20 بازی برتر ترسناک به قلم Origami 2008 - آپدیت می شود!

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
Rule OF The Rosesخیلی سعی کرد مثل Silent Hillبشه اما نشد و اون جذابیت رو نداشت
Clock Towerیک بازی ترسناک فوق العاده جذاب و متفاوت بود که نتوسنتم تمومش کنم
Fetal Frameبیش از حد سخت بود من جذبش نشدم,Silent hillعنوانی هست که همه دوستش دارند آزادی عمل توش بیشتره و محیط بزرگتری رو میبینیم بر عکس بقیه بازی های ترسناک

rule of the roses بازي خيلي خوبي بود درسته كه نتونست مثل بازي هايي مثل سايلنت هيل عمل كنه ولي بازم جذابيت فوق العاده اي داشت و بازي زيبايي بود
clock tower واقعا خيلي خيلي جذاب و باحال بود واقعا بازي horror عالي بود
سري fetal frame هم كه نيازي به گفتن نداره واقعا همشون شاهكار بودند سه شماره اول انحصاري ps2 و شماره چهارم انحصار wii بود واقعا يكي از ترسناك ترين بازي هاي تمام عمرم بود عكاسي از روح ها واقعا فوق العاده بود
siren هم يكي ديگه از عناوين انحصاري سوني بود و واقعا تمامشون عالي بودند و به نظر من ترسناك ترين عنوان نسل هفتم Siren: Blood Curse بود واقعا معركه ساخته شده

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
از نظر من نبود amnesia ضعف بسیار بزرگ این لیسته
این بازی نسخه اولش مخصوصا زمانی که هیولای بازی تو اب دنبالت میکنه یکی از ترسناکترین مراحل بازیها هست

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir

rule of the roses بازي خيلي خوبي بود درسته كه نتونست مثل بازي هايي مثل سايلنت هيل عمل كنه ولي بازم جذابيت فوق العاده اي داشت و بازي زيبايي بود
clock tower واقعا خيلي خيلي جذاب و باحال بود واقعا بازي horror عالي بود
سري fetal frame هم كه نيازي به گفتن نداره واقعا همشون شاهكار بودند سه شماره اول انحصاري ps2 و شماره چهارم انحصار wii بود واقعا يكي از ترسناك ترين بازي هاي تمام عمرم بود عكاسي از روح ها واقعا فوق العاده بود
siren هم يكي ديگه از عناوين انحصاري سوني بود و واقعا تمامشون عالي بودند و به نظر من ترسناك ترين عنوان نسل هفتم Siren: Blood Curse بود واقعا معركه ساخته شده
حاجی هرچی بازی ترسناک بوده بازی کردیا:d,من اون موقع بچه بودم انصافا به روحیاتم نمیخورد
حرفاتم قبول دارم درستهo:-)

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
حاجی هرچی بازی ترسناک بوده بازی کردیا:d,من اون موقع بچه بودم انصافا به روحیاتم نمیخورد
حرفاتم قبول دارم درستهo:-)

من عاشق بازي هاي ترسناكم يعني سبك مورد علاقم horror تقريبا نمي گذاشتم هيچ بازي ترسناكي از زير دستم در بره
با تمام احترامي كه براي نويسنده قائلم ولي بعضي از انتخاب ها خيلي خنده دار بود سايلنت هيل هوم كامينگ ضعيف ترين سايلنت هيلي هستش كه تا به امروز اومده حتي فاجعه هايي مثل shattered memories و downpour از هوم كامينگ بازي بهتري بودند بازي كه بدون هيچ دليل موجهي سر هرمي رو وارد كرده بود واقعا هيچ دليلي براي حضور سر هرمي در اين بازي وجود نداشت به جز اينكه اين موجود نماد سايلنت هيل شده و سازندگان مي خواستند ضعف هاشون رو با اين شخصيت پوشش بدند

• Like
Reactions: Origami 2008

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر