K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
f90192d3e924b8931.jpg
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Sneak Peek #3 | 720
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Sneak Peek #3 (2015) - JJ Abrams Movie HD

f901ea88704267d72.jpg
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Sneak Peek #2 | 720
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Sneak Peek #2 (2015) - JJ Abrams Movie HD

f9017e41ae0a18ab3.jpg
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Sneak Peek #1 | 720
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens Official Sneak Peek #1 (2015) - JJ Abrams Movie HD

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
هر بنی بشری میدونه که فروش Star Wars: The Force Awakens طوفانی خواهد بود، ولی آمار پیش فروش بلیت ها در حدی هست که آدم حیرت میکنه! :D
تا قبل از این رکورد پیش فروش بلیت دست The Hunger Games بود و حالا Star Wars رکوردش رو زد، اون هم با اختلاف 8 برابر!!! :D خیلی جاها دیگه بلیتی برای روزهای اول ندارن، خیلی از سینماها هم از همین الآن دارن سأنس های فوق العاده راه میندازن.
کلاً امسال باید یه رکورد عجیب رو توی صنعت سینما داشته باشیم. :D از اون طرف Jurassic World که اون طوری ترکوند، Avengers: Age of Ultron هم که فروش خوبی داشت، موارد دیگه ای مثل Inside Out و Furious 7 و Minions و ... هم بودن که خیلی خوب فروختن. به زودی فیلم هایی مثل Spectre و The Hunger Games: Mockingjay 2 هم هستن در کنار اون یکی انیمیشن پیکسار یعنی The Good Dinosaur. گل سر سبدشون هم که Star Wars هست، فیلمی که 3،4 نسل مختلف اون رو دنبال میکنن و اگه کلی رکورد جابجا نکنه باید تعجب کرد!

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
تریلر Star Wars: The Force Awakens فرای عالی بود :D انتظارش نداشتم واقعا :D از صبح تعداد باری که دیدم از دستم در رفته :D
حداقل تو تریلر جلوه های ویژه و موسیقی خیلی عالی بود و البته بانو Rey :x چقدر خوبن :D
حالا اینجا که قسمت نیست بریم سینما تماشا کنیم ولی آریا هم اشاره کرد رکورد پیش فروش بلیط داره جا به جا میکنه و بعید نیست حداقل تو آمریکا رکورد خفنی بزنه :D هرچند تو بقیه کشورا مثل بریتانیا هم وضعیت مشابهی داره :D

لینک دانلود تریلر با کیفیت 720 برای اونایی که هنوز ندیدن :D

mehdi88

کاربر سایت
Dec 31, 2011
434
باز هم جنگ ستارگان و یه سری مقوا که شبیه آدم درست شدن :d
برای اولین بار که جنگ ستارگانو دیدم اونقدر هایپم کرده بودن و اونقدر اینور اونور خونده بودم و دیده بودم ملت چقدر عاشق جنگ ستارگانن و ... فکر میکردم با چه شاهکاری روبرو هستم سری فیلمارو که دیدم قشنگ یک ماه وقت و بی وقت فحش میدادم فن های این فیلمو ( البته تو دلم :))) بجز جلوه های ویژه و خوب کار شدن عظمت دنیای جنگ ستارگان عملا هیچی چشمو نگرفت ! بازیای افتضاح ، داستان با پتانسیل خوب و پرداخت ضعیف ، شخصیت منفی مسخره ! صحنه های اکشن مخصوصا مبارزات با شمشیر وحشتناک تو این سه قسمت که جدیدتر بودن اکشن کار و کمی پرداخت بهتر شده بود اما بازم بازیای مصنوعی بدجور اذیت میکرد منو هیچ ارتباطی با کاراکترا برقرار نمیکردم حفره های داستانیم که اجازه نمیداد از داستان لذت ببرم فقط قسمت اخر نسبتا قابل تحمل بود مخصوصا اواخرش :)
همونطور که درک نکردم چیه دنیای ژوراسیک اینقدر جذاب بود این جنگ ستارگانم هیچوقت درک نخواهم کرد :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
برای اولین بار که جنگ ستارگانو دیدم اونقدر هایپم کرده بودن و اونقدر اینور اونور خونده بودم و دیده بودم ملت چقدر عاشق جنگ ستارگانن و ... فکر میکردم با چه شاهکاری روبرو هستم سری فیلمارو که دیدم قشنگ یک ماه وقت و بی وقت فحش میدادم فن های این فیلمو ( البته تو دلم :))) بجز جلوه های ویژه و خوب کار شدن عظمت دنیای جنگ ستارگان عملا هیچی چشمو نگرفت ! بازیای افتضاح ، داستان با پتانسیل خوب و پرداخت ضعیف ، شخصیت منفی مسخره ! صحنه های اکشن مخصوصا مبارزات با شمشیر وحشتناک تو این سه قسمت که جدیدتر بودن اکشن کار و کمی پرداخت بهتر شده بود اما بازم بازیای مصنوعی بدجور اذیت میکرد منو هیچ ارتباطی با کاراکترا برقرار نمیکردم حفره های داستانیم که اجازه نمیداد از داستان لذت ببرم فقط قسمت اخر نسبتا قابل تحمل بود مخصوصا اواخرش :)
همونطور که درک نکردم چیه دنیای ژوراسیک اینقدر جذاب بود این جنگ ستارگانم هیچوقت درک نخواهم کرد :|
شما واقعا انسان والایی هستید که فحش میدی به فن های این فیلم و این همه انسان رو به سخره میگیرید. آفرین.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
منم الان تا میتونم هرچی فحش بلدم دارم به شما میدم (( البته تو دلم *شکلک خنده*))

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
در مورد Star Wars , آمار بیننده هاش رو Youtube ,تیزر اول و دوم و تریلر به ترتیب :

73 میلیون بار رو چنل Movieclips Trailers
20 میلیون بار رو چنل خود Star Wars
21 میلیون بار رو چنل Movieclips Trailers
66 میلیون بار رو چنل خود Star Wars
500 هزار بار رو چنل Movieclips Trailers
28 میلیون بار رو چنل خود Star Wars

AMIR DRAKE

کاربر سایت
Mar 27, 2011
883
دوستان ارتباط مستقیمی بین سریال Limitless و سینمایی Ohne Limit وجود داره؟

بعد کلا اگه بخوام اول سینماییشو ببینم و بعد سریالشو، مشکلی از لحاظ داستانی پیش نمیاد؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان ارتباط مستقیمی بین سریال Limitless و سینمایی Ohne Limit وجود داره؟

بعد کلا اگه بخوام اول سینماییشو ببینم و بعد سریالشو، مشکلی از لحاظ داستانی پیش نمیاد؟
اسم فیلمم همون Limitless هست و بازیگر ها هم بردلی کوپر و دنیرو هستند.
اول فیلم رو ببین

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,180
اسم فیلمم همون Limitless هست و بازیگر ها هم بردلی کوپر و دنیرو هستند.
اول فیلم رو ببین

كلا كوپر تو سريال ٢ ديقه بيشتر حضور نداره و نخواهد داشت
فيلمش خيلي بهتره
سريال اون داستانو نداره و مثل اي زامبي بايد از اين قدرت استفاده كنه تا پرونده هارو حل كنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر