2020 GAME OF THE YEAR [از نظر سایت ها , مجلات و خوانندگان]

بنظر شما کدام بازی بیشترین جوایز بازی سال را تصاحب میکند و 2020 Big Winner میشود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    331
  • نظرسنجی بسته شده است .

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,230
نام
علی
176324

175309

175310
Trusted Reviews (UK) : Final Fantasy VII Remake
EE Pocket-lint Awards (UK) : The Last of Us Part II
Premios Xataka (ES) : The Last of Us Part II
TechTudo (BR) : The Last of Us Part II
TIME (US) : Hades
Golden Joystick Awards (UK) : The Last of Us Part II
Golden Joystick Critics Choice (UK) : Hades
Premios Xataka México (MX) : The Last of Us Part II
Excélsior (MX) : The Last of Us Part II
175311
TechTudo Readers' Choice (BR) : The Last of Us Part II

175313

The Last of Us Part II - 7
Hades - 2
Final Fantasy 7 Remake - 1

182982

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,881
نام
بنیامین
الان که نامزدها در رشته های مختلف اعلام شده اند برنده ها چجوری تعیین می شوند ؟؟

مردم رای می دهند ؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
716
الان که نامزدها در رشته های مختلف اعلام شده اند برنده ها چجوری تعیین می شوند ؟؟

مردم رای می دهند ؟
چندین منتقد و داور بین المالکی رای میدن بعلاوه مردم.
رای مردم ۱۰ درصد و رای منتقدین ۹۰ درصد تاثیر داره.
رای مردم تاثیر زیادی نداره ولی مثلا فکر کن موردی پیش بیاد که مثلا تعداد آرا لست آف آس و گوست آف سوشیما برابر شد خب نمیشه که هردوتا رو بعنوان بازی سال انتخاب کرد. اینجا اون ده درصد ملت وارد میشه هر کدوم رای بیشتری داشت اون میشه بازی سال‌

• Like
Reactions: amir code and kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
2,881
نام
بنیامین
چندین منتقد و داور بین المالکی رای میدن بعلاوه مردم.
رای مردم ۱۰ درصد و رای منتقدین ۹۰ درصد تاثیر داره.
رای مردم تاثیر زیادی نداره ولی مثلا فکر کن موردی پیش بیاد که مثلا تعداد آرا لست آف آس و گوست آف سوشیما برابر شد خب نمیشه که هردوتا رو بعنوان بازی سال انتخاب کرد. اینجا اون ده درصد ملت وارد میشه هر کدوم رای بیشتری داشت اون میشه بازی سال‌
می شود به صورت Real Time ثبت رای ها را در سایتی دید ؟؟!!!!!!!

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
902
Time Magazine - Hades
The 10 Best Video Games of 2020

Top10
  • 1. Hades
  • 2. Spider-Man: Miles Morales
  • 3. The Last of Us Part II
  • 4. Among Us
  • 5. Animal Crossing: New Horizons
  • 6. Ori and The Will of The Wisps
  • 7. Call of Duty: Warzone
  • 8. Microsoft Flight Simulator
  • 9. Fall Guys
  • 10. Tony Hawk's Pro Skater 1+2
حتی از خود اینسا هم بپرسی نمیگه بازی ای که ساختیم از لست او آس بهتره ولی اینجا شده دیگه 😁😁

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,258
نام
امین
Hades رو چند ساعت تونستم بازی کنم و باید بگم بنظرم مقایسه ش با لست و اسپایدرمن و سوشیما مثل جوک میمونه.
نمیدونم فاز این جماعت که بازی هایی با این سبک و میارن در مقام مقایسه به طور مثال کنار لست2 قرار میدن و بهش رای میدن چیه!
حالا هر چه قدرم تو سبک خودش بهترین باشه نهایت باید تو دسته بازی های ایندی بهترین باشه.
در کل من منطقی تو رای اوردن این بازیا نمیبینم.
نظر شخصی :D

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
3,964
نام
Alireza
Hades رو چند ساعت تونستم بازی کنم و باید بگم بنظرم مقایسه ش با لست و اسپایدرمن و سوشیما مثل جوک میمونه.
نمیدونم فاز این جماعت که بازی هایی با این سبک و میارن در مقام مقایسه به طور مثال کنار لست2 قرار میدن و بهش رای میدن چیه!
حالا هر چه قدرم تو سبک خودش بهترین باشه نهایت باید تو دسته بازی های ایندی بهترین باشه.
در کل من منطقی تو رای اوردن این بازیا نمیبینم.
نظر شخصی :D
نمیشه که بهترین بازیهای سال فقط به بازیهای بزرگ با بودجه بالا اختصاص داشته باشه...مثلا همین پارسال Outer Wilds کلی جایزه بهترین بازی سال از سایت‌ها و مراسم‌های معتبر دریافت کرد که کاملا هم حقش بود و خیلی راحت میشد گفت که از 99 درصد بازیای پارسال خفن‌تر و نوآورانه‌تره. اگه این جور بازیها به اندازه‌ای که لایقش هستن دیده نشن دیگه همین الان باید فاتحه صنعت گیم رو بخونیم.
من خودم Hades رو هنوز بازی نکردم ولی کلا بازیای این سبک صرفا با چند ساعت بازی کردن عیارشون مشخص نمیشه.
البته بازیای سوپرجاینت واسه من بگیر نگیر داره...مثلا Transistor به نظرم اون سالی که عرضه شد بدون شک توی 5 بازی برتر سال قرار میگرفت ولی با Bastion هر کاری کردم نتونستم حال کنم.
منطق رای آوردن این جور بازیا هم اینه که طرف بهترین تجربه‌ای که امسال بین بازیا داشته Hades بوده و خب بهش رای داده...منطق از این ساده‌‌تر نداریم :D

AMIN-SCORPION

پشت سیاهی های دنیامان سیاهی بود ...
ناظم انجمن
Oct 29, 2011
3,258
نام
امین
نمیشه که بهترین بازیهای سال فقط به بازیهای بزرگ با بودجه بالا اختصاص داشته باشه...مثلا همین پارسال Outer Wilds کلی جایزه بهترین بازی سال از سایت‌ها و مراسم‌های معتبر دریافت کرد که کاملا هم حقش بود و خیلی راحت میشد گفت که از 99 درصد بازیای پارسال خفن‌تر و نوآورانه‌تره. اگه این جور بازیها به اندازه‌ای که لایقش هستن دیده نشن دیگه همین الان باید فاتحه صنعت گیم رو بخونیم.
من خودم Hades رو هنوز بازی نکردم ولی کلا بازیای این سبک صرفا با چند ساعت بازی کردن عیارشون مشخص نمیشه.
البته بازیای سوپرجاینت واسه من بگیر نگیر داره...مثلا Transistor به نظرم اون سالی که عرضه شد بدون شک توی 5 بازی برتر سال قرار میگرفت ولی با Bastion هر کاری کردم نتونستم حال کنم.
منطق رای آوردن این جور بازیا هم اینه که طرف بهترین تجربه‌ای که امسال بین بازیا داشته Hades بوده و خب بهش رای داده...منطق از این ساده‌‌تر نداریم :D
من کجای نوشتم گفتم نباید دیده بشن؟
دقت کنی نوشتم تو همون معقوله ایندی ها باید مقایسه بشن و تقدیر بشه ازشون.
بازی های ایندی وقتی کنار بازی های aaa قرار میگیرن و قراره سبک و سنگین بشن خیلی عوامل میاد وسط که برتری رو به عناوین بزرگ میده.

افرین همینه که گفتی ولی منطق طرف و باید ببینی چیا واسش تعیین میکنه.
بهترین بازی سال میشه اثری که تو تموم جنبه ها سعی کنه بهترین باشه.
ایندی ها تو معقوله گرافیک که نمیتونن بحثی داشته باشن و یکی از مهمترین فاکتورهای نسل(تغییر نسل) رو ندارن.
برداشت اشتباه نشه که گرافیک همه چیزه ولی اثر بخشی بصری بازی به این مساله تا حدود زیادی وابسته س.

در بهترین حالت ممکن من ایندی ها رو پیش غذا یا عصرونه میبینم تا غذای اصلی :D
نمونش همین hades در مقابل همون 3 عنوانی که گفتم رو در نظر بگیر و به هر بازیبازی بده هر 4 مورد و بازی کنن بنظرت چند درصد اخر کار معتقدند hades بهتر از لست2 و سوشیما و اسپایدرمن عمل کرده در مجموع؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟