15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

حالا به نظر شما موسیقی کدوم عنوان بهتره؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    444

c. walker

کاربر سایت
Jul 6, 2013
207
نام
hossein
اهنگ میخواین؟؟:d اهنگی سنگین تر از این تو دنیای گیم گوش ندادم اهنگ heat از برایان تایلر اهنگساز cod:mw3 بسیار هم سرشناس هست ...این اهنگ بازی far cry 3 هستش که جاش تو لیست خالیه!!! دان کنید که از دست بدین یعنی 90% عمرتون بر فناست..... از ما گفتن بود....

- - -ویرایش - - -

بازم دارم براتون...:d اون اهنگی که گفتم :d به اضافه ی اهنگ icarus اهنگ بازی dues ex و city of jerusalem اهنگ بازی altair :d .... یعنی این 3 تا یه چیزی فراتر از اهنگ بازین ها . . . یکی دیگه هم معرفی میکنم البته ربطی به بازی نداره!!! :d اهنگ intense موزیک جدید و 2013 دی جی شماره یک جهان armin van buuren که به اهلش شدیدا توصیه میشه!!! :bighug:

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
یعنی واقعا بازی که بهترین آهنگهای دنیای گیم رو داشت تو این لیست نیست :-o
یعنی کسی از آهنگای Shadow of the Colossus خوشش نیومده ؟؟؟؟ واقعا حقش نیست تو این لیست باشه ؟ :((

چرا کسی نباشه؟ Best game soundtracks I've ever heard :d
و کلاً از نظر خیلی ها SotC یکی از فوق العاده ترین آلبوم های موسیقی این صنعت رو داره ولی خب سلیقه ـست بازم.
فقط همین رو دانلود کنید تا به عظمت کار پی ببرید!:d

Prologue_~To_The_Ancient_Land
روح من رو آتیش زدین ...
من ابر شاهکار Sotc رو تا همین سال قبل بازی نکرده بودم!
یکی از دوستام همینجا پیشنهاد داد و گفت حتما بزنش!
به خاطرش ps2 دوستم رو گرفتم و همین چند وقت پیش کالکشن HD بازی رو هم روی PS3 رفتم ...
این ترکی که گذاشتین باور کنید آدم رو از خلسه وجودش خارج می کنه ...
ملودی ها جادوی محضن!

sonic20

کاربر سایت
Apr 11, 2013
37
نام
رضامهدیان
یعنی واقعا هیچ حرفی راجب به سونیک نمیزنید؟این همه آهنگ قشنگ گذاشتم تو صفحات قبلی دانلود کنید!این آهنگی که براتون میذارم توسط یک ایرانی خوانده شده!(ولی انگلیسیه)از لینک پایین دانلود کنید:
دانلود
1200209.jpg
1200209.jpg
1200209.jpg
1200209.jpg
1200209.jpg
1200209.jpg
1200209.jpg
1200209.jpg

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
باتشکر از تاپیکتون ولی باور کن احتمالا نسبتا بالا میدادم که اولینش مربوط به زلدا باشه (چون خودمم به عنوان یکی بازیهایی که برترین موسیقی ها در دنیای بازی داره قبولش دارم )

ببخشید جدای از تاپیک سری زلدا به فراماسون ربط نداره ؟

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
باتشکر از تاپیکتون ولی باور کن احتمالا نسبتا بالا میدادم که اولینش مربوط به زلدا باشه (چون خودمم به عنوان یکی بازیهایی که برترین موسیقی ها در دنیای بازی داره قبولش دارم )

ببخشید جدای از تاپیک سری زلدا به فراماسون ربط نداره ؟
اون که آره چون موسیقی متن این سری یه چیز فوق العاده ایه.
در مورد فراماسونری،بهتره بحث نشه.ولی بی ربط هم نیست و میشه علامات مرتبط پیدا کرد.همین که مثّلث های Triforce قطب های قدرت اند و نیروی لهه ها تو اون ها جمعه نشان از چیه؟:D

x-x

کاربر سایت
Sep 19, 2009
668
نام
رضا
سلام و خسته نباشید.اقا تاپیک فوق العاده با حاله واقعا دمتون گرم.به نظر من همشون عالی هستند ولی خوب من از موسیقی بتمن ارخام سیتی خیلی خوشم اومد دیگه نمیدونم چی بگم ،شاهکار:x ،از موسیقی خود فیلمشم قشنگتره.نمیدونم اینا چه طوری انقدر وقت واسه موسیقی یه بازی می ذارن که قرار فقط یه مدت کوتاه دست یه عده باشه و بعدشم به فراموشی سپرده بشه .یا باید طرف نابغه باشه یا اینکه از نظر امنیت مالی و روانی انقدر تامین باشه که بتونه یه همچین حرکتی بزنه.

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
اخه من موندم چه کسی میاد یه نظر سنجی میزاره بعد بازی انچارتد که موسیقی عالی اون بی همتاست رو تو نظر سنجی نمیزاره عجب)x

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
اخه من موندم چه کسی میاد یه نظر سنجی میزاره بعد بازی انچارتد که موسیقی عالی اون بی همتاست رو تو نظر سنجی نمیزاره عجب)x
آقا عنوان تاپیک رو ببین. 15 موشیقی برتر گیم از نظر من
15 موسیقی برتر دنیای گیم از نظر من

قانع شدین؟:d به نظر من که خیلی هم خوش سلیقه هشتن ایشون.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
میخواستم جوابتونو بدم که آریان جان زحمتشو کشید.من نه با آنچارتد حال کردم نه با موسیقی اش(Tlou فرق داره.من عاشق اون بازی ام)

- - -ویرایش - - -

خیلی خوش سلیقه ای ممنون بخاطر اینکه علایقتو نشونمون دادای :x
قابلی نداشت.منتظر 15 برترهای دیگه هم باشید

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
میخواستم تاپیک رو تا ابد بندازم تو کتاب تاریخ بازیسنتر که این آلبوم رو دیشب دانلود کردم و گوش دادم و مطمئن شدم که انتخاب اوّلم درست بوده
لینک تورنته.شما هم دان کنید 100 مگ هم بیشتر نیست.قول میدم پشیمون نمی شید
The Legend of Zelda 25th Anniversary 'Special Orchestra CD' › Legend Zelda 25th Anniversary › isoHunt › the BitTorrent & P2P search engine
اوه راستی 15 برتر بعدی با موضوع باس فایت های برتر هم تا چند روز آینده قرار داده میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر