reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
سه تا چیز بی‌ربط! :D
۱. تریلر Mulan یه جوری بود!
watch?v=3uVtrbgR09A
هی ناخودآگاه این سریال‌های کره‌ای مثل یانگوم و جومونگ می‌اومد توی ذهنم و برای همین حس خوبی بهم نداد، با اینکه شاید در نهایت فیلم خیلی جالبی هم از آب دربیاد. موشو که شخصیت به شدت باحالی بود هم که توش نیست و انگار با یه ققنوسی چیزی عوضش کردن. :|
۲.:-&
۳. با این روندی که شخصیت‌های مختلف تبدیل به شخصیت خانوم یا سیاه‌پوست میشن، من منتظرم در سال‌های آینده یه فیلم سینمایی براساس زندگی الکس فرگوسن بسازن و نقشش رو یه بانوی سیاه‌پوست ایفا کنه! و شک هم ندارم اگه کسی اعتراض کنه، یه عده می‌ریزن سرش که ای نژادپرست ضد زن بدبخت! چرا فقط می‌خوای بازیگرهای مرد سفید رو ببینی؟! :|
تریلر مولان رو دیدم اما چند نکته
اون احساس یانگوم جومونگی که اون وسط بهت دست داده بیشتر بر می گرده به تاریخ و تمدن سازی دزدی که کره ای ها راه انداختن
اما براساس تریلر به قیافه ی این فیلم نمی خوره 290 تا 300 میلیون دلار خرجش کرده باشن /:):-? بیشتر میخوره مثل سیندرالا یه بودجه 95 تا 100 میلیونی براش درنظرگرفته باشن تا یه فیلم جمع و جور باشه و سر و تهش هم بیاد :-?جدای از اون به جز چندتا سکانس باقی تریلر فقط به نشون دادن لیو یی فی(بریم خدا رو شکر کنیم FBB رو انتخاب نکردن که البته خود بی فی هم .....) در اشکال و وضعیت های مختلف گذشت :D:D
اوضاع خیلی افتضاح تر از اونیه که بشه تصور کرد به عنوان نمونه یه متنی رو شبکه freeform منتشر کرده.البته خود این متن هم داستان داره و بیشتر به دری وری شبیهه تا بیانیه ولی سراسر متنش توهین خالص به شعوره
اینم متنش که comicbook.com خبرشو کار کرده

Yes. The original author of ‘The Little Mermaid’ was Danish. Ariel...is a mermaid. She lives in an underwater kingdom in international waters and can legit swim wherever she wants (even though that often upsets King Triton, absolute zaddy). But for the sake of argument, let’s say that Ariel, too, is Danish. Danish mermaids can be black because Danish *people* can be black. Ariel can sneak up to the surface at any time with her pals Scuttle and the *ahem* Jamaican crab Sebastian (sorry, Flounder!) and keep that bronze base tight. Black Danish people, and thus mer-folk, can also *genetically* (!!!) have red hair. But spoiler alert - bring it back to the top - the character of Ariel is a work of fiction. So after all this is said and done, and you still cannot get past the idea that choosing the incredible, sensational, highly-talented, gorgeous Halle Bailey is anything other than the INSPIRED casting that it is because she “doesn’t look like the cartoon one”, oh boy, do I have some news for you...about you
من نمی فهمم چه مرضیه شخصیتی که خودش سفیده باباش سفیده مادرش سفیده خواهراش سفیدن شوهرش!!!سفیده دخترش سفیده جد اندر جدش سفیدن خالقش هم سفیده هم سفید توصیفش کرده مکان زندگیش هم با رعایت اصل تاریخ در روایت داستان 150% سفیدن رو تبدیل کنی به یه سیاه :| مگه دیزنی از این فرم شخصیت سیاه پوستش رو نداره؟فرض محال بگیم به جای آریل تیانا باشه و قراره تیانا رو یک سفید پوست بازیکنه.اون موقع چه خشتک ها که دریده نمیشد.قطعا کارتا جایی بالا می گرفت که تا نورنبرگ 2 رو راه نمینداختن و مجرمین رو به جنایت علیه بشریت محکوم نمی کردن ول کن ماجرا نمی شدن.یه جماعتی که بیشتر می خوره مریض فکری باشن تا فعال اجتماعی گندزدن به سر تا پای این دنیا و تا تهش هم پیش نرن ول کن نیستن.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,183
نام
ماکان
. سحر قریشی نمونه کاملی از اون دسته سلبریتی‌های متوهم هست که فکر می‌کنن چون توی فجازی مخاطب زیادی دارن، در واقعیت هم خیلی محبوب و خفن هستن و این تصور اشتباه رو وارد ذهن تهیه‌کننده‌ها هم می‌کنن و احتمالاً دستمزدشون به خاطر همین فالوئرها بالاتر میره، ولی در نهایت فیلم‌هاشون فروشی نمی‌کنن. الآن رفتم دیدم ایشون ۶.۲ میلیون فالوئر توی اینستاگرام داره که اگه ۱۰٪ اینا هم فیلم جدیدش رو ببینن، فیلمش حداقل ۱۰ میلیارد می‌فروشه. ولی الآن بعد از ۱۰ روز به یک میلیارد هم نرسیده، با بلیت‌های ۱۵ و ۲۰ تومنی. فیلم‌های قبلیش هم اکثراً همین‌طوری بودن و به جز موارد خیلی خاص، فروشی نداشتن. ولی خب اون توهم همچنان سر جاش هست و الآن رسیده به اینکه می‌خواد کارگردانی هم بکنه! :D

این خانوم قریشی و همین توهم شهرت (و در نتیجه تضمین فروش) که به خوبی در موردش گفتی حاوی یه نکته خیلی مهمه که به نظرم خیلی ها استعداد درکش رو ندارن. اونم اینه که درسته این خز و خیل ها تو اینستاگرام خیلی فالوعر دارن، اما کسایی که تو اینستا میچرخن و پیچ های این مدلی رو فالو میکنن (و احتمالا کامنت فحش میدن و میریزن تو پیچ خارجیا و ...) اساسا مخاطب سینما نیستن. ماقبل این چیزا عن بیشترشون. در نتیجه بازه مشترک خیلی محدودی دارن و اینطور نیست که چون سحر قریشی این همه فالوعر داره پس اینا هم میرن فیلمش رو میبینن. این دوستان در حد همین لم دادن رو مبل ( یا تخت خواب)، لایک کردن و کامنت گذاشتن مشایعت میکنن. درست مثل جناب آیت الله تتلیتی که فکر کرد اگه از قله های تتلو بره بالا پس رای میاره و دیگه یادش نبود اساسا طرفدارای تتلو حق رای ندارن!

. با این روندی که شخصیت‌های مختلف تبدیل به شخصیت خانوم یا سیاه‌پوست میشن، من منتظرم در سال‌های آینده یه فیلم سینمایی براساس زندگی الکس فرگوسن بسازن و نقشش رو یه بانوی سیاه‌پوست ایفا کنه! و شک هم ندارم اگه کسی اعتراض کنه، یه عده می‌ریزن سرش که ای نژادپرست ضد زن بدبخت! چرا فقط می‌خوای بازیگرهای مرد سفید رو ببینی؟! :|

من یه مشکل جدی با این قضیه ورژن دادن برای آثار معروف و تبدیل شخصیت های مرد سفید پوستشون به کارکترهای سیاه پوست و یا زن دارم، اونم اینه که اساسا باعث میشه اصل قضیه که خودم جدی موافقشم به استحاله بره. چون واقعا کمتر کسی به این فکر میکنه که ببین الان با یه قهرمان زن یا سیاه پوست طرفه و برعکس همه سر این چونه میزنن که چرا یه کارکتر سفید پوست جایگزین شده و .... و مطلب مهمی که باید مورد توجه قرار بگیره ابدا دیده نمیشه!

من شخصا خیلی دوست داشتم به جای این مسخره بازیا میومدن قهرمان ها و آیدل های جدیدی خلق میکردن که زن یا سیاه پوست باشن. به خصوص کارکترهای موفق زن که به زن ها یاد بده مفعول نیستن و نباید منتظر باشن یکی بیاد خوشبختشون بکنه. من به شخصه هیتر جدی این داستان های کودکانه مثل سیندرلا هستم و به نظرم مفهوم فاسدی دارن. خودم روزی دختر داشته باشم محاله اجازه بدم این چرت و پرت هارو بخونه و مغزش با این اطلاعات پر بشه که باید بشینه خونه شاهزاده با اسب سفید بیاد دنبالش. ای کاس دست از ریپ کردن آثار سینمایی برمیداشتن و در عوض میومدن این چیزی که فقدانش به شدت حس میشه رو در می یافتن!

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
من یه مشکل جدی با این قضیه ورژن دادن برای آثار معروف و تبدیل شخصیت های مرد سفید پوستشون به کارکترهای سیاه پوست و یا زن دارم، اونم اینه که اساسا باعث میشه اصل قضیه که خودم جدی موافقشم به استحاله بره. چون واقعا کمتر کسی به این فکر میکنه که ببین الان با یه قهرمان زن یا سیاه پوست طرفه و برعکس همه سر این چونه میزنن که چرا یه کارکتر سفید پوست جایگزین شده و .... و مطلب مهمی که باید مورد توجه قرار بگیره ابدا دیده نمیشه!

من شخصا خیلی دوست داشتم به جای این مسخره بازیا میومدن قهرمان ها و آیدل های جدیدی خلق میکردن که زن یا سیاه پوست باشن. به خصوص کارکترهای موفق زن که به زن ها یاد بده مفعول نیستن و نباید منتظر باشن یکی بیاد خوشبختشون بکنه. من به شخصه هیتر جدی این داستان های کودکانه مثل سیندرلا هستم و به نظرم مفهوم فاسدی دارن. خودم روزی دختر داشته باشم محاله اجازه بدم این چرت و پرت هارو بخونه و مغزش با این اطلاعات پر بشه که باید بشینه خونه شاهزاده با اسب سفید بیاد دنبالش. ای کاس دست از ریپ کردن آثار سینمایی برمیداشتن و در عوض میومدن این چیزی که فقدانش به شدت حس میشه رو در می یافتن!
آقا دقیقا حرف دل منو زدی. داستان هایی مثل سیندرلا یا سفید برفی و تمام داستانایی که توش یه زن منتظر یه شاهزاده با اسب سفید بیاد و خوشبختش کنه خودش بیشتر از همه ضد زنه. نمیدونم راجع به سندرم سیندرلا که الان تو همین کشور خودمون واقعا داره همه گیر میشه اطلاعی دارید یا نه ولی واقعا سندرم خطرناکی هستش ....

حالا شما بیا سیندرلا رو یه کاراکتر سیاه پوست در نظر بگیر. چه فرقی داره؟ :-"

only sony

プレイステーション
کاربر فعال
Apr 9, 2011
7,375
نام
رامین
دیگه به فراستی ایمان اوردم ، چند سال پیش گفت اگه جلوی این سبک فیلم سازی و فیلم های مثلا کمدی سخیفو نگیریم سینمای ایران نابود میشه ، که الانم به اوجش رسیدیم با این فیلمای ابگوشتی و همین اخری ما همه با هم هستیم ، واقعه فیلم بی همه چیزیه :D فقط متاسفم برای مهران مدیری و لیلا حاتمی و ... که وارد چنین بازی کثیفی شدن .
فقط کافیه برید ببینید که چه فیلماهی مزخرفی رو پرده سینماهاست واقعا فیلم سرخپوست و متری شش و نیم این وسط مثل معجزه بودن :D

آخرین ویرایش:

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
تریلر مولان رو دیدم اما چند نکته
اون احساس یانگوم جومونگی که اون وسط بهت دست داده بیشتر بر می گرده به تاریخ و تمدن سازی دزدی که کره ای ها راه انداختن
اما براساس تریلر به قیافه ی این فیلم نمی خوره 290 تا 300 میلیون دلار خرجش کرده باشن /:):-? بیشتر میخوره مثل سیندرالا یه بودجه 95 تا 100 میلیونی براش درنظرگرفته باشن تا یه فیلم جمع و جور باشه و سر و تهش هم بیاد :-?جدای از اون به جز چندتا سکانس باقی تریلر فقط به نشون دادن لیو یی فی(بریم خدا رو شکر کنیم FBB رو انتخاب نکردن که البته خود بی فی هم .....) در اشکال و وضعیت های مختلف گذشت :D:D
این Mulan هم مثل Dumbo شکست تجاریه
واقعا دیزنی همونقدر که خیلی خفن با کتاب جنگل و استاروارز و مارول یونیورسش پول پارو می‌کنه ، همون قدر هم احمقه که میاد با این بودجه ها این فیلم های کم مخاطب رو زنده می‌کنه و از شکست هاشم درس نمیگیره.Mulan تو سال هایی که مردم بیشتری به سینما میرفتن هم یه فیلم با فروش معمولی بوده

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
دقیقاً! ارزش کار خالق‌ شخصیت‌هایی مثل Black Panther و Luke Cage در عالم کمیک، الن ریپلی توی سینما و لارا کرافت در صنعت بازی به این دلیل هست که خودشون نشستن شخصیت زن یا سیاه‌پوستی رو طراحی کردن که به محبوبیت بالایی رسیده. خود دیزنی هم اخیراً از این نظر بد کار نمی‌کنه و از همون Frozen بگیریم تا Wreck-It Ralph، شخصیت‌های دخترش تفاوت‌هایی با قدیم پیدا کردن. البته توی دهه ۹۰ هم کارهای جالبی مثل همین Mulan تولید کرده بودن که شخصیت‌های زن متفاوتی نسبت به کلیشه‌های دخترونه‌ی انیمیشن‌ها داشتن.
ولی خیلی‌ها هم می‌خوان با یه تیر چند نشون بزنن و خیلی راحت میرن سراغ شخصیت‌هایی که قبلاً خلق شدن و مرد یا سفیدپوست بودن و با زدن یه دکمه اون‌ها رو تبدیل به زن یا سیاه‌پوست می‌کنن! به همین سادگی، هم نیازی به تولید شخصیت از صفر نیست و هم طرفدارهای زیادی داره که سراغ نسخه جدید هم میان، و جالب‌تر از همه اینکه طرف میتونه ژست قهرمانانه هم بگیره و بگه بنده در این دنیای تاریک و سیاه همچون شوالیه‌ای دلاور به پا خاستم و نشون دادم که فلان شخصیت نباید لزوماً سفیدپوست باشه و این ظلم در حق پابرهنگان هست و فلان و چنان! :D

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
View attachment 110820

Mushu بعد خود فیلم ترند توئیتر شده کجاست این دراگون بی کله ؟؟؟! :D
داستان فیلم بر اساس انیمیشن نیست و بر اساس افسانه چینی هست که خود انیمیشن از رو اون اقتباس شده. در نتیجه یه سری حذفیات داشته که وفادار باشه به منبع اصلی

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
آقا دقیقا حرف دل منو زدی. داستان هایی مثل سیندرلا یا سفید برفی و تمام داستانایی که توش یه زن منتظر یه شاهزاده با اسب سفید بیاد و خوشبختش کنه خودش بیشتر از همه ضد زنه. نمیدونم راجع به سندرم سیندرلا که الان تو همین کشور خودمون واقعا داره همه گیر میشه اطلاعی دارید یا نه ولی واقعا سندرم خطرناکی هستش ....
حالا شما بیا سیندرلا رو یه کاراکتر سیاه پوست در نظر بگیر. چه فرقی داره؟ :-"
با محتوای اصلی حرفتون موافقم اما یه چیزی هم بگم
از نظر فنی بخوایم حساب کنیم ما با شخصیت هایی طرفیم که روایتگر مستقیم داستان های فولکلر اوراسیایی(بیشتر اروپایی(ژرمنیک و نوردیک)) هستن.برای هر شخصیت داستان هایی به اشکال مختلف ولی کلیت یکسان که ریشه ی چند صده یا حتی هزاره دارن بعضی هاشون.منظورم اینکه به جای اینکه ایراد ماجرا رو از اینا ببینید در عوض از یه بعد دیگه به ماجرا نگاه کنید.ایراد ماجرا ماهیت و خط سیرروایی یک شخصیت فولکر خلق شده در قرن15 یا 16 میلادی یا حتی خیلی قبل تر از اون نیست که اتفاقا نه تنها ایراد ندارن بلکه برای زمان و هدف خودشون کاملا درست هم هستن ایراد ماجرا اونجاست که از این شخصیت ها در زمانی که فاصله ی اجتماعی این دوران با دوران خلق اون ها بسیار بسیار زیاده داره برای اهدافی خاص به شدت سوءاستفاده میشه و یک کادرسازی و بولد گسترده در دور اون ها در حال انجامه اون هم در اوضاعی که جبهه مقابلشون هم عملا بیایانه و هیچ تلاش چشمگیری برای بهبودش هم انجام نمیشه.
از کی جو آنرمال اطراف این شخصیت ها درست شد؟دقیقا از همون زمانی که فمنیست ها و SJWها شروع کردن از یه طرف به رواج اغراق آمیز اونها و از طرف دیگه زوم کردن روی این شخصیت ها و چپ و راست حمله کردن بهشون و لیست کردن کدوم بیشتر ضد فمنیستیه کدوم کمتر ضد فمنیستیه!!!!اون قدری که روی ساختن جبهه ی دوگانه برای اینا کار کردن اومدن از شخصیت هایی مثل مولان و مریدا دفاع کنن یا اومدن توضیح بدن خوب حالا که میگیم بدن باید اینطوری باشن یا اومدن روی شخصیت های جدیدی کار کنن که این مشکلات رو نداشته باشن؟به هیچ وجه چون اصلا هدف این نیست برای فمنیست و sjw جماعت مهم نیست که اینا میشینن و منتظر می مونن که یکی بیاد خوشبختشون کنه و این فکر فکر بدیه یا سفیده اصلا.اون چیزی که براشون مهمه اینکه به فرم منفی هدف های این داستان در جامعه دامن بزنن و بگن آآآآآآییی ملت چنین شد شد چنان شد بالا شد پایین شد چرا فلانی زیادی سفیده چرا چشمای فلانی اینقدر بزرگ.اونقدری که موج های پیای پی رواج این فرم تفکرات روی جوامع اثر منفی گذاشتن خود این داستان ها نذاشتن واگر روزی بگن بیاین داستانی مثل سیندرالا رو ادیت کنین اون فکری که من از فمنیست ها و sjw ها دارم اونچیزی که تحویلمون میدن بسیار فاجعه بار از آب در میاد.
این Mulan هم مثل Dumbo شکست تجاریه
واقعا دیزنی همونقدر که خیلی خفن با کتاب جنگل و استاروارز و مارول یونیورسش پول پارو می‌کنه ، همون قدر هم احمقه که میاد با این بودجه ها این فیلم های کم مخاطب رو زنده می‌کنه و از شکست هاشم درس نمیگیره.Mulan تو سال هایی که مردم بیشتری به سینما میرفتن هم یه فیلم با فروش معمولی بوده
اتفاقا مولان تمامی فاکتورها برای تبدیل شدن به یک فیلم بسیار پرفروش رو داره
چینیه-شخصیت اصلی زنه-رومنس داره-جنگ هم داره-فانتزی هم داره:D
مولان سال 98 هم فروش مناسبی داشته اما بازهم می گم این چیزی که من از تریلر دیشب دیدم به قیافش نمی خورد 290+ میلیون بودجه اش باشه:-? چون ادعا شده بود بودجه ی فیلم همین قدره:-?

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
خبر رسیده یه کودک عاشق اسپایدرمن فوت میکنه والدینش میخواستن تصویری از اون کرکتر رو بر روی سنگ قبر کودک بزنن که دیزنی مخالفت کرده !!. استخون های والت دیزنی و استن لی داره توی قبر میلرزه از دست اینا.

یه خبر آوردم براتون که میدونم همگی چقدر منتطرش بودید ! :-":D
بانو سحر قریشی اعلام فرمودن قصد کارگردانی یک فیلم سینمایی رو دارند تا برگ زرین دیگری در تاریخ سینمای ایران و جهان رقم بزنند.
همچین بانو فرمودند که ژانر فیلمی که قصد ساختنش رو دارند ملودرام اجتماعی هست .
باعث بزرگ شدن یا دیده شدن هرچه بیشتر این احمقها نشید.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
خبر رسیده یه کودک عاشق اسپایدرمن فوت میکنه والدینش میخواستن تصویری از اون کرکتر رو بر روی سنگ قبر کودک بزنن که دیزنی مخالفت کرده !!. استخون های والت دیزنی و استن لی داره توی قبر میلرزه از دست اینا.

باعث بزرگ شدن یا دیده شدن هرچه بیشتر این احمقها نشید.
متن کامل خبر :
According to The Sun, a representative from Disney said in a statement, "We extend our sincere condolences. If we played a small part in Ollie’s happiness we are honoured. Generations of fans have responded to our characters with the same wonder and delight that Ollie did. In fact, many believe the characters to be real. We have striven to preserve the same innocence and magic around our characters that brought Ollie such joy."

The statement continued, “For that reason, we follow a policy that began with Walt Disney himself that does not permit the use of characters on headstones, cemetery or other memorial markers or funeral urns."​

خلاصش اینکه میگن طبق سیاستی که والت دیزنی خودش بنا کرده اجازه نمیدن تصویر کاراکترا روی سنگ قبرها، تابوت ها و کلا هرچیزی که یادبودی باشه چاپ بشه. :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arash1996

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
متن کامل خبر :

خلاصش اینکه میگن طبق سیاستی که والت دیزنی خودش بنا کرده اجازه نمیدن تصویر کاراکترا روی سنگ قبرها، تابوت ها و کلا هرچیزی که یادبودی باشه چاپ بشه. :|
لعنت به قانون کپی رایت ....

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
حالا حدستون درمورد پایان فیلم چی بود ؟ توی اسپویل بگین

Code:
من مو به مو فیلمو دیدم مطمئنم یارو قاتل نیست شما دقیقه چهل و چهار و ده ثانیه فیلمو نگه دار چهره قاتل مشخصه که این یارو نیست ولی خب از یه طرف دیگه هم میشه ماجرا رو دید که اینا دو نفرن یکیشون قربانیارو خفت میکرده یکی تجاوز میکرده یا بالعکس کلا هر جور بخوای به قضیه نگاه کنی فیلم یه جواب نقض میزاره جلو نظریت و اینکه اگه قاتل معلوم میشد با یه فیلم دسته دوم طرف بودیم و در اخر اون سکانس عجیب نگاه تو دوربین من کلا کرک و پرم ریخت نظری نمیتونم بدم دربارش چند تا نقد هم ازش خوندم به دلم ننشست 
خیلی خوشحال میشم نظر شمارو بدونم در باره اون سکانس نگاه به دوربین بالاخره شما دستی هم تو تحلیل و موشکافی تریلرا و اینا داری با شناختی که دارم ازتون خوشحال میشم نظرتو بدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: .Amirone

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
متن کامل خبر :

اون condolences اتون بخوره تو سرتون . دیسنی باید نماد اش رو از میکی ماوس به اسکروچ تغییر بده . دهن سرویسا انگار جان گتی از قبر اومده بیرون شده مدیر عاملش . نم پس نمیدن کلا به یک سنگ قبر هم رحم نمی کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر