در گرفتن اچیومنتِ ... مشکل دارم!

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
تويه nba2k ميگه يه بازيكن بساز ولي هر كار ميكنم نميشه چجوريه در ضمن نميتونم يه بازيكن جديد بسازم و فقط ميتونم مثلا شكيل اونيل رو يه تغييراتي توش بدم:confused::confused::confused:
هر كس ميدونه يه كمك بده

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
تويه nba2k ميگه يه بازيكن بساز ولي هر كار ميكنم نميشه چجوريه در ضمن نميتونم يه بازيكن جديد بسازم و فقط ميتونم مثلا شكيل اونيل رو يه تغييراتي توش بدم:confused::confused::confused:
هر كس ميدونه يه كمك بده
خوب شما خيلي راحت ميتونين با رفتن به آدرس options/manage roster/create a player يك بازيكن با سليقه ي خودتون طراحي كنيد و اين اچيومنت آسون 10 امتيازي رو آزاد كنيد.

bigam

کاربر سایت
Jul 26, 2007
695
نام
مجتبی
اخه من نمیدونم چند تا اچیومنت داره که بپرسم :cheesygri من تازه کارم تو اچیومنت تازه میخوام شروع کنم واسه همینه بلد نیستم یه چند تاییش رو شانسی گرفتم مثل این که عکس مارکوس فنیکس هست :blushing:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
امیدوارم این تاپیک باعث نشه که اچیومنت تخصصی بخوابه و هیچ کس دیگه اچیومنت جدید نزنه!!!

در ضمن BIGAM عزیز...GAMERTAG را به قسمت پروفایل بده تا توی لیست XBOXLIVE قرار بگیری...

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
bigam عزیز اچیومنتهای این بازی اچیومنتهایی ساده داره که بیشتر در حین بازی بدست میاد و تعداد زیادیش هم Online هست.
توضیحات کوتاه اچیومنتها:
1- باید بازی رو روی هر سه درجه ی سختی تمام کنید.
2- باید 100 تا از COG تگها رو پیدا کنید. محلشون رو توی بیشتر جاها نوشتن و میتونید با ک سرچ بدست بیارید و اونهایی رو هم که مشکل دارید، فقط کافیه دکمه ی Y رو نگه دارید تا بهتون مکانشون نشون داده بشه. البته باید نزدیک بهشون باشید.
3- باید 25 بار یک Reload خوب داشته باشید. برای اینکار، وقتی خط زیر HUD اسلحه نقطش به منطقه ی سفید رسید، دوباره LB رو بزنید تا یک ریلود خوب داشته باشید.
4- تمامی Bossـها رو در درجه ی Hardcore از پا در بیارید.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
2- باید 100 تا از COG تگها رو پیدا کنید
كلا 30 تا COG Tag تو بازي بيشتر نيست.
فقط کافیه دکمه ی Y رو نگه دارید تا بهتون مکانشون نشون داده بشه
اين كار براي اينه كه ببيني توجه ماركوس به چي جلبه ، اگه قرار بود مكان اين آيتم هاي مخفي الكي با اين كار نمايان بشه كه ...!
در ضمن بخش اعظم اچيومنت هاي GoW مربوط به بخش آنلاينه!

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
كلا 30 تا COG Tag تو بازي بيشتر نيست.

اين كار براي اينه كه ببيني توجه ماركوس به چي جلبه ، اگه قرار بود مكان اين آيتم هاي مخفي الكي با اين كار نمايان بشه كه ...!
در ضمن بخش اعظم اچيومنت هاي GoW مربوط به بخش آنلاينه!
سلام
شرمنده در مورد اولی.
در مورد دومی، من تا بحال 2-3 بار برام پیش اومده بود که دکمه ی Y رو اتفاقی نگه داشتم و چون در اون لحظه Interest Pointـی فعال نبوده از مکان COG آگاه شدم. شما هم امتحان کنید. البته خیلی نزدیکشون بودم.
در مورد سومی هم بخشی از Cooperate بازی هم درش یکم نقش داره.

F1

کاربر سایت
Apr 21, 2008
32
من سر بازی مدال اف هانور ایر بورن(Medal Of Honor : Airborne ) یه اچیومنت هست که نگرفتمش منظورش نمیدونم کسی میتونه کمک کنه بگه این چه جوری بگیرم
kill an enemy while moving in iron sights
(عجب سایت با حالیه من تازه اینجا عضو شدم پسر همه چی داره واقعا ذوغ زده شدم)

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من سر بازی مدال اف هانور ایر بورن(Medal Of Honor : Airborne ) یه اچیومنت هست که نگرفتمش منظورش نمیدونم کسی میتونه کمک کنه بگه این چه جوری بگیرم
kill an enemy while moving in iron sights
(عجب سایت با حالیه من تازه اینجا عضو شدم پسر همه چی داره واقعا ذوغ زده شدم
پاسخ شما:
Shoot to Kill
Kill an enemy while moving in iron sights
براي آزاد كردن اين اچيومنت شما ابتدا بايد بري به Options بازي و كنترل خودتون رو به طرح 2(schematic #2) در بياريد. حالا از منوي Options خارج شيد و به بازي بر گرديد. Left Bumper رو نگه داريد و شروع به حركت كنيد ، حالا سعي كنيد در اين حالت يه نفر رو پيدا كنيد و بكشيد.
البته اگر هم ميخواين كنترل خودتون رو عوض نكنيد بايد LT رو نگه داشته و بعد Left Stick رو هم فشار بديد و بعد يه نفر رو بكشيد.

F1

کاربر سایت
Apr 21, 2008
32
براي آزاد كردن اين اچيومنت شما ابتدا بايد بري به Options بازي و كنترل خودتون رو به طرح 2(schematic #2) در بياريد. حالا از منوي Options خارج شيد و به بازي بر گرديد. Left Bumper رو نگه داريد و شروع به حركت كنيد ، حالا سعي كنيد در اين حالت يه نفر رو پيدا كنيد و بكشيد.
البته اگر هم ميخواين كنترل خودتون رو عوض نكنيد بايد LT رو نگه داشته و بعد Left Stick رو هم فشار بديد و بعد يه نفر رو بكشيد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر