امتیازات Astral Chain

پیش بینی امتیاز متاکریتیک

• مجموع رای دهنده‌ها
    58
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,240
اه چه قدر بی حال و ناراحت :))
بازی های انیمه ای خدایی بازی های خوبی اند اگه روشون کار شه... بشین پرسونایی، فاینال فانتزی ای، والکریایی چیزی بزن شاید بهت ساخت :D

از اون دو تا @Sepi_60 رو میشناسم... اون یکی رو به امون خدا رها می کنم... خواست جواب عدم اعتمادش به پلاتینوم رو بده...خواست هم نده
من فن سنگین پلاتنیومم اتفاقا :D ولی نمایش E3 امسالش به دلم ننشست نمیدونم چرا :D حالا که نمرات خوبه ما هم راضی هستیم :D ایشالا فرصت تجربش پیش بیاد

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Areajugones 95
Hobby Consolas 93
IGN Spain 87
The Games Machine 85
SpazioGames 83

با 43 نقد: متا 88

من فن سنگین پلاتنیومم اتفاقا :D ولی نمایش E3 امسالش به دلم ننشست نمیدونم چرا :D حالا که نمرات خوبه ما هم راضی هستیم :D ایشالا فرصت تجربش پیش بیاد

اتفاقا نکته خوبی رو گفتی... هنوز نقدها رو نخوندم ولی تو پیش نمایش ها گفته بودن بازی خیلی کمتر پلاتینومیه تا حتی چیزی مثل نیر آتوماتا
حتی مبارزات بازی هم با این که اکشن خیلی خوبی دارن بازم عنصر پازل دارن به واسطه زنجیر شخصیت اصلی که برام جالب بود
و این که بخش گشت و گذار و ادونچرش هم خیلی غنی تر و مهم تر از بازی های دیگه پلاتینوم تا الانه... + حفره ها که قشنگ مثل شراین های زلدا عمل می کنن

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اه چه قدر بی حال و ناراحت :))
بازی های انیمه ای خدایی بازی های خوبی اند اگه روشون کار شه... بشین پرسونایی، فاینال فانتزی ای، والکریایی چیزی بزن شاید بهت ساخت :D

از اون دو تا @Sepi_60 رو میشناسم... اون یکی رو به امون خدا رها می کنم... خواست جواب عدم اعتمادش به پلاتینوم رو بده...خواست هم نده
کجام بی حاله دارم لبخند میزنم ببین:D
:|:(
یه بازی رو ps2 بود (فکر کنم 7 سامورایی) یه تم استیم پانکی داشت پایانشم خیلی بد بود با اون حال کردم فاینال نسخه های نسل 4ش رو شبیه ساز gba زدم خوشم امد (هرچند که اصلا از jrpg هیچی سرم نمیشه) رو ps2 هم امدن ffx دان کردم خدا نخواست بازی کنیم بازی مشکل داشت و همون اولش کرش میکرد:)) ولی به فکر ffvii remake هستم کلود عشق:x
در کل منتظر شاهکار بعدی نینتندو هستم جدی میگم قبول کن و ترول کردن بزار کنار:p

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
کجام بی حاله دارم لبخند میزنم ببین:D
:|:(
یه بازی رو ps2 بود (فکر کنم 7 سامورایی) یه تم استیم پانکی داشت پایانشم خیلی بد بود با اون حال کردم فاینال نسخه های نسل 4ش رو شبیه ساز gba زدم خوشم امد (هرچند که اصلا از jrpg هیچی سرم نمیشه) رو ps2 هم امدن ffx دان کردم خدا نخواست بازی کنیم بازی مشکل داشت و همون اولش کرش میکرد:)) ولی به فکر ffvii remake هستم کلود عشق:x
در کل منتظر شاهکار بعدی نینتندو هستم جدی میگم قبول کن و ترول کردن بزار کنار:p

پس بریم برا Zelda: Link's Awakening تا داشته باشیم Cute ترین بازی 2019 رو :x:x\m/\m/

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
Meristation 90
CGMagazine 95
IGN Italia 91

از اون جا که بازی انحصاری سوییچه و خیلی مهم نیست برا بر وبچ انجمن و منم حوصله ام سر رفته..
..
.
کم کم وقت پرچم کردنه :D
نظرت در مورد حدس فوق العادت چیه جانی (ژوبین سابق) @JohnnySilverhand
شوخي نكن:|
تا جايي كه يادمه برا ps4 هم تاييد شده بود

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
شوخي نكن:|
تا جايي كه يادمه برا ps4 هم تاييد شده بود

نه اون Babylon's Fall بود که برا PS4 تایید شده بود
که وضعش در کنار Shin Megami Tensei V و Bayonetta 3 قشنگ تو کماست و سال هاست خبری ازشون نیست :D

• Like
Reactions: Ludens

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
پس بریم برا Zelda: Link's Awakening تا داشته باشیم Cute ترین بازی 2019 رو :x:x\m/\m/
داشتم یه فن ارت ازش میزدم اگه یادت باشه ولی کاملش نکردم باشه برا لانچ بازی اگه رسیدم:-" یه بارم دفتر باز کردم گفتم لینک گوگولیه رو بکشیم ببینیم چی میشه خوب درامد

• Like

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من درست حدس زدم متا رو، خیلی وقته منتظر بازیم، اکثر نمایش هاشو‌هم دیدم. سوعیچم رو هم هک کردم با یه تیکه فویل :D جیگ نداشتم :D
چه حالی بده این. چند وقت دیگه هم زلدا

کلا کنسول دوست داشتنی ای هست. دیگه خیلی کم با پی سی بازی میکنم. پی اس 4 که داره خاک میخوره، الان 2-3 ماهه روشنش نکردم اصلا نمیدونم هنوز کار میکنه یا نه، خدا کنه سر دث استرندینگ روشن بشه :D

• Like
Reactions: masoud101 and Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
Polygon Recommended
Forget Game of the Year. Astral Chain is a game for this moment.

بعد برید بشینید سر این که مایکروسافت ناشر خوبیه یا بدیه بحث کنید... بابا پسفردا یکی از بهترین اکشن ادونچرهای سال داره ریلیز میشه :D

آخرین ویرایش:

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
اقا من همین دیشب بالاخره بعد از 12 ساعت ور رفتن با هک های مختلف تونستم سوییچ رو هک کنم و الان دارم یکی یکی بازیها رو دانلود می کنم.
به به عجب نمراتی گرفته ،برنامه ام این بود بازیهای پلاتینیوم رو از بایونتا شروع کنم اما این هایپ astral chain همه چی رو بهم زد.
تبریک به بچه های نینتندو فن بابت این همه بازی باحال واسه تابستون .

• Like

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بازی خیلی خوبه من ۳ مرحله اولشو رفتم ‌هم داستان جذابی داره هم گیم پلی عالی .گرافیکشم به نظرم جزو ۳ گرافیک برتر سوییچ تا الان بوده .فقط تنها مشکلش تا الان دوربین بازی هستش یکم رو مخه چون کنترل legion هم دارید یکم دوربین قاطی میکنه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
بازی خیلی خوبه من ۳ مرحله اولشو رفتم ‌هم داستان جذابی داره هم گیم پلی عالی .گرافیکشم به نظرم جزو ۳ گرافیک برتر سوییچ تا الان بوده .فقط تنها مشکلش تا الان دوربین بازی هستش یکم رو مخه چون کنترل legion هم دارید یکم دوربین قاطی میکنه

ایول. من شنبه میرسه دستم. تا اون موقع بتونم NNK2 رو تموم کنم عالی میشه:D آخراشم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر