2K Games:کنسول Wii U بدون تردید موفق خواهد بود.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

مدیر کل شرکت 2K Games آقای Christoph Hartmann می گوید: کنسول Wii U بدون تردید موفق خواهد شد.

20121025_wii_u.jpg

مدیر کل شرکت 2K Games آقای Christoph Hartmann باور دارد "کنسول Wii U موفق خواهد بود زیرا "Nintendo همیشه طرفداران و مشتریان خود را پیدا می کند."

Hartmann اعتراف کرده که قبلا در مورد موفقیت این کنسول داشته است، اما در مورد Wii U دیگر نگران نیست.

او اضافه کرد:" Nintendo همیشه خارق العاده و سورپرایز ککنده بوده است. این تیم دانش بسیار بسیار زیادی در ساخت ساخت و توسعه در طی این سال ها داشته است. مردم در مورد موفقیت Wii U شک دارند ولی به درستی آنان متوجه نیستند. من در مورد Wii اشتباه کردم و این اشتباه برای من اثبات گردید، این اشتباه توسط کارمندان خود من صورت گرفت. من علاقه زیادی به فروش بازی هایمان در این کارناوال دارم.

" من اعتقاد دارم Wii U امکانات مخصوصی رو نمایش خواهد داد همچنین ما و مصرف کنندگان را سورپرایز خواهد کرد. چیزی برای گفتن ندارم فقط یک جمله است آن هم این است Wii U بدون تردید موفق خواهد شد."

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
پس فردا میگن ((کنسول Wii U مانند کود حیوانی است)) باز شما میگین باید یه چیزی باشه تو جالیز و ... استفاده کنند!
بیخیال دیگه!هرچی میگیم یه نینتندو توش باشه یه پست باید بزارید بگید نه نینتندو خوبه شما بدید!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
پس فردا میگن ((کنسول Wii U مانند کود حیوانی است)) باز شما میگین باید یه چیزی باشه تو جالیز و ... استفاده کنند!
بیخیال دیگه!هرچی میگیم یه نینتندو توش باشه یه پست باید بزارید بگید نه نینتندو خوبه شما بدید!
بیا من رو بکش باو از منطق هم نمی شه دفاع کرد میاین می گین سازنده ی تیکن گفته cpu ضعیف هست بعدش کرایتک میاد می گه 50 درصد قوی تر از اون دو تا هستش حرف کرایتک و یوبی و بیشتر استدیو ها رو ول می کنید می چسبید به حرف چند تا سازنده بسه دیگه منطق هم حدی داره شما که نمی خوای بخری دیگه چه فرقی به حالت داره اون نمایش زلداش کشک بود تازه اون نسخه ی قدیمی موتور و از دو کیت های اولیه بوده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
نینتیدو که موفق میشه ولی سئوال اینجاست این موفقیت برای تمام قشر گیمر ها هم هست یا فقط یک قشر خاص..؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
توی هر تاپیکی نمی شه ترول نشه این wii u
بستون نیست بخدا زشته زشته هی میان ترول می کنن خب برای کودکان معصوم هست ربطش به شما چیه cpu ضعیفه چه فرقی به حال شما می کنه ترول نکنید انقدر

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
بیا من رو بکش باو از منطق هم نمی شه دفاع کرد میاین می گین سازنده ی تیکن گفته cpu ضعیف هست بعدش کرایتک میاد می گه 50 درصد قوی تر از اون دو تا هستش حرف کرایتک و یوبی و بیشتر استدیو ها رو ول می کنید می چسبید به حرف چند تا سازنده بسه دیگه منطق هم حدی داره شما که نمی خوای بخری دیگه چه فرقی به حالت داره اون نمایش زلداش کشک بود تازه اون نسخه ی قدیمی موتور و از دو کیت های اولیه بوده
به جان خودم نگفتم وی یو بده:D

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
توی هر تاپیکی نمی شه ترول نشه این wii u
بستون نیست بخدا زشته زشته هی میان ترول می کنن خب برای کودکان معصوم هست ربطش به شما چیه cpu ضعیفه چه فرقی به حال شما می کنه ترول نکنید انقدر
اقا راست ميگه ديگ دكتر....
خداييش زشته!!
بشينيد زلدا بازي كنيد ببينيد گيم يعني چي!ديدتون به بازي عوض ميشه!هنوز تجربه بازي هاي تاپي مث profesor layton - the legand of zelda - hotel dusk -the worlds ends with you روي ds و بازي هايي مث red steel و مترويد و زلدا و ...رو يادم نرفته!!
اينجور بازيارو فقط سخت افزار هاي نينتندو براتون ممكن ميكنن!!!!:d
رگ ژاپنيم زد بالا!:d
خواهشا ترول نكنيد!!!!:d

Arman12h

کاربر سایت
Oct 25, 2012
144
نام
Arman
يه روز يه شركت مياد مي گه Wii U فاجعست ، روز بعدش يه شركت ديگه مي گه Wii U خيلي عاليه !

نمي شه قضاوت كرد

بايد خودمون تجربش كنيم ، ببينيم واقعا چيه

بدون اينكه Wii U رو تو دست بگيريد ، نينتندو و Wii U رو خراب نكنيد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر