2012 آغاز نسل بعد کنسول ها یا تحولی بزرگ برای انسان ها یا هیچکدام !!؟

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
ماياها معتقد بودند که زمين از 5 دوره تشکيل شده، پايان هر دوره يه اتفاق خيلي بد مي افته و دوره جديد شروع مي شه. جالب اينجاست که 2012 پايان دوره پنجم هست! و ما وارد دوره ششم خواهيم شد، گفته مي شه تمدن حاضر از بين خواهد رفت تا دوره ششم شروع بشه! (تو ويدئو اشاره شده به زمين لرزه هاي بزرگ) .

دایناسور عزیز
توی دوره های اول تا چهارم چه اتفاقات بدی افتاده ؟

THANX

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
خب پس بذارید من هم یک موضوعی رو یگم که بیشتر تو فکر فرو برید ! درست در همون تاریخ 21 دسمابر 2012 خورشید بین زمین و مرکز کهکشان راه شیری ( که احتمالاً یک سیاهچاله هست ) قرار میگیره ! شاید برای اولین بار ! ولی در هر صورت ممکن هست یک اثر فیزیکی که هنوز شناخته نشده روی زمین تاثیر بذاره ! و این موضوع رو هم نباید دست کم گرفت !

برای مثال میدان مغناطیسی خورشید ( که چندین برابر زمین حجم داره ! شاید بیش از 1 میلیون ! باید حساب کنم ! :D ) فقط دو برابر میدان مغناطیسی زمین هست ! و میدان مغناطیسی ناشی از لکه های خورشیدی و یا فعل و انفعالات سطح خورشید چندین برابر میدان مغناطیسی زمین هست که میتونن موجب طوفان مغناطیسی در سطح زمین بشن ! و این طوفان میتونه خیلی اثرات جانبی داشته باشه !

حالا فکرش رو بکنید که یک اثر فیزیکی شناخته نشده درست در همون سال و همون روز سرمون بیاد ! مثل ماده تاریک که نمیدونیم حقیقتاً چیه ! و یا انرژی تاریک و ... البته بعضی از فیزیکدانها هم میگن که شتابدهنده سرن میتونه باعث بوجود اومدن یک سیاهچاله در زمین بشه ! :D آخه گروهی از پروتونها و نوترونها رو در جهت مخالف تا نزدیکیهای سرعت نور شتاب میده تا به هم برخورد کنن و لحظات اولیه مهبانگ رو شبیه سازی کنن !!

در کل نگران نباشید ! هر اتفاقی که بیافته ( یا نیافته اصلاً ) تو کسری از ثانیه پودر شدیم رفتیم دیار باقی ! اصلاً نترسید ! :-"

اگه من نابود شدم یکی بجام Forza 4 رو تموم کنه ! خیر ببینه از جونیش !

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
ماياها معتقد بودند که زمين از 5 دوره تشکيل شده، پايان هر دوره يه اتفاق خيلي بد مي افته و دوره جديد شروع مي شه. جالب اينجاست که 2012 پايان دوره پنجم هست!

شما میشه لطفا توضیح بدید که دوره‌های اول تا چهارم چه روزی از چه سالی تموم شدن و اتفاقات بدی که در اتمام دوره‌های قبلی افتاده چیا بودن؟
فقط نگو که نمیدونم

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
به هر حال ما که زندگیمون رو میکنیم چه dec 2012 بخواد اتفاقی بیفته و چه اتفاقی نیفته.(اگه افتاد که چه بهتر:biggrin1:)
همینجوریش هم هزار جور گرفتاری داریم صبح تا شب, همین مونده بود که بیایم در مورد مایاها تحقیق کنیم و برنامه هامون رو با dec 2012 مطابقت بدیم !

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
دایناسور عزیز
توی دوره های اول تا چهارم چه اتفاقات بدی افتاده ؟

THANX

ماياها معتقد بودند که زمين از 5 دوره تشکيل شده، پايان هر دوره يه اتفاق خيلي بد مي افته و دوره جديد شروع مي شه. جالب اينجاست که 2012 پايان دوره پنجم هست!

شما میشه لطفا توضیح بدید که دوره‌های اول تا چهارم چه روزی از چه سالی تموم شدن و اتفاقات بدی که در اتمام دوره‌های قبلی افتاده چیا بودن؟
فقط نگو که نمیدونم

البته آقا بهزاد :
من همه رو نمیدونم
اما یکی از 5 اتفاق بر میگرده به عصر یخبندان که از سال و روزش اطلاع ندارم.

احتمال میدم یکی دیگه هم نابود شدن قاره آتلانتیش باشه که تو نقشه پیر رییس که تقریبا متعلق به ١٠٠٠ سال پیش هست;( که از نقشه های سال 1975 هم پرجزعیات تر بوده ) کامل نشون داده شده و با گوگل ارث هم پیداش کردن که گوگل چسبوندتش به یه چیز دیگه.

600px-Piri_Reis_map_interpretation.jpg

من میتونم این 5 اتفاق رو به عصر سنگ اهن طلا یا انفلانزای مرغی یا ساخته شدن پلی استیشن هم ربط بدم.

اما واقعیت این هست که هیچ کس دقیق نمیدونه چه زمانی و چه اتفاقاتی افتاده مایاها هم جایی نگفتن بلکه فقط اشاره کردن که این اتفاقات افتاده و 5 میین دوره هم در 2012تمام خواهد شد. .

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
دوستان من رشتم it ـه نه تاریخ --اینم اول تاپیک گذاشتم.
من این مطلبی که نوشتم رو نه 100%رد میکنم نه 100% قبول حدف فقط اطلاع رسانی هست.
*------------------------------------------------*------------------------------------------------*
ناخوداگاه یاد این جمله که زیر یوزر دایناسور نوشته شده میفتم :
*-هوا بس ناجوانمردانه سرد است-* :biggrin1:

آخرین ویرایش:

bdgunn

کاربر سایت
Aug 15, 2007
594
نام
behzad
همیشه به خودم میگفتم که دلیل آفرینش من چی میتونه باشه
نگو جهان قرار بود نابود بشه منم باید نجاتش بدم
حالام میخام یه تیم تشکیل بدم که نزاریم دنیا نابود شه
هرکس پایه هستش فقط از طریق پ. خ با من در ارتباط باشه و تو تاپیک چیزی ننویسه وگرنه به مدیرا گزارش میدم
هزینه ثبت نام هم برای هر نفر 50 هزار تومن هستش
:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
-----------------------------------------------------------------
ولی بچه ها دقت کردین این چند وقته چقدر فیلم و سریال درباره زمان و دیدن اینده و اینجور چیزا ساخته شده ؟؟؟؟
مثلا همین lost و fringe و flashforward و ...
بنظرتون نمیخان ذهن ماهارو واسه یچیزایی اماده کنن ؟؟

ms368

کاربر سایت
Dec 26, 2008
114
ولی بچه ها دقت کردین این چند وقته چقدر فیلم و سریال درباره زمان و دیدن اینده و اینجور چیزا ساخته شده ؟؟؟؟
مثلا همین lost و fringe و flashforward و ...
بنظرتون نمیخان ذهن ماهارو واسه یچیزایی اماده کنن ؟؟

heroes رو یادت رفت

آره
فقط برای پول و سرگرمی و تجربه
دمشون گرم با این سریالاشون

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
یکیش ان بارون نوح بود، یکیش هم ان عصر یخ بندون بود. بقیش رو هم یادم نمیاد اما میدونم که راسته. یعنی این وقایع انقدر واضح هست که به همه ادیان و افسانه ها راه یافته و اصلا نمیشه انکارش کرد.

اما نظر شخصی خود من!! من که به مایا ها و علم و اطلاعاتشون اعتقاد سختی دارم! یعنی علم و اطلاعات مایا ها و اینکه چه جوری به این علم رسیدن انقدر مرموز و شک برانگیز هست که هزاران تا افسانه در موردش راه افتاده و هنوز هم دانشمندها رو سرکار گذاشته. نمونه جدید این نظریات هم فرضیات اریک فون دانیکن هست که میگه مایا ها با فضایی ها در ارتباط بودن.

هر چند الان حسش نیست اما میتونم سر فرصت مطالب 100درصد علمی و مستندی رو برای کسانی که شک دارن ردیف کنم!

اما در مورد این سال 2012. بر طبق تقویم مایاها که تقریبا تمام وقایع زمین و ستاره شناسی توش پیش بینی شده سال 2012 پایانی بر یک دوره خاص و آغازی بر بازم یک دوره خاص هستش! یعنی بعد از سال 2012 قرار نیست کسی بمیره یا آسمون به زمین بیاد بلکه یک اتفاق بزرگ کیهانی میفته و یک دوره نجومی جدید آغاز میشه. اما اینکه ما بخوایم این پیش بینی رو بپذیریم و یا بگیم چرت و پرت هست اصلا دست ما نیست چون بر طبق تقویم کیهانی سال 2012 پایان دوره ... (اسمش یادم نیست) خورشید هست و با پایان این دوره یک طوفان خورشیدی دیگه راه میفته که بارش انقدر زیاد هست که میتونه حتی باعث سوختن وسایل الکترونیکی هم بشه! یعنی یه چیز تو مایه های بمب های الکترومغناطیسی.

اگه یکم اطلاعات زمین شناسیتون قوی باشه میدونید که به خاطر همین طوفان های الکترومغناطیسی هر 200 هزار سال یکبار قطب های مغناطیسی زمین عوض میشن. یعنی مثلا یافت اباد میشه شمال شهر!!

حالا این پدیده از قبل هم پیش بینی شده بود و الان مدت هاست که دانشمندان دارن میگن از این سال به بعد زمین بیشتر گرم میشه و ...

در مجموع اگه منتظر هستید که تو سال 2012 قیامت بشه سرکارید اما اگه منتظر پایان ان دوره خورشید هستید انتظاراتون 100درصد علمی هستش....

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
آپولیناریو شیلی پیکستون یکی از ریش سفیدان سرخ پوست قبایل مایاست وقتی در اکتبر 2009 / مهر 1388 جلوی دوربین گفت از دامن زدن به این موضوع خسته شدم یعنی اینکه خودش هم زیاد متمعن نیست و اینجور برخی از خودشون میگن سال 2012 سال مهمی خواهد بود برای جهان .
روز 21 دسامبر / 30 آذر سال 2012

من نظریم اینه یا اینکه همه به خواب میریم به مدت 2دقیقه و 17 ثانیه و 6 ماه جلوتر رو میبینیم
یا اینکه اسرائیل از صفحه روز گار محو میشه شاید مایا ها منظورشون این بوده :biggrin1:
یا اینکه همه سبز میشیم همانطوری سالهاست میخواهیم :bash::hug::victory:
یا اینکه مدیران سایت بازی سنتر تمامی برو بچ بازیسنتر و بن میکنن

LEVEL-up

کاربر سایت
Sep 26, 2009
86
نام
هادی
آپولیناریو شیلی پیکستون یکی از ریش سفیدان سرخ پوست قبایل مایاست وقتی در اکتبر 2009 / مهر 1388 جلوی دوربین گفت از دامن زدن به این موضوع خسته شدم یعنی اینکه خودش هم زیاد متمعن نیست و اینجور برخی از خودشون میگن سال 2012 سال مهمی خواهد بود برای جهان . روز 21 دسامبر / 30 آذر سال
دوست عزیز
این برداشت شماست و بهتربود قبلش مینوشتید این نظر منه یا این برداشت منه اینطوری همش fact به نظر میرسه.
در ضمن باید دلیل خوبی برای این برداشت جالبتون داشته باشید.

مایا ها هم مایا های قدیم :D

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
احتمالا قراره فیرمویر LT بیاد بلاخره:biggrin1:
جدا از شوخی منم زیاد به اینکه یه عالمه ملت بمیرن و دوباره روز از نو روزی از نو بشه قبول ندارم.
مثلا همین معجزات پیامبرا که اون موقع خیلی تاثیر گذار بوده و الان مطمئنا نمیتونه تاثیری داشته باشه!
اون ماجراهای نوح و... هم اون زمان به خیلیا درس داد اما الان قضیه فرق میکنه! مردم تو همه جای دنیا این داستانهای نوح و موسی و ... رو میدونن و تکونی به خودشون نمیدن!:biggrin1: پس اگه فکر میکنید یه زلزله بشه و ملت تغییری تو رفتارشون بدن اشتباه میکنید! یا مثلا علم و تکنولوژی بخواد بمیره! که غیر ممکنه!
اما مطمئنا یه اتفاق خاص رخ میده!
اینو به خاطر بسپارید که مایا اینقدر احمق نیست که بخواد مارو از مرگ بترسونه چون اینقدر عالم بودن که از مرگ نترسن! مسلما چیز مهمتری هست!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
دوست عزیز
این برداشت شماست و بهتربود قبلش مینوشتید این نظر منه یا این برداشت منه اینطوری همش fact به نظر میرسه.
در ضمن باید دلیل خوبی برای این برداشت جالبتون داشته باشید.

مایا ها هم مایا های قدیم :D
خوب دوست عزیز نظریها زیاد هست و این پیشگویی است و هنوز دلیل بر اینکه واقعا چی میشه نیست ;)
در برخی پیش‌گویی‌ها پیرامون محشر 2012 گفته شده که زمین به واسطه برخورد یک شهاب‌سنگ دچار جابجایی قطب‌ها می‌شود، یا زمین در اثر پدیده‌ای نادر 27هزار سال‌نوری را یک‌شبه طی می‌کند و در مرکز کهکشان راه شیری قرار می‌گیرد؛ و یا داخل زمین به دلیل تشعشعات شدید خورشیدی ناپایدار می‌شود و به مکانی ناامن برای ساکنانش تبدیل می‌شود! جابجایی قطب‌ها این‌گونه رخ می‌دهد که پوسته و گوشته زمین ناگهان جابجا می‌شوند و با گردش به دور هسته بیرونی زمین، شهرهای ویران را به قعر خود فرو می‌برند.
آدام مالوف، یکی از زمین‌شناسان دانشگاه پرینستون روی پیش‌گویی جابجایی قطب‌ها مطالعه کرده و این ایده آرماگدون 2012 را به چالش کشیده است. به گفته وی، شواهد مربوط به مغناطیس سنگ‌ها دال بر این است که قاره‌های زمین در گذشته چنین نوآرایی شدیدی را تجربه کرده‌اند ولی این فرآیندی میلیون‌ها سال به طول انجامیده و آن‌قدر آهسته اتفاق افتاده که انسان نمی‌تواند چنین چیزی را درک کند.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
کاشکی یکی این مادر پدر مادرا رو راضی میکرد که دیگه نزارن درس بخونیم و این 3 سال رو همش بازی کنیم!:D
در کل من که این حرفا رو باور نمیکنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر