کمک کنید ایران جهان را بگیرد)ErePublik(

سلام دوستان

بازی Erepublik یک بازی تحت وبه که برای کاربرانی که از Dial-Up استفاده می کنن بسیار مفیده این ویژگی.

در این بازی شما جزو شهروندان هر کشوری که بخوایید می تونید باشد البته کشورهای عربی رو نداره و در اونجا به فعالیت بپردازید.

فعالیت های شما در چهار زمینه تقسیم بندی می شه:
1-اقتصادی:که شما باید سر کار برید تا پول واسه خرید وسایل مورد نیازتون داشته باشید
2-سیاسی:که شما در ابتدا به عنوان یکی از اعضای یک حذب کارتون رو شروع می کنید و در صورتی که خوب عمل کنید می تونید به مقام ریاست جمهوری هم برسید
3-نظامی:شما با ورودتون به ارتش به کسب مهارت می پردازید که در مواقع جنگ بتونید به کشورتون کمک کنید.
4-مطبوعاتی:اگه قصد دارید در محافل سیاسی جایی برای خودتون پیدا کنید این بخش رو جدی بگیرید و درش فعال باشید چون روزنامه ی شما نشون دهنده ی نقطه نظراتتونخ که بعد ها زیاد بدردتون می خوره.همینطور اگه به زبا انگلیسی تسلط داشته باشید می تونید مقالاتتون رو در سطح بین المللی بنویسید که در روابط برون مرزی کشورتون تاثیری بسزایی داره

شما می تونید از سایت بازدید کنید ولی برای عضو شدن نیاز به دعوت نامه دارید در این صورت می تونید در همین جا پست بدید

زمانی که وارد بازی شدید در صورتی که به زبان انگلیس مسلط باید می تونید ار Help خود بازی کمک بگیرید در غیر این صورت اگه سوال ایجاد شد بپرسی کمکتون می کنم(اما قسمت کمک بازی روون نوشته احتمالآ مشکلی پیدا نمی کنید

ادرس سایت اصلی :www.ErePublik.com

از اونجایی که در مضیغه ی دعوت نامه هستیم فقط در صورتی که راغب به بازی هستید پست بدید

فقط یه چیزی اگه قصد عضو شدن دارید بهتر سریعتر این کار رو بکنید چون ایران در بهبهه ی جنگ با پاکستان و ترکیه است(دو همسایه مزریمون)

یه چیز دیگه اگه جدآ قصد فعالیت ندارید عضو نشید چون در زمان جنگ روی تک تک نفرات غضو شده حساب می شه

به امید که ایران جهان رو فتح بکنه

موفق باشید ;)

ٍ

mohsen9010

کاربر سایت
Sep 8, 2011
21
نام
محسن
دوستان منم میخوام عضو شم ولی شیلتره
چه باید بکنم

به نظر من الان ارزش نداره بری و عضو شی چون جمعیت ایران کمه
اگه عضو هم بشی اعصابت خورد میشه همین
این بازی تک نفره نیست مثه تراوین یا خان وارز و این چیزا . یه بازی تیمی هست که هرچی جمعیت بیشتری باشه قوی تر میشی
الانم که ایران سایتشو بسته
اگه بری الکی اعصابت به هم میریزه

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
من یه فکری دارم :D
میتونم برای همه کسانی که می خوان بیان چیز پی ان به صورت مجانی با خرج خودم تهیه کنم اگر دوستان همکاری کنن که چه بهتر

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
دوستان منم میخوام عضو شم ولی شیلتره
چه باید بکنم
دوست عزيز اگه تمايل داري عضو بشي به قول دوستمون چيز پي انش با من شما فقط بيا و پيگير باش كه بعدها قدرتت بيشتر ميشه به ايران كمك كني. خواستي بياي بهم همينجا پي ام بده
به نظر من الان ارزش نداره بری و عضو شی چون جمعیت ایران کمه
اگه عضو هم بشی اعصابت خورد میشه همین
این بازی تک نفره نیست مثه تراوین یا خان وارز و این چیزا . یه بازی تیمی هست که هرچی جمعیت بیشتری باشه قوی تر میشی
الانم که ایران سایتشو بسته
اگه بری الکی اعصابت به هم میریزه
اي بابا شما نمياي چرا بقيه رو هم دلسرد ميكني خوب كم كم تعدادمون رو بايد زياد كنيم ديگه اولش يه كم سختي داره تا قوي بشيم ولي جمعيتمون بالا بره حل ميشه مشكلاتمون!
من یه فکری دارم :D
میتونم برای همه کسانی که می خوان بیان چیز پی ان به صورت مجانی با خرج خودم تهیه کنم اگر دوستان همکاری کنن که چه بهتر
شما الان تو بازي هستي؟ اسم كاربريت چيه؟ ما يه طرح بيبي بوم داريم اگه تمايل داري همكاري كني بهم خبر بده

---------- نوشته در 12:47 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:25 AM ارسال شده بود ----------

جنگ خراسان رو هم داریم شکست می خوریم =((:(

فعلا كه 5-2 عقبيم ولي ظاهرا اتحاد وان و بلغارستان اردر رو جنگ ايران ست كردن مقابل تركها دارن الان ميجنگن بايد ببينيم چي ميشه

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
الان داره وضعیت ایران بهتر میشه دو استان رو گرفته بلغار ها هم دارن استان های ایران رو از چنگ ترک ها بیرون میارن.
تا حالا که وضعیت خوبه
جریان این یونان و بلغارستان و ترکه هم عین فیلم هندی شده دوستان از هم قهر میکنند با دشمن دوستی:D
لینک عضویت:
Strategy Game – Free Online Multiplayer Strategy Games | eRepublik

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
اسم من تو بازی:HHooman1742 اگه 10 نفر بشیم که پول بزاریم رو هم برا همه یه مولتی چیز پی ان بخریم خیلی خوب میشه !
اددت كردم آيدي من هم تو بازي اينه: Gepmadar - اگه كسي مشكل چيز پي ان داره بخواد بياد عضو بشه من كمكش ميكنم
الان داره وضعیت ایران بهتر میشه دو استان رو گرفته بلغار ها هم دارن استان های ایران رو از چنگ ترک ها بیرون میارن.
تا حالا که وضعیت خوبه
جریان این یونان و بلغارستان و ترکه هم عین فیلم هندی شده دوستان از هم قهر میکنند با دشمن دوستی:D
لینک عضویت:

آره خوشبختانه دشمني اونها به نفع ما شده ولي خوب بايد جمعيتمون رو افزايش بديم تا خودمون بتونيم از ايران دفاع كنيم
راستي شما هم تو بازي ادد كردم
اين هم لينك عضويت از اكانت من

دوستان عزيز هر كسي مياد عضو ميشه اينجا حتما اعلام كنه با ذكر آيديش تو بازي تا بتونيم كمكش كنيم و مطمئن باشيم مولتي نيست

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
لهستان هم داره نزدیک میشه به ترکیه اگه به مناطق ترکیه نزدیک بشه ترکیه به مشکل خیلی جدی بر میخوره.

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 PM ارسال شده بود ----------

آره خوشبختانه دشمني اونها به نفع ما شده ولي خوب بايد جمعيتمون رو افزايش بديم تا خودمون بتونيم از ايران دفاع كنيم

من دارم طرحی میریزم برای افزایش جمعیت و خارج کردن بازی از خیتلر باید یک شخصی رو در سازمان خیتلرینگ پیدا کنم;)

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
لهستان هم داره نزدیک میشه به ترکیه اگه به مناطق ترکیه نزدیک بشه ترکیه به مشکل خیلی جدی بر میخوره.

---------- نوشته در 01:11 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:08 PM ارسال شده بود ----------

من دارم طرحی میریزم برای افزایش جمعیت و خارج کردن بازی از خیتلر باید یک شخصی رو در سازمان خیتلرینگ پیدا کنم;)

براي رفع ف-ي-ل-ت-ر زياد اميدوار نيستم ولي شما تلاشتو بكن در ضمن اگه ميخواي تو طرح بيبي بوم كمك كني خوشحال ميشم كنار من و بقيه دوستان باشي. اين لينك پيجمونه و براي بيبي بوم هم طرح داريم : http://ln4.me/92hpu

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
اگه چین به ترکیه حمله کنه دیگه عالی میشه ! عمرا بتونه جلوشون مقاومت کنه و ما می تونیم از موقعیت استفاده کنیم چند تا از استان ها مون رو پس بگیریم.
راستی دوستان ایمیل زدن به سازمان لیفترینگ یادتون نره

Sarmadi

کاربر سایت
Dec 6, 2010
37
نام
سعید
اگه چین به ترکیه حمله کنه دیگه عالی میشه ! عمرا بتونه جلوشون مقاومت کنه و ما می تونیم از موقعیت استفاده کنیم چند تا از استان ها مون رو پس بگیریم.
راستی دوستان ایمیل زدن به سازمان لیفترینگ یادتون نره
هنوز که بازی داره خوب پیش میره.ترکیه زیاد گردن کلفتی میکنه.
ایمیل به جایی نمیرسونه.
چند روز دیگه یه مقاله مینویسم در بازی پیشنهاد هایی دارم برای رفع خیتلر

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
هنوز که بازی داره خوب پیش میره.ترکیه زیاد گردن کلفتی میکنه.
ایمیل به جایی نمیرسونه.
چند روز دیگه یه مقاله مینویسم در بازی پیشنهاد هایی دارم برای رفع خیتلر

یعنیی از ***** خارج نمیشه یا راه حل دیگه ای داری؟

---------- نوشته در 01:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:42 PM ارسال شده بود ----------

بهتر نیست برای بازی یه سرور داخل raid call یا team speak بزنیم؟

R-eRep

کاربر سایت
Mar 26, 2012
90
نام
Romina
چين بعيده وارد جنگ بشه تا بهش حمله نشه به كسي كاري نداره :d

اميدوارم واقعا بشه كاري كرد ولي قبلا هم خيلي تلاش شده ظاهرا بي فايده بوده بايد ببينيم اين بار چي ميشه. من به ادمين هم تيكت و پي ام فرستادم بلكه اونا كمكمون كنن ف-ي-ل-ت-ر رو دور بزنيم ولي گفتن منتظر بمونيم انتظاري هم نميره كمك كنن چون از ايران كسي گلد ازشون نميخره

Katsura

کاربر سایت
May 25, 2011
1,111
نام
پرهام
چين بعيده وارد جنگ بشه تا بهش حمله نشه به كسي كاري نداره :d

اميدوارم واقعا بشه كاري كرد ولي قبلا هم خيلي تلاش شده ظاهرا بي فايده بوده بايد ببينيم اين بار چي ميشه. من به ادمين هم تيكت و پي ام فرستادم بلكه اونا كمكمون كنن ف-ي-ل-ت-ر رو دور بزنيم ولي گفتن منتظر بمونيم انتظاري هم نميره كمك كنن چون از ايران كسي گلد ازشون نميخره

اون ها هم فقط فکر کاسبی خودشون هستن :D

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
خودتونو خسته نکنین!
با این شرایطی که الان هست تلاش کردن بی فایدست . . .
باز دممون گرم که با این همه محدودیت تونستیم این همه خودمونو حفظ کنیم . . .
همیشه حقمون خورده میشه . . . :p
اگه ما تو بازی شرایط کشورهای دیگرو داشتیم تا الآن مریخ رو هم گرفته بودیم . . .
:d
جدی میگم . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر