20 نفر از جسورترین شخصیتهای مونث دنیای گیم

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
با سلام به همه ی دوستانی که این مدت که نبودم تاپیک رو سر پا نگه داشتن
باید عرض کنم خدمتتون که ، متاسفانه یا خوشبختانه یوزر قبلی من بن دائم شد و بنابراین من با این یوزر میام و اومدن من با یوزر جدیدم به معنی اینه که تاپیک با اینکه پست اولش یه مقدار ناقص می مونه اما مطالب همچنان ادامه خواهد داشت
پس خواهش می کنم با ما باشید ;)

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
با سلام به همه ی دوستانی که این مدت که نبودم تاپیک رو سر پا نگه داشتن
باید عرض کنم خدمتتون که ، متاسفانه یا خوشبختانه یوزر قبلی من بن دائم شد و بنابراین من با این یوزر میام و اومدن من با یوزر جدیدم به معنی اینه که تاپیک با اینکه پست اولش یه مقدار ناقص می مونه اما مطالب همچنان ادامه خواهد داشت
پس خواهش می کنم با ما باشید ;)

میتونی ادامه مطالبت رو تو یه تایپیک جدید و با عنوان بخش دوم ( ... ) بزنی و این تایپیک رو هم لینک کنی به اون تایپیک بخش دوم .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
با سلام خدمت همه ی کاربران عزیز
آخر این هفته ادامه مقاله گذاشته میشه
دلیل اینکه مقاله رو این مدت ادامه ندادم این بودش که می خواستم قابلیت اینکه تاپیک جدید بزنم رو پیدا کنم ولی گویا 20 روز خیلی طولانی تره و از محدوده ی صبر دوستان خارجه پس آخر همین هفته ادامه ی مقاله رو قرار میدم ، ممنون از همراهی شما دوستان ;)

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
به نظر من این شخصیت nilinتو remeber meخیلی کاراکتر جالبیه اول اینکه خیلی قدرت مند تره هر حافظه نابود میکند نیاز به زور هم نداره خیلی کشنده تر است از همه جالب تر جزییات مو ولباس هایش خیلی زیاد است :|:dلارا کرافت جدید خیلی ضعیف است خیلی کتک میخورد همش زخمی است .ada wong هم کاراکتر خوبیه خیلی مرموزه از این ویزگیش خوشم میاد از نظر من TRISSخوب نبود زیاد درگیر نشدم باهاش سوفیا فقط یک مقدار مغز داشت وگرنه معشوقه های قبلی اتزیو بهتر بودن الی علارقم سنش خیلی شجاعه ولی به هرحال سنش کمه شخصیت نسخه PSVITAسری ASSASSINS CREED نسخه سوم بازی یک زن ASSASSINهست منتهی
Aveline de Grandpré
اصلا لباس ASSASSINها را ندارد همین باعث میشود نسبت به دیگر اساسین ها محبوبیت کمتری پیدا کند این زن افریقایی _فرانسوی هست این زن قابلیت های کانر را دارد وجسور است .بایونتا هم شخصیت خوبی بود تقریبا مدل زنانه دانته بود ولی NILINخیلی متفاوت است

[h=2][/h][h=1][/h]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر