Nintendo 3 Bayonetta

سازنده
PlatinumGames
تاریخ انتشار
October 28, 2022
ناشر
Nintendo
پلتفرم‌ها
  1. Nintendo Switch
FXjKkTOWQAEJdmE.jpg

1641064988204.png

ناشر:Sega.Nintendo
سازنده:Platinum Games
سبک: Action, Hack'n Slash
تاریخ عرضه: 28 اکتبر 2022
پلتفرم ها: Switch​

قسمت سوم از عنوان زیبای بایونتا که در TGA 2017 به همراه کالکشن قسمت اول و دوم برای نینتندو سوییچ معرفی شدند

قسمت سوم ماجراهای مرموز و پر از زد و خورد ساحره ی دوست داشتنی این بار ما را به ژاپن می برد. جایی که شیاطین و فرشته ها این بار در ابعاد متفاوتی با هم مبارزه می کنند.

IP همچنان متعلق به Sega است اما هزینه ساخت بازی به دلیل عدم توانایی سازندگان همانند نسخه دوم توسط nintendo تامین میشود
براساس گفته های کارگردان نسخه 1. hideki kamiya تیم سازنده تمام تلاش خود را برای بهبود بخشیدن به بازی و ارائه بهترین تجربه میکند

ویژگی های جدید این نسخه

• داستان ادامه مستقیم بازی های قبلی بوده و کامیا تو اقدامی خلاف تمام رسم و رسوم صنعت گفته که بازی کرند نسخه های قبلی اتفاقا خیلی برای فهم داستان این نسخه مهمه و پیشنهاد کرده بازی های قبلی رو بازی کنید.
  • ویژگی جدید گیم پلی تو این نسخه حلول هیولاها تو اسلحه های بایونتا است که می تونید این بار همشون رو به صورت مستقیم کنترل کنید
  • بازی یه شخصیت قابل بازی جدید به اسم Viola داره
  • ویولا گویا به Grappling Hook دسترسی داره
  • بازی حول مکان های بزرگی مثل توکیو، چین و... میگذره
  • مبارزه های عظیم بین کایجوها و هیولاهای بازی تایید شده اند.
  • بازی یه مود sfw داره که توش میتونید Nudity رو در صورتی که خواستید (جلوی خانواده :D) غیرفعال کنید

نسخه Trinity Masquerade Edition بازی

FXjJ5zKWQAUAx0i.jpg

اسکرین شات ها

bayonetta-3-2-1.jpg Bayonetta3_NintendoSwitch_SCRN_04.jpg Bayonetta3_NintendoSwitch_SCRN_03.jpg
Bayonetta3_NintendoSwitch_SCRN_02.jpg Bayonetta3_NintendoSwitch_SCRN_01.jpg

تریلرها

آخرین ویرایش:

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,239
بازی از نظر بصری و تکنیکی افتضاحه. نورپردازی در حد صفر، تکسچرها داغون، رنگ بندی بی ریخت.... حتی دیزاین های بازی هم چنگی به دل نمیزنه متاسفانه. اون موجودات سبز و سفید که خیلی زشتن:D یا این دختر جدیده هم قیافه و استایلش شدیدا جنریکه.
ولی بحث بصری به کنار، گیم پلی بازی پر از ایده های نو و جذابه، همونطور که تو تریلر قبلی دیده بودیم، حضور سامن ها تو بازی خیلی پررنگ تر شده. هم میشه مثل یه کایجو وسط مبارزه آوردشون هم به عنوان ابزار پلتفرمینگ ازشون استفاده کرد و البته باحالترینش ترکیب شدن بایونتا با این موجودات بود که واقعا جذاب بودش:D از حضور کرکتر دوم هم استقبال میشه که به تنوع بازی کمک میکنه.
در کل در بخش گیم قطعا بازی حرفهای زیادی برای گفتن داره و اونقدر ایده داره که قشنگ از دو شماره قبلی خودشو متمایز کنه ولی در بخش بصری و تکنیکی یه عقب گرد کامله و حتی بعضی جاها جلو بایونتا ۲ هم کم میاره!
در ضمن صداپیشه جدید بایونتا هم به باحالی قبلی نیست

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
بازی از نظر بصری و تکنیکی افتضاحه. نورپردازی در حد صفر، تکسچرها داغون، رنگ بندی بی ریخت.... حتی دیزاین های بازی هم چنگی به دل نمیزنه متاسفانه. اون موجودات سبز و سفید که خیلی زشتن:D یا این دختر جدیده هم قیافه و استایلش شدیدا جنریکه.
حرف دل من رو زدی!
از اون فرشته ها و دشمن های هنری قشنگ رسیدیم به این زامبی های مسخره!
خود من بخاطر همین بازی سوییج رو کرفتم ولی همین ها رو میبینم و هم اینکه بازی توی Development Hell بوده که بشدت نگران بازی هستم.
یک مورد دیگه که مشخصه اون شخصی که کاتسین های DMC و بایونتا رو میساخت، مشخصا اینجا نقشی نداره. بشدت کاتسین ها جنریک شدند.:|
در ضمن صداپیشه جدید بایونتا هم به باحالی قبلی نیست
نمیدونستم عوض شده!:| یکی از بهترین وویس اکتور های گیمینگ مال بایونتاست.WTF

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
آخر تریلر صدایی که داره ورد میخونه خیلی شبیه صدای hellena taylor صداپیشه ی اصلی هستش . احتمالن اونم باشه
والا بازی ممکنه حکم مولتی ورز رو داشته باشه و چندتا بایونتا توش داشته باشیم.
حداقل با توییتی که دادند هینت دادند ویلین بازی خود بانوست.
برای همین شاید دلیل تغییر صداپیشه این باشه.:-" ---
دوستان من تا این دختره رو دیدم با خودم گفتم، یک Nero دیگه برای بایونتا داریم. حداقل بین تمام کرکترای سری ایشون کمترین Charm ممکن رو داره.:|

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
615
والا بازی ممکنه حکم مولتی ورز رو داشته باشه و چندتا بایونتا توش داشته باشیم.
حداقل با توییتی که دادند هینت دادند ویلین بازی خود بانوست.
برای همین شاید دلیل تغییر صداپیشه این باشه.:-" ---
دوستان من تا این دختره رو دیدم با خودم گفتم، یک Nero دیگه برای بایونتا داریم. حداقل بین تمام کرکترای سری ایشون کمترین Charm ممکن رو داره.:|
آره بیشترین تئوری هم که این چند ساله مطرح شده بحث timeline ها بوده و اینکه این نسخه درواقع خط زمانی cereza (little one) هستش . دلیل تعویض صداپیشه هم احتمالن همینه

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,373
نام
محمد
والا این چیزی که من دیدم از 90 درصد بازیای سویچ گرافیک بهتری داشت نمیدونم رو چه حسابی میگید گرافیکش نابوده ؟؟!!!
والا بایونتا 2 رو خود من روی سوییچ دارم یکم از لحاظ فریم ریت به دیوار میره، با اینحال از لحاظ بصری و دیزاین هنری بنظرم باز از این خیلی گولاخ تره! حدسم اینکه این استفاده هیولا ها خیلی باعث استفاده از قدرت سوییچ میشده که زدند گرافیک رو با خاک یکسان کردند، تا حداقل بازی قابل اجرا باشه.:-"

• Like
Reactions: Silvio dante

Silvio dante

کاربر سایت
Jun 11, 2022
52
والا این چیزی که من دیدم از 90 درصد بازیای سویچ گرافیک بهتری داشت نمیدونم رو چه حسابی میگید گرافیکش نابوده ؟؟!!!
گرافیک که خوب بود ولی این بایونتایی که نشون دادن به دل من نبود

Screenshot_۲۰۲۲۰۷۱۴-۱۳۵۰۵۷_Gallery.jpg
لامصب از همه جاش کمالات میباره :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
والا بایونتا 2 رو خود من روی سوییچ دارم یکم از لحاظ فریم ریت به دیوار میره، با اینحال از لحاظ بصری و دیزاین هنری بنظرم باز از این خیلی گولاخ تره! حدسم اینکه این استفاده هیولا ها خیلی باعث استفاده از قدرت سوییچ میشده که زدند گرافیک رو با خاک یکسان کردند، تا حداقل بازی قابل اجرا باشه.:-"
بیخیال ، این گرافیک از نسخه قبلی کمتره ؟

image_bayonetta_3-44526-5040_0037.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0013.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0016.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0008.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0018.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0014.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0032.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0004.jpg

image_bayonetta_3-44526-5040_0043.jpg

======================

اگه میگی از نظر هنری باهاش حال نکردی مشکلی نداره بالاخره هر کسی سلیقش فرق میکنه ولی اینی که میگی از نظر فنی گرافیکش جالب نیست به نظرم به شدت بی انصافی ـه در حق سازندش

گرافیک که خوب بود ولی این بایونتایی که نشون دادن به دل من نبود

View attachment 264208
لامصب از همه جاش کمالات میباره :D
نگران اونجاش نباش سازنده هوای همه رو داره :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر