تاخیر در انتشار چند عنوان Ubisoft

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شرکت Ubisoft در گزارش مالی ـه 3 ماهه ی اول سال 2009ـه خود خبر از تاخیر در انتشار چند بازی مهم خود داد.
اولین بازی ـه نام برده شده Splinter Cell Conviction است این بازی که پیشتر قرار بود در سال 2009 میلادی منتشر شود بنا به گفته ی Ubisoft در سه ماهه ی اول(حد فاصل ماه های ژانویه تا مارس) سال 2010 منتشر خواهد شد.
در متن نامه ی Ubisoft آمده است:" ما متاسف هستیم که باید خبر تاخیر در انتشار چند بازی ـه مهم خود را اعلام کنیم ولی این تصمیم در دراز مدت به نفع ما خواهد بود."
Ghost Recon و I Am Alive دو عنوان دیگری هستند که تاخیر در انتشار آنها قابل پیش بینی بود. انتشار این دو بازی که قرار بود در اوایل سال 2010 میلادی به بازار منتشر شوند ، به سال مالی ـه 2010-2011 این شرکت که در ماه مارس سال 2011 به پایان میرسد موکول شده است.
طرفداران کنسول Wii نیز میبایست تا سه ماهه ی اول سال 2010 برای انتشار Red Steel2 منتظر بمانند.
منبع

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خيلي معركست از اين به بعد هر وقت كه چهار ماه به عرضه ي SC:C مونده بود Ubisoft به اين نتيجه ميرسه كه تاخير به نفع شركتشه :smile: اين شركت از سال 2007 تا الان به اين نتيجه رسيده تاخير به نفعشه.

باز خوبه AC2 اين وسط نفله نشد.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
میگم،اصلاً بازی موند برا 2009؟
فکر کنم کلاً تو سه ماهه ی آخر(اکتبر،نوامبر،دسامبر)6 بازی عرضه بشه:)...
همش از ترس فروش پایینه...حالا هم که آثار بهبود وضع اقتصادی یواش یواش داره مشخص میشه همه میگن میذاریم وضعیت خوب که شد اون موقع بازی رو میدیم تو بازار که حداقل 1/3 بیشتر الآن فروش کنه...

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
با سلام
اتفاقا به نظر من کاره خوبی کردن:smile:مخصوصا برایه SC.هرچی دیرتر بیاد,بهتره:biggrin1:.
..............................
پ.ن:به امیده منفجر شدنه Splinter cell:conviction:love::biggrin1:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
اشكال نداره ما كه دبيرستاني هستيم تو عيد فقط بازي ميتركونيم :laughing:
بهتر هم شد:laughing:
اي كاش بقيه رو هم بندازن همين !february

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من اول وقتی این خبر اومد توی فروم های 360 بدجور حالم گرفت اما بعدش فکر کردم و دیدم خیلیم خوب شد که تاخیر خورد.

پ.ن: Spliner Cell

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
میگم،اصلاً بازی موند برا 2009؟
فکر کنم کلاً تو سه ماهه ی آخر(اکتبر،نوامبر،دسامبر)6 بازی عرضه بشه...
همش از ترس فروش پایینه...حالا هم که آثار بهبود وضع اقتصادی یواش یواش داره مشخص میشه همه میگن میذاریم وضعیت خوب که شد اون موقع بازی رو میدیم تو بازار که حداقل 1/3 بیشتر الآن فروش کنه...
درست میگی همه بازی ها تاریخشون پخش و پلا شد.امسال فکر کنم کمترین بازی رو توی این چند سال در هالی دی خواهیم داشت.
اینقدر گله کردیم از ترافیک بازی توی این 2 ماه که آخر این بلا سرمون اومد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
ای بابا خوب دیگه اون موقع هزارتا بازی اومده که گرافیکش ده تای این هست و از نظر گرافیکی کم میاره

:confused:
از نظر شما وقتی یه بازی تاخیر میخوره,یعنی دارن رو گرافیکش کار میکنن!!!!؟؟؟:confused:
Conviction همین الانم گرافیکش خیلی خوبه,به تاخیر هم احتیاج نداره(واسه گرافیک).
پ.ن:به نظر من تو Splinter Cell (همشون)گرافیک در درجه ی چندم اهمیت قرار داره!;)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Conviction همین الانم گرافیکش خیلی خوبه,به تاخیر هم احتیاج نداره(واسه گرافیک).

کجاش خوبه؟ یه نگاه دقیق تر به بافت کاراکتر سم نکنید. هم از نظر بافت هاش فجیحه هم از نظر تعداد چند ظلعی های کار شده. خیلی راحت میشه تشخیص داد که نسبت به مدل sc Double Agent هم پسرفت داشته.

--------------------------------------

حالا اگه خودتون این تریلر اخیر رو روی کیفیت HD ببینید می فهمید منظور منو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر