در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام
خوب همون طور كه ميدونيد بخش Achievement Guide ايجاد شده تا دوستان بتونن مشكلات خودشون در زمينه آزاد كردن اچيومنت ها رو مطرح كنند و پاسخ بگيرند. تاكنون تعدادي Achievement Guide در اين بخش قرار گرفته كه مسلما پاسخگويي تمام سوالات دوستان نيست زيرا بازي هاي بسياري هستند كه Achievement Guide آن ها در اين بخش موجود نيست.
به همين دليل اين تاپيك را پس از مشورت با اشكان جان زدم تا هركس سوالي در مورد نحوه ي آزاد كردن اچيومنتي كه راهنماش در سايت نيست داره ، بياد و بپرسه تا دوستاني كه اون اچيومنت رو آزاد كردن يا ميتونن از منابع ديگه نحوه آزاد كردنشو پيدا كنن بيان و روششو بگن.
*دوستان عزيز توجه كنيد كه سوالاتون در مورد بازي هايي كه Achievement Guide اش در حال حاضر موجود است نباشه.

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
سلام
خوب همون طور كه ميدونيد بخش Achievement Guide ايجاد شده تا دوستان بتونن مشكلات خودشون در زمينه آزاد كردن اچيومنت ها رو مطرح كنند و پاسخ بگيرند. تاكنون تعدادي Achievement Guide در اين بخش قرار گرفته كه مسلما پاسخگويي تمام سوالات دوستان نيست زيرا بازي هاي بسياري هستند كه Achievement Guide آن ها در اين بخش موجود نيست.
به همين دليل اين تاپيك را پس از مشورت با اشكان جان زدم تا هركس سوالي در مورد نحوه ي آزاد كردن اچيومنتي كه راهنماش در سايت نيست داره ، بياد و بپرسه تا دوستاني كه اون اچيومنت رو آزاد كردن يا ميتونن از منابع ديگه نحوه آزاد كردنشو پيدا كنن بيان و روششو بگن.
*دوستان عزيز توجه كنيد كه سوالاتون در مورد بازي هايي كه Achievement Guide اش در حال حاضر موجود است نباشه.
خیلی کار خوبی کردی...امروز به فکرم رسیده بود;)

برای اولین سوال: در بازی truok .... من در بازی خیلی جلو رفتم ولی هیچ اچیومنتی نگرفتم!!! درجه level ام هم hard بوده...

موفق باشید...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام
خوبی احمد جان؟!
میگم بهتر نبود اسم تاپیک رو جوری بزنی که معلوم باشه مربوط به اچیومنتهای xbox360 هست؟!
اینجوری فکر میکنم خیلی ها متوجه تاپیک نشن
موق باشی

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
برای اولین سوال: در بازی truok .... من در بازی خیلی جلو رفتم ولی هیچ اچیومنتی نگرفتم!!! درجه level ام هم hard بوده...
این بازی کلا بد اچیومنت میده. اینها رو یادمه:

1. یک نفر رو توسط تیر و کمان به دیوار میخ کوب کنید.
2. سه نفر رو توسط یک نارنجک بکشید.
3. پنجاه تا دینو با خنجر بکشید.
5. سه یا نمیدونم چند نفر رو در 5 ثانیه بکشید:D.
6. یه چند نفری رو هم باید هدشات کنی.
7. مرحله Mother Superior رو بدون استفاده از نارنجک تموم کنید. ( اسم مرحله رو اولش مینویسه. سمت چپ پائین)
8. صد نفر رو با خنجر بکشید.
9. پنجاه نفر رو با تیر و کمان بکشید.

پ.ن. :D خلاصه گریه ادم رو در میاره تا امتیاز بده البته اگر بازی رو به خاطر اچیومنتش بازی کنی.

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
این بازی کلا بد اچیومنت میده. اینها رو یادمه:

1. یک نفر رو توسط تیر و کمان به دیوار میخ کوب کنید.
2. سه نفر رو توسط یک نارنجک بکشید.
3. پنجاه تا دینو با خنجر بکشید.
5. سه یا نمیدونم چند نفر رو در 5 ثانیه بکشید:D.
6. یه چند نفری رو هم باید هدشات کنی.
7. مرحله Mother Superior رو بدون استفاده از نارنجک تموم کنید. ( اسم مرحله رو اولش مینویسه. سمت چپ پائین)
8. صد نفر رو با خنجر بکشید.
9. پنجاه نفر رو با تیر و کمان بکشید.

پ.ن. :D خلاصه گریه ادم رو در میاره تا امتیاز بده البته اگر بازی رو به خاطر اچیومنتش بازی کنی.

به level ربطی نداره!!!در ضمن بازی را برای اچیومنت انجام نمی دم ولی اچیومنت شبیه قدر دانی می مونه...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به level ربطی نداره!!!در ضمن بازی را برای اچیومنت انجام نمی دم ولی اچیومنت شبیه قدر دانی می مونه...
ربط داره. شما باید تیر و کمان رو بگیری. شما باید موقعیتی رو پیدا کنی که سه نفر هم زمان یک جا باشن. شما باید شاتگان رو بگیری. همه اینها به مرور به دست میان دیگه.

پ.ن. بیاد بزن یه دفعه :biggrin1:.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
میگم بهتر نبود اسم تاپیک رو جوری بزنی که معلوم باشه مربوط به اچیومنتهای xbox360 هست؟!
والا اسم ديگه اي تو فكرم نبود اما به طور كلي وقتي اين تاپيك در اين انجمن هست خوب همه تشخيص ميدن كه مربوط به چه چيزي هست ديگه!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام ممنون از تاپیکتون اقا من یک مشکل سر بازی pes2008 پیدا کردم البته میدونم که تاپیکش هست اونجاهم گفتم دیدم اگر اینجاهم بگم بد نباشه
اقا ما تمام اچیومنتای بازی pes2008 گرفتیم (البته افلایناش) جز دوتا میخواستم ببینم کسی میتونه کمکم کنه ممنون

4 - Gentleman
-5PRzQ==.jpg

8 - PK Master
-pXMdg==.jpg

با تشکر

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سلام
اينم پاسخ سوالات شما:
4 - Gentleman
-5PRzQ==.jpg
شما براي گرفتن اين اچيومنت بايد "ميانگين خطاهات" در 10 مسابقه متوالي به زير 1 برسه. يعني مثلا در 10 بازي 5 خطا كني كه بشه 0.5 خطا به ازاي هر مسابقه.
راحت ترين روش ارائه شده براي گرفتن اين اچيومنت انجام مسابقات دوستانه با تنظيمات 5 دقيقه ، درجه سختي Beginner و بدون زمان هاي اضافه هست ، شما كافيه فقط در كل طول مسابقه بين مدافعينت پاسگاري كني تا بازي تموم شه.
در ضمن آفسايد هم خطا حساب ميشه پس مواظب باش.
8 - PK Master
-pXMdg==.jpg
نظريه ي اول:براي گرفتن اين اچيومنت هم شما بايد در زمان قانوني يك مسابقه( تا پايان دقيقه 90) 10(ده) گل از روي نقطه ي پنالتي زده باشي.
راحت ترين روش ارائه شده انجام ايجاد يك مسابقه روي آسونترين درجه سختي است ، دروازه بان ها معمولا در اين درجه بيشتر توپ ها رو دفع ميكنن پس خيلي راحت به سمتشون شوت كنيد و وقتي توپ رو دفع كردن سعي كنيد ازشون خطاي پنالتي بگيرين.
نظريه ي دوم: شما بايد در 10 بازي متوالي در ضربات پنالتي به پيروزي برسين. يعني مساوي كنيد تا ضربات پنالتي برسه و بعد ببريد.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
اقا تكليف ما با بازي مثل فيفا استريت3 چيه
تو راهنمايي كه تو سايت هست زده اين بازي 1000 تا گيم اسكور داره ولي در اصل 1250 تاست وتعداد اچيومنتهاش تو سايت 27 تاست ولي در اصل بيشتره حالا ميخوام بدونم باقي گيم اسكورهاش (اون 250 تا كه گفتم) چطور بدست مياد:confused:

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
اقا تكليف ما با بازي مثل فيفا استريت3 چيه
تو راهنمايي كه تو سايت هست زده اين بازي 1000 تا گيم اسكور داره ولي در اصل 1250 تاست وتعداد اچيومنتهاش تو سايت 27 تاست ولي در اصل بيشتره حالا ميخوام بدونم باقي گيم اسكورهاش (اون 250 تا كه گفتم) چطور بدست مياد:confused:
فکر نمیکنم ها ! :confused:
1000 تاس !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
فکر نمیکنم ها ! :confused:
1000 تاس !

چرا ایشون درست میگن 1250 تاس الان . یعنی اخیرا 250 تا بهش اضافه شده .

حالا کسی نمیدونه این GameScore 250 رو چه جوری باید به لیست اچیومنتای این بازی اضافه کنیم و بگیریمشون ؟!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
چرا ایشون درست میگن 1250 تاس الان . یعنی اخیرا 250 تا بهش اضافه شده .

حالا کسی نمیدونه این GameScore 250 رو چه جوری باید به لیست اچیومنتای این بازی اضافه کنیم و بگیریمشون ؟!
سلام امين جان
راستش همون موقعي كه بازي منتشر شد يكي از كاركنان EA كه توي انجمن X360A.org بود گفته بود كه به زودي يه DLC براي بازي مياد كه داراي 5 اچيومنت و 250 امتياز جديده اما نگفته بود كي منتشر ميشه.
براي اضافه شدن اچيومنت هاي جديد بايد شما DLC هايي كه منتشر ميشه رو دانلود كنيد ولي من يادم مياد آخرين باري كه صفحه اين بازي در XBL چك كردم هنوز چيزي منتشر نشده بود.

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
سلام امين جان
راستش همون موقعي كه بازي منتشر شد يكي از كاركنان EA كه توي انجمن X360A.org بود گفته بود كه به زودي يه DLC براي بازي مياد كه داراي 5 اچيومنت و 250 امتياز جديده اما نگفته بود كي منتشر ميشه.
براي اضافه شدن اچيومنت هاي جديد بايد شما DLC هايي كه منتشر ميشه رو دانلود كنيد ولي من يادم مياد آخرين باري كه صفحه اين بازي در XBL چك كردم هنوز چيزي منتشر نشده بود.

سلام احمد رضا جان !

ممنون از راهنماییت. منم امروز که ص این بازی رو در XBL باز کردم DLC ی منتشر نشده بود هنوز ...... !

فقط جای تعجبش اینجاس که اون 250 تا اچیومنت چرا اضافه شده پس ؟؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر