The GodFather 2

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
تصاویر و تریلر های منتشر شده از این بازی کاملا گویا بودند که افتضاح است و اعتبار شماره یک را هم به باد داده است.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
شماره 1 در ابتدا جذابیت داشت ولی کمی در انتها کسل کننده شده بود ولی باز هم عنوان خیلی خوبی بود که جذابیتهای خاص خودش را داشت:love:
بالاخره هر کس یک بازی را دوست دارد و حتی اگر بازی ضعیف هم باشد بازی را تهیه می کند و از آن لذت می برد و این بازی دقیقا همین حالت را برای من دارد.

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
البته امتیازات خوبی گرفته ....
game pro نمره ی کامل رو داده oxm هم 7.5 داده .... فکر نکنم چیز بدی باشه
راستی مگه این بازی تاخیر نخورده بود ؟؟!؟! چی شد یو هو اومده !؟؟

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
البته امتیازات خوبی گرفته ....
game pro نمره ی کامل رو داده oxm هم 7.5 داده .... فکر نکنم چیز بدی باشه
راستی مگه این بازی تاخیر نخورده بود ؟؟!؟! چی شد یو هو اومده !؟؟

بازي در اصل قرار بود در حدود ماه فوريه (اوايل اسفند) بيايد ولي تاخير خورد و الان اومده .

alirahati

کاربر سایت
Apr 19, 2006
345
نام
Danial
سلام
من بالاخره بازی کردم
گرافیکش زیاد جالب نبود اگر دنبال گرافیک نیستید و به گیم پلی اهمیت میدید میرزه ولی در کل اصلا به بازی های نسل جدید نمیرسه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
من کلی منتظر این بازی بودم ولی متاسفانه من را کلی ناامید کرد
توی قسمت اول تمام چهره ها(به جز آل پاچینو) بسیار دقیق طراحی شده بود و صداپیشگی اونها را هم خود بازیگران اصلی انجام داده بودن(مارلون براندو روی تخت بیمارستان نقشش را بازی کرده بود) و با اینکه تقلیدی از چند بازی معروف مافیا و gta بود ولی الحق و والانصاف تونسته بود طرفداران این فیلم باشکوه را راضی کنه
ولی نسخه دوم هیچکدوم شبیه شخصیت های اصلی نیستن و هیچ حرفی برای گفتن نداره. داستان هم کاملا با فیلم متفاوته و به طور کل بگم دوستایی که طرفدار نسخه اول این بازی بودن سراغ این بازی میرن احتمالا دچار افسردگی حاد میشن

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من کلی منتظر این بازی بودم ولی متاسفانه من را کلی ناامید کرد
توی قسمت اول تمام چهره ها(به جز آل پاچینو) بسیار دقیق طراحی شده بود و صداپیشگی اونها را هم خود بازیگران اصلی انجام داده بودن(مارلون براندو روی تخت بیمارستان نقشش را بازی کرده بود) و با اینکه تقلیدی از چند بازی معروف مافیا و gta بود ولی الحق و والانصاف تونسته بود طرفداران این فیلم باشکوه را راضی کنه
ولی نسخه دوم هیچکدوم شبیه شخصیت های اصلی نیستن و هیچ حرفی برای گفتن نداره. داستان هم کاملا با فیلم متفاوته و به طور کل بگم دوستایی که طرفدار نسخه اول این بازی بودن سراغ این بازی میرن احتمالا دچار افسردگی حاد میشن
آره باهات موافقم!
به خصوص فیزیک بازی در حد افتضاحه
فیزیک gta کجا فیزیک این کجا؟!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر