Capcom : تغییرات دانته برای یک "دید بهتر" لازم بود!

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
newdante.jpg

وقتی کپکام استودیوی Ninja Theory را مسوول ساخت DmC کرد,تغییرات احتمالی قابل پیشبینی بود.ولی وقتی دانته ی جدید در TGS رونمایی شد,صدای بسیاری از گیمر ها درآمد.

معاون برنامه ریزی و توسعه ی Capcom آقای Christian Svensson به IGN uk گفت نه تنها کمپانی انتظار واکنش شدید از طرف طرفدارها را داشت,بلکه این بخشی از نقشه ی آنها بود.
او ادامه داد:" منصفانه بگویم,فکر میکنم برخی از استراتژی ها در اینجا بود که این بحث ها را بوجود آورد و من فکر میکنم این کار به شدت دیدمان را نسبت به این عنوان بهتر می کند در مقابل اینکه ما دوباره همان دانته را طراحی میکردیم!!"

Svensson اشاره کرد که تغییرات دانته برای این نبود که باعث رنجش طرفداران شود,بلکه یک دستور از بالا بود.
Concept اصلی که برای دانته طراحی شده بود بسیار به دانته ای که ما میشناسیم و دوست داریم نزدیک بود.Svensson در این مورد توضیح داد: بازخوردی که از طرف Keiji Inafune و Hideki Itsuno داشتیم این بود:" نه بچه ها!!این باید کاملا متفاوت باشه.باید بیشتر جلو برید و خلاق تر باشید!!"

Inafune رئیس بخش تولیدات کپکام و Itsuno کارگردان DMC 4 است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VahiD_ST

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
هر چی نگاش میکنم نمیتوتنم این دانته جدید رو هضم کنم.
قیافش شده انگار این بچه بدبختها که یک هفته ــس غذا گیرش نیومده.:d

Svensson اشاره کرد که تغییرات دانته برای این نبود که باعث رنجش طرفداران شود,بلکه یک دستور از بالا بود.
این نکته رو توجه کنید. دستور از کی بود؟ حتما Inafune گفته، شاید هم خود دانته گفته قیافمو این ریختی کنید.:d

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
تغییرات دانته برای یک"دید بهتر"لازم بود!!!!!!!!:thinking::thinking::-@:-@:-@:blink::blink:
آخه این معتاده چه دید بهتری از دانته رو نشون میده!!!!

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
991
نام
Hanzo Hasashi
صفحه اصلی سایت نوشته شده که این بازی در ادامه و روند بازی تغییرات میکند که باعث تعجب شما خواهد شد و ما اصلا قصد تغییر داستان اصلی سری را نداریم!
دیدید گفتم؟ دیدید گفتم صبر کنید اطلاعات جدید بیاد؟ دوستان این دانته همون دانته هست که در ادامه بازی همون دانته میشه، تمامی پیش بینی ها از این نظر که موشو رنگ کرده درست بوده تا اینجا! صبر کنید بابا! بهترین DMC میشه، حالا میگید نه ! نگاه کنید ادامه ماجارا رو:x

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اینطور که ایشون گفتن این دانته همون دانتس و حتی قبل از DMC3!
اخه قبل از DMC3 که دانته طفل ـه!
داریم کم کم امیدوار میشیم
چهره این دانته خیلی شبیه دانته DMC2ـه ولی از نظر سنی خیلی با هم فرق دارن!تا اخبار بعدی...

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
اوووووووووووووووو
یکی بهشون حالی کنه که خیلی با دانته یی که ما دوستش داریم فاصله گرفته !!!
این دانته جدید رو نمیگه که
قرار بود تغییر کنه ولی نه تا این حد که بعدش گفتن نه کافی نیست و خلاقتر باشید :d

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
نمی دونم چرا من فکر میکنم که این یه شخصیت بد بازی هست و دانته اصلی تو این بازی هست!!!
حالا نمیدونم ما کنترل کدوم دانته رو تو بازی به دست داریم اما من فکر میکنم جفت دانته ها هستن تو بازی...

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
من گفته بودم کم کم بازی هوادار پیدا می کنه.به محض اینکه اطلاعات و یه تریلر بیاد هواداران بهش برمی گردن!من قبلا هم گفته بودم.
از این مصاحبه دیگه می شه مطمئن بود که دانته از نظر شخصیتی عوض نشده.یعنی همون شخصیت فقط از لحاظ ظاهر ریبوت شده.

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
اندکی مشکل در ترجمه باعث کژفهمی دوستان شده ... منظور اینه که کپکام برای این قیافه دانته رو تغییر داده تا بازیش " توی چشم " باشه ، نه برای "یک دید بهتر" ...
خوشم میاد همون موقع خودم گفتم این استراتژی کپکام برای همینه !

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
چرا با این دانته ی جدید همه ساز مخالف میزنن؟!
من میدونم که capcom طوری DmC رو بسازه که دانته قدیمی از چشمتون بیفته :-*
لطفا این قضاوت های طرفدارانه رو بزارین کنار :d

A.A

کاربر سایت
Dec 8, 2006
670
هر 2 روز یک بار میان میگن این تغییرات لازم بود
اصلا تابلوئه ! وقتی میان این همه در مورد کارشون توضیح میدن یعنی یه کاسه زیر نیم کاسه نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر