12 بازی که قبل از مردن باید تجربشون کنید.

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
انجام این بازی قریمیا در واقع یه جور علاقه حرفه ای میخواد...که کسی واقعا براش مهم باشه بازیهای کلاسیک اساسی رو هم امتحان کرده باشه...وگرنه ملت بیکار نیستن!
161fs294893.gif
(قصد توهین نداشتم ها! ^_^)
البته این سایت هم بیکار نیست حتما بازی های جالبی هستن که توی لیست گزاشتنشون من به غیر از 2 تاشون بقیرو بازی کردم. تا نمردم اون 2 تارم باید بازی کنم :biggrin1:

kalagar2142

عضو جدید
Feb 20, 2007
590
نام
Mansour
منم اصلا اسن لیست رو قبول ندارم.من از آتاری دندی تا حالا اسمم گیمر بوده ولی این اسم ها رو نشنیدم.God of war2,Zeldaرو هستم و shadowبقیه رو اصلا نیستم.:confused:

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
سلام
ولی بنظر من جالب بود . بخصوص با مورد Chrono Cross .
این بازی یکی از معدود بازیهاییه که تونسته از گیم اسپات نمره کامل 10 رو بگیره. واقعا هم از همه نظر تکه . حتی الان .......... ( البته نظراتم کاملا شخصی بود )

موفق باشید

ONLY_SONY_PS3

کاربر سایت
Apr 14, 2007
695
سلام
این بازی یکی از معدود بازیهاییه که تونسته از گیم اسپات نمره کامل 10 رو بگیره. واقعا هم از همه نظر تکه . حتی الان .......... ( البته نظراتم کاملا شخصی بود )

موفق باشید
دقیقا.این بازی که الان شما گفتی یکی از بهترین بازی ها در این لیست هستش.

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
سلام

موفق باشید
من chrono triger رو ترجیح میدم. در کل هم فکر میکنم تو هر سبک بهترین رو انتخاب کردن. نه اینکه بهترین 11 بازی باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر