مخلوقات شما در Spore !

سلام !

spore_1280x1024.gif

بالاخره داریم به زمان اومدن بازی ای که قراره تحولی در دنیای بازیها باشه ( خب , خب , خب ! انقدر این حرف رو شنیدیم که ... ) نزدیک میشیم. چند روز پیش بخش ساختن مخلوقات این بازی به صورت ناقص ( 25% ) برای دانلود عرضه شد که به نظر خود من و خیلی های دیگه چیز واقعآ جالبیه.
اول از همه برای دانلود کردن این دمو ( یا بهتره بگیم Creature Creator ) از لینکهای زیر استفاده کنین. ( خودم چون موقع دانلود کردنش اکانت Rapidshare نداشتم اون رو امتحان نکردم ) :
Rapidshare :
Code:
http://rapidshare.com/files/122348646/SCCTrialSetup.part1.rar 
http://rapidshare.com/files/122355754/SCCTrialSetup.part2.rar
پسورد :
Code:
[EMAIL="SporeLover@Warez-BB.org"]SporeLover@Warez-BB.org[/EMAIL]

اگه از تورنت استفاده میکنین برین اینجا ( خودم از اینجا گرفتم و درست بود )

وقتی هم که بازی رو گرفتین و نصب کردین , برای کامل تر کردن اون ( از 25% تبدیل میشه به 75% ) میتونین از این لینک استفاده کنین.
وقتی فایل بالا رو دانلود کردین , به قسمت X:\Program Files\Electronic Arts\SPORE\Data برین و "CSA_Main.package" رو بندازین توی Data و تمام.

======================================

نمیدونم استقبال بچه ها از این بازی چقدر هست ولی ارزش امتحان کردنش رو داره. اگه بازی رو گرفتین و خوشتون اومد , جک و جونورهایی که میسازین رو اینجا بزارین که بقیه دوستان هم ببینن ! میتونین ازشون فیلمبرداری هم بکنین و در حالتهای مختلف عکس بگیرین و خلاصه بقیه رو از مخلوقات خودتون بی نصیب نزارین !

این دو تا اولین جونورهای من هستن !!

موفق باشین

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
آریا جان تاپیک خوبی بود من چندین هیولای زیبا ساختم سعی میکنم قرارشون بدم اینجا.ولی در کل بگم خدایی اوج خلاقیت رو در شخصیت ویل رایت احساس میشه کرد دارم روزشماری میکنم برای نسخه کامل بازی.:love:
چه شود

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
خدایی خیلی خوشحال شدم که انتظارم برای این بازی بیخود نبود.شاهکاره واقعا.این هم موجود دوست داشتنی من.زود بهش عادت کردم:biggrin1:
ra6nph.jpg

23vi529.jpg

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
وقتی هم که بازی رو گرفتین و نصب کردین , برای کامل تر کردن اون ( از 25% تبدیل میشه به 75% ) میتونین از این لینک استفاده کنین.
وقتی فایل بالا رو دانلود کردین , به قسمت X:\Program Files\Electronic Arts\SPORE\Data برین و "CSA_Main.package" رو بندازین توی Data و تمام.
اريا جان من که از خود سايتش گرفتم اين فايلرو بگيرم آيتمهای بيشتری باز ميشه؟

ezhdeha

کاربر سایت
Oct 10, 2005
119
بله درسته ، آقای ویل رایت واقعا در دنیای شبیه سازی بازی های کامپیوتری فوق العاده عمل میکنن . نمونش رو میتونیم توی بازی های Sims ببینیم ، به هر حال من هم دارم برای این بازی لحظه شماری میکنم .Dinosour جان از شما هم ممنونم .

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
این هم مخلوق من:biggrin1:به به:biggrin1: ببینید چه شاده:biggrin1: از افرادی که عشق متال هستند فوق العاده بدش میاد:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
اريا جان من که از خود سايتش گرفتم اين فايلرو بگيرم آيتمهای بيشتری باز ميشه؟
هوشنگ این عکس زیر رو ببین. اگه چشمهایی که داری توی برنامه انقدر هست که هیچی ولی اگه کمتره ( که فکر کنم اونی که از خود سایت بگیری کمتر باشه ) این فایل بهش چشم و پا و کله و ... اضافه میکنه !
sdsadssada333dadsa3311sadsoipore.JPG

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
هوشنگ این عکس زیر رو ببین. اگه چشمهایی که داری توی برنامه انقدر هست که هیچی ولی اگه کمتره ( که فکر کنم اونی که از خود سایت بگیری کمتر باشه ) این فایل بهش چشم و پا و کله و ... اضافه میکنه !
sdsadssada333dadsa3311sadsoipore.JPG
ممنون اريا جان
راستی چند روز به ريليز مونده؟
اينم مخلوقات من!:biggrin1:
30tlvz6.jpg

2hwuo.jpg

1zzoocx.jpg

پ.ن:اريا فکر نميکنی بهتره واسش دست بزاری؟!:biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
ممنون از دوستان بابت جونورهاشون !! یکی از خوبی های بازی اینه که گرافیکش طوری نیست که سیستم از رده خارجی مثل من نتونه بکشه !

پ.ن:اريا فکر نميکنی بهتره واسش دست بزاری؟!:biggrin1:
این طوری موجوده مسخره تر میشه ! :D وقتی راه میره خیلی باحاله !

اینم یدونه دیگه ( فعلآ دارم از ساده شروع میکنم تا برسم به پیچیده ! )

این یکی هم Big Daddy از Bioshock هست که یه نفر توی N4G گذاشته بود :
500001310272_lrg.png

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
سلام.این فایل هایی که به 75 درصد میرسونه کلا حجمش چه قدر هست؟بعد اگه بازی اصلی منتشر بشه میشه چیزایی رو که الان ساختین به بازی انتقال بدیم؟سیستم مورد نیاز بازی چیه؟
ممنون.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
سلام.این فایل هایی که به 75 درصد میرسونه کلا حجمش چه قدر هست؟بعد اگه بازی اصلی منتشر بشه میشه چیزایی رو که الان ساختین به بازی انتقال بدیم؟سیستم مورد نیاز بازی چیه؟
ممنون.
فایل اصلی که 25% هست حدودآ 190-200 مگ میشه. اون فایلی که اینو میکنه 75% هم حدود 90 مگ هست.
احتمالآ ( یعنی باید ! ) بشه از این چیزایی که الآن میسازیم توی بازی نهایی هم استفاده کنیم ولی توی بازی اصلی 25% بیشتر از الآن چشم و پا و سر و ... بهمون میده و میشه 100% . برای همین همه اونجا یه موجود جدید میسازن فکر کنم !
سیستم بازی هم اینه که راحت روی بیشتر کامپیوترها اجرا میشه :
Windows XP/Vista
Processor - 2.0 GHz P4 processor or equivalent
Memory - XP: 512 MB RAM / Vista: 768 MB RAM
Hard Drive - At least 190 MB of hard drive space for installation, plus additional space for created creatures.
Video Card - A 128 MB Video Card, with support for Pixel Shader 2.0

آخرین ویرایش:

Code 6

کاربر سایت
Nov 13, 2007
226
نام
محمّدرضا
ممنون از این که این فایل رو در اختیار بچه ها گزاشتین من دنبالش بودم در ضمن اگه می خواین فقط جونوری که می سازید رو نشون بدید به این آدرستون برید
Localdisk:\Documents and Settings\your name\My Documents\My Spore Creations\Creatures

و عکسهای PNG اون رو بزارید که سایت هم زیاد سنگین نشه ولی اگه می خواید در حال پریدن یا .... نشونش بدید از همون سیستم اسکرین شات بازی میشه استفاده کرد.

اینم چند تایی که من ساختم:

2dlvkw1.png

if8uxk.png

n34s5t.png

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
خدایی خیلی خوشحال شدم که انتظارم برای این بازی بیخود نبود.شاهکاره واقعا.این هم موجود دوست داشتنی من.زود بهش عادت کردم:biggrin1:
ra6nph.jpg
سمیر بمیری با این سوسکت:biggrin1:
دیروز اینهمه منو الاف کردی به خاطره این تهفه:biggrin1:
----------------
صفحه سنگین شده در حد گیم اسپات:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر