13 بازی بزرگ 2013 ، که در این نسل منتشر نخواهند شد !

شما منتظر کدام یک از این بازیها هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    216

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
هرچقدر هم نویسنده تاکید کنه که لیست بر اساس سلیقه شخصی بوده باز هم میان اسم بازی مورد علاقشون که تو لیست نیست رو پست میکنن

شما یک‌بار دیگه متن رو بخونی متوجه قضایا میشی دوست عزیز..![/QUOTE]
الان من نمیدونم منظور از دوست عزیز کدوم دوست عزیزه ولی فکر ی کنم همه پست اول و تیتر رو می خونند و نظر میدن ...

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
بازی های بزرگی اند .... هر کسی دوست داره بازیشون کنه .... ولی در کمال تعجب !!!!

تمام این بازی ها بدون شک ... زیر پای کهنه سربازان کوجیما له میشن .... ولی چرا اسمی ازش تو لیست نیست ؟؟؟

البته با تمامی احترامات به half life که جز 5 تا بازی محبوب منه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ممنون برای این مطلب زیبات ولی یه بازی بود که اینقدر خبری ازش نشده که دیگه شما هم فراموشش کردی :D

Final Fantasy XIII Versus

امیدوارم نوه ام بتونه این عنوان رو تجربه کنه >:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
لازم نیست حتما با تحقیر کردن خودتونو برجسته کنید.اشتباهیه که واسه هر کس پیش میاد.
اولا خوش تیپ که تحقیر نیست:D
دوما رفیق صمیمیمه:D

---------- نوشته در 05:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:19 PM ارسال شده بود ----------

Only Mafia 3
منتظر ادامه داستان ویتو اسکالتا در بازی بعدی این سری هستیم!

منم بیشتر از همه منتظر MAFIA III هستم
حیف که این نسل نمیاد.

ME4 و Half Life 3 هم در رده دوم و سوم :D

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
چرا فورزا 5 و گرن توریسمو 6 رو ننوشتی..؟ این دوتا رسما درحال ساخته شدن هستن برای نسل بعد.. آلن ویک 2 .

حسین جان ممنون بابت این تایپیک

البته عنوان غلط انداز نیست (؟)!!

بهرحال خیلی باحال بود

---------- نوشته در 09:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:55 PM ارسال شده بود ----------

اینا رو هم اضافه کن البته اگر تونستی :d

Hitman 6 - RE 7 - GTA VI

در کمال تعجب !!!!

کهنه سربازان کوجیما ... چرا اسمی ازش تو لیست نیست ؟؟؟

البته با تمامی احترامات به half life که جز 5 تا بازی محبوب منه.

یه بازی بود که اینقدر خبری ازش نشده که دیگه شما هم فراموشش کردی :D

Final Fantasy XIII Versus

ا

از همه دوستان ممنونم .

در رابطه با سوالات و ابهامات پست های بالا باید به این نکته اشاره کنم :

من 2 تا لیست در نظر گرفتم .

1 : لیست فعلی که مبناش ، شایعات موجود برای بازیهایی هست که قرار بود در این نسل بیان و احتمالا نمیان و میرن تو نسل بعد .
2- لیتسی که به زودی تایپیکش زده خواهد شد با این تیتر " x بازی بزرگ 2013 که همه انتظارش را میکشند . "

اکثر بازیهای بزرگ و مهمی همچون MS5 / GT 6 / FORZA 5 / FF XIII و ... در اون لیست حضور دارن . اون لیست هم به نوعی مرتبط با این لیست هست . ولی تفاوت بین این 2 تا ، در انتظار بازیباز ها از بازی و همینطور شایعات مختلف پیرامون بازی از منابع معتبره .

منتظر اون لیست باشید .:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
داداش چي رو ميخواي تكذيب كني ؟ منبع داره . طرف كه از خودش در نياورده .
شایعه هستش ها برادر من
به عنوان مثال کیلزون 4
خب سازندش داره نسخه ی psvita رو می سازه با یک کیلزون دیگه روی ps3 این رو خودشون گفتن و رسمی هست بعد چطور بیاد 2013 کیلزون 4 رو روی psبعدی بده یعنی همزمان دارن روی 3 تا بازی کار می کنن امسال هم که تموم شد در خوش بینانه ترین حالت سال دیگه کیلزون ویتا و ps3 میاد بعدش هم کیلزون بعدی روی ps بعدی بیاد خیلی بی معنی می شه

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
شایعه هستش ها برادر من
به عنوان مثال کیلزون 4
خب سازندش داره نسخه ی psvita رو می سازه با یک کیلزون دیگه روی ps3 این رو خودشون گفتن و رسمی هست بعد چطور بیاد 2013 کیلزون 4 رو روی psبعدی بده یعنی همزمان دارن روی 3 تا بازی کار می کنن امسال هم که تموم شد در خوش بینانه ترین حالت سال دیگه کیلزون ویتا و ps3 میاد بعدش هم کیلزون بعدی روی ps بعدی بیاد خیلی بی معنی می شه

فقط هر کار میکنن خدا کنه گیم پلی بازی مثل KZ2 باشه!

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
شایعه هستش ها برادر من
به عنوان مثال کیلزون 4

بهتره قبل از دادن پست نکته و توضیحات اول تایپیک رو بخونید تا متوجه بشید .

همونطور که گفتم برخی از بازیها به سلیقه نگارنده نوشته شده و اصلا شایعه ای هم در موردشون وجود نداره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر