Xbox Game Studios

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs1-jpg.169166_.jpg

سلام به همه و خوشامد میگم ورودتون به تاپیک رسمی استودیوهای ایکس باکس، بزرگترین و متنوع ترین کالکشن استودیو های فرست پارتی صنعت گیم. اینجا قرار هست یه تاپیک مرجع و جذاب برای تمام طرفدارای ایکس باکس و بازی‌هاش باشه. روی هر پلتفرمی که هستید و از هر سرویسی که استفاده می‌کنید مهم نیست، مهم اینه که همه ما ایکس باکسی هستیم.
اینجا در مورد تمام اخبار و شایعات و ... جذاب در مورد استودیوهای اختصاصی ایکس باکس و پروژه‌هایی که با همکاری دیگر شرکای مایکروسافت در خارج از تیم ایکس باکس در حال ساخت هستن صحبت می‌کنیم و اوقات خوشی رو پیش رو داریم.

برای اطلاعات تکمیلی راجب هر یک از 23 استودیوی فرست پارتی فعلی مایکروسافت به پست های دوم و سوم تاپیک در صفحه اول رجوع کنید. لینک این 2 پست در ادامه آورده شده است:

استودیوهای داخلی (Xbox Game Studios)
استودیو های داخلی (Bethesda)

https___forum.bazicenter.com_attachments_gs2-jpg.169168_.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نکته ی دیگه اینکه بدنبال شخصی هستن که تجربه کار روی بازی ها با مشخصه ی دیالوگ های چندشاخه ای داشته باشه که احتمالا داستان و دیالوگ ها چیزی شبیه ویچر باشن.
ابسیدین که همین الانش یکی از بهترین ها توی این قسمت هستش :D من فقط امیدوارم کل تیمشون رو بسیج کنن واسه ساخت یـ AAA در خور یـ چیزی در حد و لول CDPR (از نظر بودجه و عظمت) نشن دوباره دو تیمه هر کدوم یـ پروژه متوسط برداره بگه بفرما اینم RPG ـیی که میخواستید ......

• Like
Reactions: stanley

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
آقای آرون گرینبرگ، مدیر بخش بازاریابی Xbox در مصاحبه‌ی جدید خود با مجله‌ی Xbox: The Official Magazine صحبت‌هایی را در خصوص استودیوهای جدید مایکروسافت ارائه داد. گرینبرگ اشاره کرد که میزان خلاقیت و سطح نوآوری این استودیوها او را شگفت زده کرده است.

برای من سر زدن به این استودیوها و ملاقات با اعضای تیم سازنده و تماشای کار آن‌ها، به شدت هیجان‌انگیز بوده است. چیزی که می‌توانم بگویم این است که پروژه‌هایی وجود دارند که اکثر مردم درباره‌ی آن‌ها اطلاع دارند ولی چندین پروژه نیز وجود دارد که هیچ‌کس هنوز چیزی درباره‌ی آن‌ها نمی‌داند. تمامی این پروژه‌ها بسیار متنوع و به شدت هیجان‌انگیز هستند. من به شکل لذت‌بخشی از سطح خلاقیت و میزان آن‌چه که در حال تولید است، شگفت‌‎زده شده‌ام. من فکر می‌کنم که مردم به‌زودی خواهند دید که چه میزان محتوا در حال تولید است. و این تنها به استودیوهایی مربوط می‌شود که ما سال گذشته خریداری کرده بودیم. من فکر می‌کنم که ما خبرهای غافل‌گیر کننده‌ی زیادی داریم تا آن‌ها را در سال آینده با هواداران به اشتراک بگذاریم.
شما می‌توانید انتظار بازی‌ها، دنباله‌ها و IPهای جدیدی را داشته باشید. شما حتی می‌توانید انتظار چیزهایی را داشته باشید که ما در گذشته حتی به آن‌ها فکر هم نمی‌کردیم و این همان قسمت جالب ماجرا است.
زمانی که ما با استودیوی نینجا تئوری ملاقات کردیم، آن‌ها به ما گفتند که ما پیش از خریداری شدن توسط شما، برروی این پروژه‌ی چندنفره‌ (Bleeding Edge) کار می‌کردیم. ما واقعا انتظار چنین چیزی را نداشتیم. تیمی که در گذشته برروی بازی Hellblade کار کرده بود، حالا مشغول توسعه‌ی یک بازی کاملا جدید بود و ما هنوز درباره‌ی این پروژه صحبت نکرده بودیم. در استودیوی Obsidian، یک تیم برروی توسعه‌ی The Outer Worlds و تیمی دیگر برروی ساخت Pillars تمرکز دارد و علاوه بر این، یک تیم نیز برروی یک پروژه‌ی مخفی کار می‌کند.

استودیوی InXile در حال حاضر برروی Wasteland 3 کار می‌کند و یک تیم دیگر از این استودیو نیز برروی عنوانی دیگر تمرکز کرده است. ما کاری که کرده‌ایم این است که مجموعه‌ای از خلاق‌ترین ذهن‌های حاضر در صنعت بازی‌های ویدئویی را دور هم جمع کرده‌ایم و به آن‌ها آزادی عمل و امکانات لازم را داده‌ایم تا همان کاری که دوست دارند را انجام دهند. و مهم‌ترین این‌که، ما به آن‌ها اجازه می‌دهیم کار خود را به صورت مستقل انجام دهند. ما به هر شکلی که بتوانیم از آن‌ها حمایت کرده و از آن‌ها می‌خواهیم که هر وقت که آماده بودند، با ساخته‌ی جدید خود برگردند تا بتوانیم زمان درست نمایش دادن ساخته‌ی جدید آن‌ها را مشخص کنیم.

مراسم X019 در روزهای ۱۴ تا ۱۶ نوامبر سال ۲۰۱۹ میلادی در شهر لندن برگزار خواهد شد و انتظار می‌رود عناوین جدیدی معرفی شوند.

Greenberg 'Pleasantly Surprised' by How Much Innovation & Content Is Coming from the New Studios

دوستمون محسن ترجمه کاملی از مصاحبه جدید ارون گرینبرگ در بخش اخبار گذاشته که خب بد ندیدم اینجا هم بفرستم.

از متن مصاحبه برداشت کردم که مایکروسافت به خاطر هل بلید سراغ نینجا تئوری رفته و اصلا انتظار بلیدینگ اج رو هم نداشته. خبر خیلی خوبیه که تیم سازنده هل بلید روی یک پروژه جدید کار میکنند

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
شاید بتمن رو اینجا نشون بدن
من که گفتم تو sop معرفی نشه اینجا هم نمیشه:-"
این نویسنده های راکستادی خیلی خوبن سری آرکام یه نویسنده کمیک بوکی معروف داشت که رو AK کار نکرد در عوضش اینا از پشس برآمدن pg هم که مدیریتش عالیه پس میترکونن.

• Like
Reactions: Cj_sa and stanley

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
لیست ده بازی پرفروش برتر انحصاری اکس باکس وان توسط NPD منتشر شده که این امار متعلق به امریکای شمالی هست

سه تا نکته داشت که دوست داشتم اینجا بهشون اشاره کنم

اول اینکه turn 10 واقعا بهترین استدیو اکس باکس در نسل هشتم بوده و همونطور که میبیند 5 تا از ده بازی پرفروش متعلق به خروجی های این استدیو هست. و جدا از اون تاثیری که در رشد پلی گراند داشته و باعث شد این استدیو به خانواده XGS بپوینده چقدر مهم بوده. خلاصه به نظرم همه جوره ترن 10 پرچم داره نسل هشتم اکس باکس در انحصاری ها بوده

دوم اینکه دوتا بازی اول top 10 هیلو هستند (تازه یکی ش ریمستر هست) و واقعا میگم اگر یک هیلوی +90 همه فن حریف این نسل داشتیم وضعیت خیلی خیلی فرق میکرد. 343 با اینفینیت به اکس باکس فن ها همچین چیزی بدهکار هست.

نکته سوم هم به حضور بازی SoD 2 در لیست برمیگرده و خرید استدیو undead labs رو به نظرم توجیح میکنه

نکته نهایی و منفی هم اینکه در این لیست فقط یک new ip حضور داره دلسرد کننده است که خبر از شکست بازیهایی مثل رایز، کوانتوم بریک و سانست اوردرایو و ... میده

photo_۲۰۱۹-۰۹-۲۵_۱۳-۵۴-۵۲.jpg

آخرین ویرایش:

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
لیست ده بازی پرفروش برتر انحصاری اکس باکس وان توسط NPD منتشر شده که این امار متعلق به امریکای شمالی هست

سه تا نکته داشت که دوست داشتم اینجا بهشون اشاره کنم

اول اینکه turn 10 واقعا بهترین استدیو اکس باکس در نسل هشتم بوده و همونطور که میبیند 5 تا از ده بازی پرفروش متعلق به خروجی های این استدیو هست. و جدا از اون تاثیری که در رشد پلی گراند داشته و باعث شد این استدیو به خانواده XGS بپوینده چقدر مهم بوده. خلاصه به نظرم همه جوره ترن 10 پرچم داره نسل هشتم اکس باکس در انحصاری ها بوده

دوم اینکه دوتا بازی top 10 هیلو هستند (تازه یکی ش ریمستر هست) و واقعا میگم اگر یک هیلوی +90 همه فن حریف این نسل داشتیم وضعیت خیلی خیلی فرق میکرد. 343 با اینفینیت به اکس باکس فن ها همچین چیزی بدهکار هست.

نکته سوم هم به حضور بازی SoD 2 در لیست برمیگرده و خرید استدیو undead labs رو به نظرم توجیح میکنه

نکته نهایی و منفی هم اینکه در این لیست فقط یک new ip حضور داره دلسرد کننده است که خبر از شکست بازیهایی مثل رایز، کوانتوم بریک و سانست اوردرایو و ... میده

View attachment 117762
يكم بي ربط:
انقدر زورم مي گييره موتور اسپورتها رو گيم پس نيست اخه لامصبها :D خيلي غرق در انحصاريهاي خفنمون كردين كه موتور اسپورتو دريغ مي كنين :D
انصافا موتور اسپورت بي نظيره و ترن ١٠ واقعا بهترين استديو مايكروئه.
(البته ٣٤٣ هم عاليه ولي اين نسل خيلي متوسط ظاهر شد ولي هيلو ٤ بي نظير بود \m/)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
گرینبرگ امروز مصاحبه کرده و گفته استودیوهایی که از سال گذشته به XGS اضافه شدن، قرار نیست برای بقیه پلتفرم ها بازی بسازن و روند کاریشون مثل استودیوهای قدیمی مایکروسافت خواهد بود.
Going forward, all of our internal studios, and the new studios we’ve added, will be focused on making games for our platforms and we have no plans to expand our exclusive first-party games to any other consoles

البته درستش هم همینه و استودیو داخلی طبیعتا باید بازی انحصاری بسازه :D

X B I T B

کاربر سایت
Apr 11, 2019
621
یعنی 343 با اینفینیت نتونه +90 رو بگیره باید گل بگیرن درش رو
یه نسخه کاملا متوسط از هیلو شده پرفروش ترین بازی انحصاری نسل هشته ONE
طرفدارای کاملا وفادار
بودجه نامحدود
600 تا نیروی کاری
دیگه با اینفینیت نتونن به استاندارد بانجی برسن حیفه نون براشون

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
c4c6e5f0-1a23-4137-b018-648f419c49d4.png

Asobo Studio با ماکروسافت سر این بازی پنچ سال همکاری میکرده WTF !!!! بازی در واقع با موتور Fuel که اسم بازی خدا بیامرزشون که یکی از بزرگترین مپ های صنعت گیمینگ رو داره (سال 2009 واسه کدمسترز ساختنش) ساخته شده همه چیز procedurally generated هستش !!!

MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR - PREVIEW

خرید اینا از نون شب هم واسه ماکروسافت واجب تر ـه ! خوبه یـ استدوی جم و جور هستن و اینقدر تکنولوژی خفن دارن !!!

پ.ن :

klobrille-1178582830198202368-20190930_114018-img1.jpg klobrille-1178582830198202368-20190930_114018-img2.jpg klobrille-1178582830198202368-20190930_114018-img3.jpg klobrille-1178582830198202368-20190930_114018-img4.jpg

Fly anywhere in the world in the impossibly massive Microsoft Flight Simulator

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر