3.73HX-1 Custom Firmware Released

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
خوب همون طور که انتظار میرفت نسخه ی 3.73 هم CFW ش اومد و اونایی که دوست دارن میتونمم استفاده کنن .
دانلود:
Code:
http://www.psp-hacks.com/file/1371
آموزش نصب هم مثل 3.72HX هست فقط با این تفاوت که باید از EBOOT 3.73 استفاده کنید .

پیشنهاد کنونی برای نصب : 3.71M33-4

ممنون ، ساسان . :love:

agha

کاربر سایت
May 22, 2006
6
downgrade

سلام من یه اشتباهی کردم 3.73 اصلی که خود سونی داده رو نصب کردم حالا می خوام 3.73 Hx-1 يا 3.71 M33 -4 رو نصب کنم می خواستم بدونم باید چه کار کنم آیا می شه داونگرید کرد الان 3.73 اصلی که خود سونی داده رو نصب کرم

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

الان کسی از دوستان 3.73 نصب کرده ؟
بهترین پیشنهاد را ساسان گرامی دادند که من دوباره آنرا نقل قول کردم ;)
پیشنهاد کنونی برای نصب : 3.71M33-4
ممنون ، ساسان . :love:
سلام من یه اشتباهی کردم 3.73 اصلی که خود سونی داده رو نصب کردم حالا می خوام 3.73 Hx-1 يا 3.71 M33 -4 رو نصب کنم می خواستم بدونم باید چه کار کنم آیا می شه داونگرید کرد الان 3.73 اصلی که خود سونی داده رو نصب کرم
دوست من
فکر کنم بهترین راه برای اینکار استفاده از باطری پاندورا باشه چون هنوز دانگریدی برای این FW نیامده .
آدرس تاپیک پاندورا باطری :
Dark_Alex's Universal Unbricker

پیروز باشید :love:

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوست عزیز agha ، همون طور که bijbij جان گفتند بهترین راه همان Pandora ست .
MR Nobakht جان من نصب این نسخه رو پیشنهاد نمی کنم ، چون یک سری مشکلات داره ، یکی از دوستان می گفت توی Recovery هم نمیره حتی !

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان ، طریقه ی نصب فرق کرده ، از این راه نصب کنید :

Code:
1) Download the Official Sony 3.73 Eboot and rename it 'SCE.pbp'

2)Download the attached file and copy the file, including folder structure to your memory stick

3) Put the 'SCE.pbp' file in the UPDATE folder and exit USB mode

4) Execute the app on your PSP

agha

کاربر سایت
May 22, 2006
6
منمون از راهنمایتون
من میخواستم از روش پاندورا استفاده کنم ولی راستش می ترسم چون دستگاه مال خودم نیست و اگه طوریش بشه شرمنده دوستم میشم می خواستم بدونم می تونم ای دی شما یا آقا بیج بیج رو داشته باشم تا من رو از طریق مسنجر مرحله به مرحله راهنمایی کنید
خواهش می کنم در صورا امکان به صورت پیام خصوصی آی دی خودتون رو واسه من ارسال کنید
ممنون میشم
خدا نگهدار

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

منمون از راهنمایتون
من میخواستم از روش پاندورا استفاده کنم ولی راستش می ترسم چون دستگاه مال خودم نیست و اگه طوریش بشه شرمنده دوستم میشم می خواستم بدونم می تونم ای دی شما یا آقا بیج بیج رو داشته باشم تا من رو از طریق مسنجر مرحله به مرحله راهنمایی کنید
خواهش می کنم در صورا امکان به صورت پیام خصوصی آی دی خودتون رو واسه من ارسال کنید
ممنون میشم
خدا نگهدار
دوست من
agha گرامی
همانطور که ساسان عزیز گفتند روش پاندورا هیچ خطری برای PSP دوستتان نخواهد داشت و فقط شما نیاز به یکعدد باطری خود سونی دارید ( باطری متفرقه برای اینکار جواب نمیدهد ) و یکعدد کارت حافظه که ظرفیتی بیش از 128 مگابایت داشته باشد .
این روش با توضیحات بسیار خوب و روشن مهدی و ساسان عزیز ارائه دادند بسیار ساده و راحت است و شما میتوانید براحتی با روش گام به گام آن در پست اول تاپیکی که آدرسش را در بالا گذاشتم براحتی کارت حافظه و باطری را بسازید .
بهر حال , آدرس ID یاهوی بنده هم در پروفایلم هست و شما میتوانید در لیست خود وارد بفرمائید ( خوشحال خواهم شد ) .
امری بود بنده در خدمت شما هستم :love:
دوستان این ور ÷ن کرنال 1.5 رو خودش داره یانه؟؟؟؟؟ برنامه هارو اجرا میکنه؟؟؟
دوست من
magazin گرامی
توی توضیحاتش نوشته که بر اساس همان کرنل FW های قبلی اجرا میشود ( البته خودم اصلا" این FW 3.73 را استفاده نکرده ام هنوز و بهترین FW را همان 3.71 m33-4 میدانم ;) )

آخرین ویرایش:

T Elite x

کاربر سایت
Jan 18, 2007
1,338
نام
HaMiD
سلام به دوستان
بالاخره بعد از چند ماه يه خبر خوشحال كننده هم براي خودم و هم براي شما دوستان تو سايت ميزارم.
كرنل 1.5 براي fw3.73hx-1 ريليز شد.
اول از همه اينا رو اضافه كنم:
1- شارژ بالاي 75 درصد داشته باشيد.(چون اگه شارژ نداشته باشيد خودش ارور ميده)
2 - مموري و باطري رو در نياريد.(چون بريك ميكنيد)
3 - كابل شارژر رو هم در تمام مراحل از دستگاه جدا نكنيد.
4 - اين آپديت فقط براي fat به درد ميخوره‌، پس اونايي كه اسليم دان فعلا 3.73 رو نصب نكنن.
5 - قبلش مموري رو از طريق PSP فرمت كنيد.
خوب بريم سراغ نصب اين ( معجزه):
ابتدا فايلهاي زير رو دانلود كنيد:

1.50 kernel add on for 3.73 HX-1
1.50 Firmware EBOOT

1 - ابتدا فايل اولي كه همون كرنل 1.5 هست رو از حالت فشرده خارج كنيد و پوشه آپديت داخل اون رو در مسير زير كپي كنيد:
PSP>GAEM
2- فايل دومي كه EBOOT 1.50 هست رو از حالت فشرده خارج كنيد و اسمش رو به 150.PBP تغير داده و در ريشه اصلي مموري كپي ميكنيم.
3- از داخل محيط XMB و قسمت گيم فايل آپديت 1.5 رو اجرا كنيد و در محيط بعدي كه مياد ضربدر رو بزنيد تا مرحله نصب آغاز بشه و تا تموم شدن نصب به هيچي دست نزنيد.بعد از تكميل شدن نصب دستگاه ريسرت ميشه و به محيط XMB ميره .
تبريك الان دستگاه شما كرنل 1.5 هم داره.در آخر مموري رو هم از طريق PSP فرمت كنيد.
از مزيتهاي اين آپديت:
1 - قابليت رفتن به منوي ريكاوري.
2 - استيبل شدن محيط XMB .
3 - كرنل 1.5 كه مهمترين نكته مثبته.
4 - لگوي سوني.
نكته :
براي اينكه لگوي سوني رو هم داشته باشيد بايد به ريكاوري رفته و از قسمت كانفيوگريشن گزينه SKIP LOGO SONY رو غير فعال كنيد.
و همچنين كرنل رو روي 1.5 قرار دهيد.
اگه هر گونه سوالي بود در همينجا مطرح كنيد.:)

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

سلام به دوستان
... ~
خوب بريم سراغ نصب اين ( معجزه):
ابتدا فايلهاي زير رو دانلود كنيد:

1.50 Firmware EBOOT

1 - ابتدا ... ~
اگه هر گونه سوالي بود در همينجا مطرح كنيد.:)
ببخشید حمید عزیز
اول اینکه فکر کنم فراموش کردید لینکهای دریافت فایلهای :
1.50 Firmware EBOOT
بگذارید ;)
دوم آنکه شما خودتان نصب کردید ؟
مثل اون fw3.72 hx-1 مشکلی نداره ؟

ممنون :love:

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

حالا یک موردی که هست و خیلی مهمه :biggrin1: اینه که باید دوباره بگردیم دنبال تمهای قشنگ برای این FW .
هم تم pft و هم flash0 . ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر