Stronghold 3

این شما و این هم :

sh3_logo_small_white.jpg

Stronghold is back! Stronghold 3 is the awesome new sequel to the best selling Stronghold and Stronghold 2 games. Combining the classic gameplay from Stronghold with our brand new 3D engine, Stronghold 3 is destined to be the best game in the series. We aren't allowed to release much info yet but you'll be the first to know as soon as we do.

illustration_night.jpg

همانطور که مشخص اطلاعات زیادی از بازی در دسترس نیست ، اما موتور این بازی 3D هست.

این هم سایت اصلی بازی :
http://www.stronghold3.com/

این هم صفحه (برعکس بخوانید) کوب فیس :
face+book.com/stronghold3 پلاس رو از آدرس بردارید

• Like
Reactions: Masood1992sdt

peyman_sh

کاربر سایت
Jul 20, 2012
4
دوستان من به اینترنت وصل بودم رفتم تو stronghold legend بعد شروع کرد به اپدیت شدن و بعدش یه چیزی نصب شد الان بازی اجرا نمیشه میگه سی دی را در درایور قرار بده لطفا کمک کنید

hesy_knight

کاربر سایت
Jul 12, 2008
49
دوستان من به اینترنت وصل بودم رفتم تو stronghold legend بعد شروع کرد به اپدیت شدن و بعدش یه چیزی نصب شد الان بازی اجرا نمیشه میگه سی دی را در درایور قرار بده لطفا کمک کنید

بازیت update شده دیگه کرکش رو از سایت GameCopyWorld - Mirrors - No-CD, No-DVD Patches, Game Fixes, Trainers & Cheats بگیر کرک مخصوص v1.2

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
واقعا نیروی دافعه داره این بازی stronghold3 واقعا حال نکردم.هم سخت بود هم ترینراش خرابه هم اینکه اصلا خوب نساختند بازیشو.۳مرحله رفتم انیستال کردم :D
عشق است همون فیفا۱۱ خودم\:D/پادشاهه پادشاه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر