IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
می گن جی کی رولینگ ۴ تا داستان جدید از هری پاتر می خواد بده بیرون، حالا نمی دونم تبدیل به فیلمشون می کنه یا نه ولی در کل خدا بخیر بگذرونه :D
کتاب جدید نیست، ریمستر Gay Edition هست احتمالا:))

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
1.jpg
بنا بر گزارش های Collider، ادامه عنوان خونین و تحسین شده Django Unchained (به کارگردانی حاجیمون کوئنتین تارانتینو:D:x) در قالب کراس اوری به نام Django/Zorro به سینماها باز خواهد گشت و طبق گفته های چندین منابع ناشناس، جرد کارمایکل وظیفه نوشتن این فیلمنامه را برعهده گرفته است. هنوز حضور کوئنتین تارانتینو برای کارگردانی این عنوان مشخص نشده است.:|

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
الان از 45 اومده رو 43 .
تا این‌جا کمترین میانگین نمرات رو داره بین فیلم های اصلی مجموعه x-men , حتی پایین تر از Apocalypse و The Last Stand .
تو Rotten Tomatoes هم فعلا میانگین نمراتش 15% هست و باز هم پایین ترین بین مجموعه x-men .

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
الان از 45 اومده رو 43 .
تا این‌جا کمترین میانگین نمرات رو داره بین فیلم های اصلی مجموعه x-men , حتی پایین تر از Apocalypse و The Last Stand .
تو Rotten Tomatoes هم فعلا میانگین نمراتش 15% هست و باز هم پایین ترین بین مجموعه x-men .

البته X-Men Origins Wolverine متاش کمتره (40. و بنظرم با فاصله زیاد ضعیف ترین فیلم سری هست)

این Dark Phoenix هم از همون اول شایعاتش بود که واقعا ضعیفه. از اسکرین تستایی که نظرات منفیش خیلی زیاد بود، داستانش بار ها لیک شد و هر تریلر نشون میداد لیک ها واقعی هستن. از ریشوت های متعدد و تاخیر های پشت همش، کلا همش نوید اینو میداد که خیلی دل نبندین...
البته من خودم با توجه به این که میدونم قوی نیست ولی خیلی منتظرشم. چون از طرفی پایانی بر سری هست و از طرفی کلا با سری Xmen مخصوصا با این دوره جدیدش (از فرست کلس به بعد) واقعا حال کردم (حتی آپوکالیپس هم بنظرم خیلی اوکی بود)

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
البته X-Men Origins Wolverine متاش کمتره (40. و بنظرم با فاصله زیاد ضعیف ترین فیلم سری هست)

این Dark Phoenix هم از همون اول شایعاتش بود که واقعا ضعیفه. از اسکرین تستایی که نظرات منفیش خیلی زیاد بود، داستانش بار ها لیک شد و هر تریلر نشون میداد لیک ها واقعی هستن. از ریشوت های متعدد و تاخیر های پشت همش، کلا همش نوید اینو میداد که خیلی دل نبندین...
البته من خودم با توجه به این که میدونم قوی نیست ولی خیلی منتظرشم. چون از طرفی پایانی بر سری هست و از طرفی کلا با سری Xmen مخصوصا با این دوره جدیدش (از فرست کلس به بعد) واقعا حال کردم (حتی آپوکالیپس هم بنظرم خیلی اوکی بود)
آره ، ولی خب تو فیلم های اصلی آپوکالیپس و بعدش لست استند ضعیفترین ها هستن .
البته نمره rotten tomatoes دارک فونیکس فعلا از فیلم اول ولورین هم کمتره حتی 8-| .

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
5cf76df05abe9.preview.jpg

بالاخره و بعد از سالها انتظار، اولین تریلر عنوان علمی تخیلی Ad Astra به کارگردانی جیمز گری و با هنرنمایی برد پیت و تامی لی جونز منتشر شد.:D

زمان اکران: 20 سپتامبر 2019

1080p

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,516
نام
میلاد
باز باید دعا کنیم فقط پوسترش اینطور باشه و خود فیلم از این چیزا رو قاطیش نکنن:/
البته کمیک واندر وومن تو آغاز راهش در دهه ۴۰ پره از همجنس گرایی و شیطنت :D
درسته بعد ها به خاطر انتقادات زیاد حذفش کردن اما به نظرم سازنده های فیلم یه ارجاعاتی بهش میکنن چون میتونن ازش استفاده تجاری بکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر