18Wheels of Steel Extreme Trucker 2 | PC

Developer: ValuSoft
Genre: Driving
Platforms: PC
Release: Jan 6, 2011
ESRB: E​

1295101320_18.wheels.of.steel.extreme.trucker.2.500px.jpg

آیا برای یک بازی کامیون سواری دیگه آماده هستید؟ اگه جواب آریست پس با ما همراه شوید تا تجربه ی کامیون داری را در این بازی بینظیر مشاهده کنید. سری بازیهای 18 WHEELS OF STEEL جزو بازیهای دنباله دار و معروفیست که در همه ی آنها باید به عنوان یک راننده ی پایه یک, سوار کامیون ها و تریلی های 18 چرخ شده و با بردن کالایی از یک شهر به شهری دیگر برای خود پولی دست و پا کنید.​

این بازی هم از این قاعده مستثنی نیست با این تفاوت که تنوع کامیونها و بارهاشون و همچنین گوناگونی جاده ها در این شماره به مقدار بسیار زیادی افزایش یافته. از حمل کالاهایی مانند یونجه و مجسمه و آجر گرفته تا حمل سه چرخه و الوار و جرثقیل!​

بیش از 35 وسیله ی نقلیه ی متفاوت در پنج منطقه ی جغرافیایی نیز در اختیارتان قرار خواهد گرفت که هر کدام از آنها نیز مطابق با شرایط هر منطقه, طراحی شده اند. برای مثال در منطقه ی بنگلادش, شما شاهد کامیونهایی با تزیینات رنگی و مختص آن منطقه خواهید بود.​

صدا گذاری کامیون ها نیز بخوبی انجام شده و می توان کندی و تندی دور موتور را در سربالایی ها و سر پایینی ها متوجه شد. گرافیک بازی هم با اینکه در حد بالایی قرار ندارد ولی به نظر من برای این سبک از بازی ها بسیار خوب کار شده.​

پس اگر عاشق راندن کامیون و تریلی های 18 چرخ هستید, فرصت را از دست ندهید.​

تصاویر:
http://www.extremetrucker2.com/gallery.php

وبسایت رسمی :​

730 مگ :​

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
من انقدر سر قبليا حرص خوردم كه نگو !!
مخصوصا وقتي كانتين برميگشت يا اون بايكر هاي عوضي ميومدن كانتينر رو جدا ميكردن /:)

خلاصه كلي حرص ميخوردم:d

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من انقدر سر قبليا حرص خوردم كه نگو !!
مخصوصا وقتي كانتين برميگشت يا اون بايكر هاي عوضي ميومدن كانتينر رو جدا ميكردن /:)

خلاصه كلي حرص ميخوردم:d
شما فک کنم این بازیو با اون بازی که رو ps2 هم اومد اشتباه گرفتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر