12 کاراکتر Street Fighter X Tekken لو رفت!

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
36039963102114853326.jpg

پنج روز پیش که بازی Street Fighter X Tekken در اروپا منتشر شد با استقبال خوبی مواجه شد ولی بلافاصله طرفدارانش را ناامید کرد، زیرا در بخش انلاین شما صدایی ندارید! فقط چند صدا بی کیفیت با لگ از کاراکترها خارج میشود! ولی همین نیست. در همون روز یکی از کسانی که بازی را کرک کرده بود متوجه حضور 12 کاراکتر در دیسک میشود که در هنگام عرضه معرفی نشده بودند، این کاراکتر ها برای استریت فایتر : Blanka, Cody, Dudley, Elena, Guy ,Sakura و برای تکن : Alisa Bosconovitch, Bryan Fury, Christie Monteiro, Jack, Lars Alexandersson ,Lei Wulong خواهد بود.
کپ کام در رابطه با این گفت که ما به این دلیل از اول این کاراکتر ها را بر روی دیسک ها قرار دادیم تا وقتی که منتشر شد همه قادر به دیدنش باشند ، برای مثال در Street Fighter IV اگر شما Costume DLC را خریداری نکرده بودید به هیچ وجه در بازی قدر به دیدن آنها نبودید بنابراین از اول کاراکتر ها را در بازی قرار دادیم تا همه قادر به دیدن آنها باشند در هنگام عرضه DLC و همچنین Capcom اظهار داشت: برای اینکه از آمدن نسخه "Super" جلوگیری کنیم از این سیستم استفاده کردیم، در شروع انتشار شما از بازی لذت بسیاری خواهید برد و در طول یکسال روح جدیدی به بازی القا خواهد شد بدون اینکه دانلود به میزان های بالا لازم باشد و شما بتوانید به راحتی به این محتوا دسترسی پیدا کنید.
من به شخصه فکر میکنم ارزش خیلی بالای داره البته نسبت به سایز این DLC که محتویات زیادی داره.
این DLC سه ماه دیگر همراه نسخه Vita منتشر خواهد شد
Capcom Forums - Facebook - Live Streams

آخرین ویرایش:

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ کپکام : ببین خفه شو ؛ آخر دزدین خداییش ... من خودم پارت کردم دارم بازی میکنم الان ؛ امیدوارم توی فروش شکست بدی بخوره تا این جوری ملت رو ندوشن .

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
@ کپکام : ببین خفه شو ؛ آخر دزدین خداییش ... من خودم پارت کردم دارم بازی میکنم الان ؛ امیدوارم توی فروش شکست بدی بخوره تا این جوری ملت رو ندوشن .

کلا ارزش اضافه کردن شخصیت به قیمت 12 دلار بد نیست :D ولی نیاد Custome بده 20 دلار که رو اعصابه!!
البته شایان ذکر هست که این DLC اواخر ماه April میاد !!!

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
این دوره و زمونه همه شرکتها دزد شدن. کپکام هم از EA یاد گرفته.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
لااقل بیاد جوانمردانه بگه اگه یکسال بعد می خواد ultimate و ultra و ... بده بی خود نریم dlc ها رو بخریم تا اون موقع با همین ها بازی کنیم تا بریم اون یکی رو بخریم :D گفتن برای جلوگیری از دادن super ولی خب اسمش رو میذارن یه چیز دیگه :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,974
نام
رضا

این دوره و زمونه همه شرکتها دزد شدن. کپکام هم از EA یاد گرفته.
از کپکام دیگه بعید بودش که دست به همچین کاری بزنه.الان دیگه همه شرکت ها به دنبال سود بیشتر و منفعت خودشونن.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
یعنی بهانه از این خوشگل تر وجود نداره ! قدیما میگفتن DLC رو برای این می سازیم که خود بازی رو بتونیم با تمرکز و دقت کافی طراحی کنیم و وقتمون رو روی خود بازی بذاریم و بعد از یه مدتی میریم براتون DLC هم میسازیم. ولی الآن رسمآ DLC ها همون روز عرضه آماده هست و دیگه از اون بدتر توی خود دیسک هم هست ولی باز پول اضافه میگیرن !!
مشکل اینجاست که خیلی از شرکت ها هم دارن این کار رو میکنن و فقط Capcom نیست. مثلآ همین ME3 توی روز اول DLCـش موجوده. یعنی باید روی بازی ای که ملت میخرن باشه ولی نیست و باید براش پول جدا بدن یا کالکتور و اینا بخرن !

در همین راستا چند وقت پیش این رو دیدم که خیلی زیبا بود :

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,603
نام
حمیدرضا
اینکه کمپانی محبوب منه چیزی نمیتونم بهش بگم مخصوصا اینکه تو dlc ش برایان هم هست :d دقیقا اینجور حرکتا برای امثال منه که خیلی وقته منتظر یه همچین چیزی هستن و آخرش میبینن فقط از طریق خرید dlc میتونن تهیه ش کنن.پس مجبورا چکار کنن ؟ اگه اشتباه نکنم یه آماری چندوقت پیش منتشر شد که فقط حدود 40% گیمرها dlc هارو خریداری میکنن و اکثرشون به خرید نسخه ی اصلی بسنده میکنن. دیگه طرف باید خیلی عاشق و کشته مرده عنوان محبوبش باشه یا قیمت dlc مورد نظر مناسب باشه که تهیه ش کنه . و الا نخریدن dlc خیلی نمیتونه موثر باشه و گیمر با تهیه نکردنش تجربه ی بیادموندنی رو از دست نمیده.غیر از عناوین rockstar من به اون صورت عنوانی رو ندیدم که وجود dlc درش خیلی تاثیرگذار باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر