شایعه 2K Czech بر روی MAfia3 و GTA V کار میکند؟

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
20120305gtav.jpg

طبق گفته های یک منبع آگاه 2K Czech بیش از یک سال است که بر روی یک بازی کار میکند وتجربه های خودش

رو در ساخت انیمیشن و cutscenes و گیم پلی این بازی گذاشته است.احتمال میرود بازی همان Mafia 3 باشد.

هرچند راکستار در نوامبر 2011 از پروژه جدید خود که GTAV بود پرده برداشت ولی در مورد پلتفرم بازی و اطلاعات

بازی هنوز چیز زیادی عرضه نکرده است.احتمال میرود 2K Czech در ساخت GTA به راک استار کمک کند

به نظر میاید فعلا بازی Mafia 3 فقط برای پلتفرم PC باشد چون احتمال میرود این بازی برای کنسول های نسل بعد

عرضه شود برای تصدیق این گفته میتونیم بگیم که شرکت 2K Czech در نشست توسعه دهندگان "Durango در

لندن حضور داشت.همانطور که میدانید "Durango احتمالا اسم رمز کنسول بعدی مایکروسافت باشد.

اگر این طور باشد ظاهرا بازی یک سال در مرحله پیش تولید قرار داشته است تا اصول بازی اول در این بازی پیاده

شود و بازی به نسخه اول وفادار بماند.

Mafia 2 در سال 2010 عرضه شد و با واکنشهای مختلفی رویه رو شد.منتقدها به داستان و روابط بین شخصیت ها

و شخصیت پردازی بازی آفرین گفتند ولی از گیم پلی بازی ایراداتی گرفتند.

2K Czech هنوز این خبر رو تایید یا تکذیب نکرده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
ببخشید، یه سوال برام به وجود اومده!!!
Rockstar مالک 2K هست که GTA داده به استودیوی 2K Czech؟:-b
یا قراره با هم همکاری کنن:|

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664

من نگفتم که بازی رو داده به 2K Czech،میگم 2K Czech تو ساخت بازی به راک استار کمک میکنه.در ضمن چه 2K Czech و چه راک استار زیر مجموعه های شرکت Take Two هستند.

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
یا قراره با هم همکاری کنن:|
نه عزیز، *R و 2K جفتشون تحت مالکیت/تابعیت کمپانی بزرگی به اسم Take Two Interactive هستن. احتمالا دستور از بالا (Take Two) بوده این همکاری:D

آخرین ویرایش:

SAEIDX360

کاربر سایت
Jun 17, 2008
392
نام
سعید
سلامنخیر دوست عزیز 2k یکی از سهامداران راک استار هست! ناشر مافیا دو هم بوده با استودیو چک هم همکاری داشته!

Satan1992

کاربر سایت
Sep 3, 2010
664
من که خودم با مافیا 2 خیلی حال کردم،واقعا حاضرم مافیا سه تایید شه من سه بار نسخه اصلیشو میخرم.من مافیا یک رو هم بازی کردم ولی برخلاف خیلیا من بیشتر از مافیا 2 خوشم اومد.خدا کنه واسه کنسولهای این نسل بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر