تاخیر در انتشار چند عنوان Ubisoft

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شرکت Ubisoft در گزارش مالی ـه 3 ماهه ی اول سال 2009ـه خود خبر از تاخیر در انتشار چند بازی مهم خود داد.
اولین بازی ـه نام برده شده Splinter Cell Conviction است این بازی که پیشتر قرار بود در سال 2009 میلادی منتشر شود بنا به گفته ی Ubisoft در سه ماهه ی اول(حد فاصل ماه های ژانویه تا مارس) سال 2010 منتشر خواهد شد.
در متن نامه ی Ubisoft آمده است:" ما متاسف هستیم که باید خبر تاخیر در انتشار چند بازی ـه مهم خود را اعلام کنیم ولی این تصمیم در دراز مدت به نفع ما خواهد بود."
Ghost Recon و I Am Alive دو عنوان دیگری هستند که تاخیر در انتشار آنها قابل پیش بینی بود. انتشار این دو بازی که قرار بود در اوایل سال 2010 میلادی به بازار منتشر شوند ، به سال مالی ـه 2010-2011 این شرکت که در ماه مارس سال 2011 به پایان میرسد موکول شده است.
طرفداران کنسول Wii نیز میبایست تا سه ماهه ی اول سال 2010 برای انتشار Red Steel2 منتظر بمانند.
منبع

آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
کجاش خوبه؟ یه نگاه دقیق تر به بافت کاراکتر سم نکنید. هم از نظر بافت هاش فجیحه هم از نظر تعداد چند ظلعی های کار شده. خیلی راحت میشه تشخیص داد که نسبت به مدل sc Double Agent هم پسرفت داشته.

--------------------------------------

حالا اگه خودتون این تریلر اخیر رو روی کیفیت HD ببینید می فهمید منظور منو.
با سلام خدمت اقا فردین
اول از همه بگم من این تریلر اخیری که اشاره میکنینو ندیدم.پس بر اساسه اطلاعاته قبلی اینارو گفتم.:biggrin1:
قبول دارم که اشتباه از من بود.باید میگفتم:"به نظر من گرافیک بازی همین الانشم خیلی خوبه"اونم به دلیلی که اشاره کردم:
پ.ن:به نظر من تو Splinter Cell (همشون)گرافیک در درجه ی چندم اهمیت قرار داره!;)
در مورد عکس هایی که گذاشتین,دارین بی انصافی میکنین...:biggrin1:
دو تا عکس بالا که از DA گذاشتین از موتور خود بازی هستن,ولی از گیم پلی نیستن...تو اینجور عکس ها هم که میدونین قضیه از چه قراره.:biggrin1:
ولی عکس دوم دقیقا از گیم پلی هست.
در هر صورت بازم میگم که باید اول پستم میگفتم :"به نظر من...":smile:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
کجاش خوبه؟ یه نگاه دقیق تر به بافت کاراکتر سم نکنید. هم از نظر بافت هاش فجیحه هم از نظر تعداد چند ظلعی های کار شده. خیلی راحت میشه تشخیص داد که نسبت به مدل sc Double Agent هم پسرفت داشته.
DA كه به نظرم گرافيكش معركست و اصلا SC:C قابل مقايسه با اون نيست. شديدا نميدونم چرا تريلر هاي جديدش نسبت به E3 افت كيفيت داشتن.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اين شركت از سال 2007 تا الان به اين نتيجه رسيده تاخير به نفعشه.
دقیقا! و تا زمانی که یوبیسافت بدونه تاخیر به نفعشه بازی تا 2020 هم نمیاد:biggrin1:
DA كه به نظرم گرافيكش معركست
دقیقا. DB تو زمان خودش واقعا گرافیک منحصر به فردی داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر