Red Dead Redemption | PS3

.: RED DEAD :.

کاربر سایت
Jul 27, 2012
47
نام
علی
یکم بیشتر توضیح میدید
ممنون
اولین نقشه گنجش خیلی پیچیده هست اما بعدیاش فقط با دیدن راهنما و عکس رو نقشه میشه گیرش آورد;)

دوستان چرا تو مولتی یه سریا غیب میشن دوباره اونطرفت ظاهر میشن؟بعد خیلی شیک میکشننت

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب بعد حدود 3 سال دوباره امروز نشستم شروع کردم از اول بازی کردن واقعا شاهکار یعنی این که بعد اینهمه وقت بازم ادمو سر ذوق میاره:d

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
دوستان چرا تو مولتی یه سریا غیب میشن دوباره اونطرفت ظاهر میشن؟بعد خیلی شیک میکشننت
نت میهن:d
آدم از این حرصش میگیره که خیلی بازی کرده و تو بازی حرفی برای گفتن داره اما بخواطر نت میهن یکی که هنوز یک ساعت گیم پلی از بازی نداشته میکشتت و تو رو سوسک میدونه در قبال خودش:|
دوستان مولتی باز ادد کنند که خیلی فاز میده !
توی این که شکی نیست خیلی حال میده
خیلیا رو ادد کردم خیلیا هم منو ادد کردن به اسم با هم مولتی زدن rdr
اما با هم یک ربع هم مولتی بازی نکردیم :d(یارو هر وقت میاد تو psn هر بازی,بازی میکنه جز red dead:d)

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
خير عزيزم !
پديده ايي جهاني و زشت به اسم cheat و هك
تازه شما يه سري از چيت ها و هك هارو ديدي !!!؟؟!!

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
خير عزيزم !
پديده ايي جهاني و زشت به اسم cheat و هك
تازه شما يه سري از چيت ها و هك هارو ديدي !!!؟؟!!
حرف شما درست اما این پدیده ای که علی جان میگه لگ نامیده میشه که یارو جلوته نشونت روشه اما یهو غیب میشه و میبینی مردی:dاما دوباره ظاهر میشه تا آخر غیب نمیمونه
یا مثلا تو ffa و gm تو rdr وقتی نت خوبه با یک هدشات تهش دیگه با دوتا میشه یارو کشت اما وقتی نت خرابه با 4 تا هم به زور میشه کشت.تا حالا شده من یارو از پشت میزنم اما روش اثر نمیکنه بعد بر میگرده و میترکونم چند ثانیه بعد مرگ من یهو روش اثر میکنه و یارو ولو میشه کف زمین:))
عمل زشت چیت هم که کلا مبحثش جداست که تو فری روم های rdr بسیار زیاده که کلا یارو غیب غیبه و نمیبینیش یا هر چی بهش تیر میزنی هیچ چیزیش نمیشه
تو دو صورت اصلا مولتی بازی نکن 1.نت ها خراب باشه 2. افراد توی مپ چیت زده باشن. چون در هر دوصورت عادلانه نمیجنگی;)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
بحث های دوستان رو خوندم یه سوال پیش اومد ! :D توی PSN هم مگه میشه چیت زد ؟! :D اولین باره می شنوم :D بعد از کجا بفهمیم طرف همچین کاری کرده ؟ :D حالا برای اینکه بی ارتباط با تاپیک هم نباشه برای مثال توی همین RDR یه توضیح مختصر بدید :D

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
red deadبا شکوه رو دوست دارم اگه حال کردین منم پایم یا مسیج بدین من اد میکنم وای وجدانا بازی کنیم اول به خودم میگم(allunfinished)در مورد سوال دوست عزیزمون باید بگم چه جوری مسیج میدین بالایه مسیج باکس گزینه چت ویت فرنده که ازز اونجا دوستانی رو که دوست دارین تویه چت روم باشن تیک میزنیدو داخل بازی با هم کپ میزنید کپ کپ

- - -ویرایش - - -

اوه ببخشید گپ گپ

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
بحث های دوستان رو خوندم یه سوال پیش اومد ! :D توی PSN هم مگه میشه چیت زد ؟! :D اولین باره می شنوم :D بعد از کجا بفهمیم طرف همچین کاری کرده ؟ :D حالا برای اینکه بی ارتباط با تاپیک هم نباشه برای مثال توی همین RDR یه توضیح مختصر بدید :D
نمیدونم میشه بهش گفت چیت یا نه!!!:dیه جورای بهره برداری از باگ:dیا glitch میشه گفت
تو خود RDR مثال میزنم (این حرکت با دوستان انجام دادیم و گرفت)
برید تو شهر چاپاروسا و لند گرب اونجا رو فعال کنید بعد برید طبقه بالا ساختمونی که تابلوی POSADA رو داره یک در اونجا هست که با سلاح برید توش بعد پیاپی برید تو درا :d یعنی دستون از رو R3 برندارید بعد یکی از دوستان یا خودتون یه جوری خودتون رو بکشید بعد ساختمون شما رو قورت میده!:dبعد از چند بار انجام دادن دیگه نمیمیرید:bighug:
من خودم شیلتر شکن قوی نداشتم تا لینک براتون بذارم برید تو YO*U TU*BE و فیلم RED DEAD REDEMPTION MODE GLITCH TOTORIAL! و سرچ کنید و ببینید تا دقیق به حرف من برسید
حالا جز این فیلم خیلی فیلم های دیگه ای توش هست که در رابطه با همین نمردن و پرواز کردنو:dغیب شدنو و این جور چیزاست که با چند تا سرچ همرو پیدا میکنید

Siyavash95

کاربر سایت
Apr 7, 2013
53
نام
سیاوش مهدی زاده
درسته ! اينا چيت نيست فقط گليچ هاي بازيه كه تعدادشونم كم نيست !!
نمردن ، پرواز كردن ، راه رفتن روي آب و ...
براي هر كدومم يه كار خاصي رو بايد انجام داد . مثلاً براي پرواز كردن بايد توي شهر مك فارلنس كنار زندان ديناميت دستت بگيري و هي بري تو كاور و در بياي بعد يه دفعه به عرش اعلا صعود مي كني !

swanton

کاربر سایت
Apr 13, 2009
400
نام
ALI 7
دوستان هر کی مولتی میزنه ادد کنه که از همین الان بدفورم پایم
من نسخه معمولی بازی رو دارم
Aliviper7

دوست عزیز mr.marston اگر بازی میکنید من هستم + ادتون میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟