3D و Move در GT5 , اگر جالب باشد !

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

رئيس Polyphony آقاي Kazunori Yamauchi اعلام كرد كه اگر در Gran Turismo 5 اين دو option ''جالب'' باشند, در اين بازي هر دوي آنها (3D,Move) در اين بازي قرار داده خواهد شد.

gt_r_gt5prologue_01.jpg

در ماه گذشته ساپورت اين عنوان از Move (نه به صورت مستقيم) اعلام شد و البته 2,3 روز پيش يك ويدئو از EP Qore پخش شد كه شامل چند بازي كه از قابليت 3D بهره ميبردند شد.ولي Sony اعلام كرد كه اين كليپ چيزي جز يك تظاهر نبود و كنترلي روي آن ندارد. (“demonstration purposes”).

او در اين باره به مجله ي PSM3* گفت:

''ما هميشه خود را با تكنولوژي هاي جديد وفق داديم.اگر display device يا وسايل جانبي, كه به نظر جالب برسد وجود داشته باشد, مطمئنم از آنها استفاده ميكنيم.''

همچنين قبلا هم اعلام شده بود 90% كار به پايان رسيده.

آخرين ويدئو ها رو ميتونيد بريد اينجا ببينيد.
..........................................................................................

*مجله PSM3 هفته ديگه مياد و يك پيشنمايش 7 صفحه اي از اين بازي دارد.

آخرین ویرایش:

MG.Snake

کاربر سایت
Aug 7, 2008
1,021
نام
آرین
اگر بخوان برای 3D و Move تاخیر بدن مطمئنم کار دست این بازی میده . . .هر چند فکر کنم فقط دز حد حرف باشه.
هر چی بگذره تکنولوژی ساخت این بازی قدیمی میشه و فقط انتظار مردم بالا میره.
الان GT5 عکس و تریلرهاش دهن ملت باز میذاره ولی برای یک سال دیگه خدا میدونه چه بازی های دیگه بازی های دیگه ای میاد.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
خوب بازی صد در صد همین تابستون میاد! بقیه چیزها هم میتونه بعدابا پچ اضافه بشه!

اگه ترافیک بازی این سه ماه و مشکل کمبود کنسول نبود شاید اصلا بازی تا الان منتشر شده بود! در هر صورت من که فکر نمیکنم سونی این حماقت رو بکنه و بازم زمان انتشارش رو بندازه عقب...

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
خوب بازی صد در صد همین تابستون میاد! بقیه چیزها هم میتونه بعدابا پچ اضافه بشه!
انقدر مطمئن نباش ماکان !
اکثرآ پیش بینی میکنن پاییز میاد ولی منم بهم الهام شده (!) که تابستون بازی رو می بینیم :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
انقدر مطمئن نباش ماکان !
اکثرآ پیش بینی میکنن پاییز میاد ولی منم بهم الهام شده (!) که تابستون بازی رو می بینیم

مگه نگفتن تابستون میاد؟:D بهترین زمان هم همین موقع هست! ترافیک بازی هم نیست! باید ببینیم تو E3 سونی حرفی میزنه یا نه...

ولی سونی فکر کنم میخواد قبل از انتشار این بازی به مقدار کافی کنسول تهیه کنه تا بازم کمبود پیدا نکنه...

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
مگه نگفتن تابستون میاد؟:D بهترین زمان هم همین موقع هست! ترافیک بازی هم نیست! باید ببینیم تو E3 سونی حرفی میزنه یا نه...

ولی سونی فکر کنم میخواد قبل از انتشار این بازی به مقدار کافی کنسول تهیه کنه تا بازم کمبود پیدا نکنه...

نه خیر شایعه درست نکن :D
نگفتن تابستون عرضه میشه، ولی ما امیدواریم بشه...

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,488
نام
Ali

نه بابا ماکان ، بچه ها منتظرن تو E3 اعلام بشه!:biggrin1:
ولی اونطور که رای گیری شد ، تاریخ "2012 و دقایقی قبل مردنمون!"بازی منتشر میشه!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر