FIFA 20

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
10,215
7,823


بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

معرفی FIFA 20

این بخش : VOLTA FOOTBALL
بازیکن خود را بسازید

شخصیت زن و یا مرد خود را با طیف وسیعی از لباس، مدل مو، خالکوبی و نحوه خوشحالی خاص هر بازیکن در بازی سفارشی و شخصی سازی کنید .زمین های فوتبال در نقاط مختلف دنیا

از یک زیرگذر یا یک زیر پل هوایی در آمستردام و یا در مجاورت یک محله در شهر لندن و بازی در قفس و یا بازی در یک پشت بام در توکیو، تجربه جدیدی از بازی جهانی با VOLTA فوتبال را لمس کنید .لوازم خود رو انتخاب کنید ( شخصی سازی بازیکن )

از پیراهن تا کفش، ژاکت تا شورت و همین طور آواتار خود را با آخرین آیتم های انعطاف پذیر و متنوع تجهیز کنید و بیشتر از طریق چالش های درون بازی میتوانید شخصی سازی بازیکن خود را بهبود ببخشید .مسیر بازی و نحوه بازی خود را انتخاب کنید

بازی 3v3 Rush ( بدون دروازه بان ! ) 4v4, 4v4 Rush, 5v5 همگی در بازی حرفه ای فوتبال خیابانی و علاوه بر این، VOLTA اندازه ها و سایز های مختلفی از محیط های زمین را بدون دویار و یا با دیوار برای شما دوست داران ارائه می دهد و به شما این امکان را می دهد که بازی زیبای خود به سرانجام برسانید .


حالت های بازی ( مد های بازی )

تیم خود را در VOLTA جهانی بسازید و بازیکن خود را از طریق VOLTA بخش داستانی از طریق ارتقاء و پیشرفت در لیگ VOLTA به صورت آنلاین بازی کنید یا با تیم های حرفه ای مورد علاقه خود در خیابان های VOLTA Kick-Off لذت دو چندان ببرید.تریلر گیم پلی بازیقسمت اول

View attachment 111581

تسلط بر روی توپ

لذت بردن از کنترل بیشتری بر لحظاتی از بازی که تصمیم گیری درست بسیار مهم میباشد که تصمیمات درست در لحظات درست نتیجه هر مسابقه در فیفا 20 را تعیین می کند.

نو سازی دوباره ضربات ایستگاهی

هدف و زمان خود را در نقط ای که میخواهید انتخاب کنید. برای ضربات آزاد، Add curl, dip, or knuckle را اضافه کنید. یک مکانیک هدف گیری جدید طراحی شده و احساس خلاقیت بیشتری از برای زدن ضربه به شما می دهد.دریبلینگ با چابکی و حقه های جدید

حرکت بازیکن با چابکی بیشتر. مدافع را فریب دهید . با سرعت و مهارت آنها را جا بگذارید و شکستشان دهید . حقه های جدید مهاجم در برابر دفاع به ابعاد جدیدی برای بخش حمله به بازی در FIFA 20 اضافه شده است .

View attachment 111582


تکل کردن های کنترل شده ( توپ گیری های کنترل شده )

جاگیری درست در زمان مناسب با لمس با زمان و درست و به موقع توپ و همین طور انیمیشن های جدیدی که شما را برای بازی دفاعی به موقع و زمان مناسبش پاداش می دهد.

View attachment 111583

ضربات پایانی خونسرد

ضربات بالینی بیشتر زمانی که در موقیت یک به یک قرار بگیرید . همچنین ریسک و درصد خطای بیشتری هنگامی به وجود می آید که بیشتر با ضربات والی و شوت های محکم زده شود . و همین طور بازسازی مجدد در سیستم ضربات شوت زنی که باعث واقع گرایی بیشتری در بازی ایجاد میکند .


View attachment 111584

قسمت دوم

View attachment 111585


خارج از توپ ( در هنگام دفاع )

زمان بیشتر و فضای بیشتر . اهمیت و تاکید بیشتر بر اقدامات و رفتار شما بر روی توپ.

تغییر مسیر در بازی در هر دو بخش دفاع و حمله با افزایش کنترل و گزینه ها و اختیارات بیشتر در شرایط یک در مقابل یک در طول مسابقات.باز سازی هوش مصنوعی در بخش دفاع کردن ( سیستم دفاعی بازی )

این بار دفاع ها بهتر شما را ساپورت خواهند کرد به خاطر هوش بهتری که نسبت به زمان و مکان در بازی در اختیار دارند و همین طور بازسازی دفاع ها در بخش جایگیری در زمین و همین طور در بخش توپ گیری مدافعین از بازیکنان روبرو

View attachment 111586


حرکات طبیعی بازیکنان

ورزیدگی حرکات بیشتر و طبیعی و واقع بینانه بازیکنان در سراسر زمین با نوآوری در زمان حرکت کردن بازیکن و موقعیتی که در ان قرار میگیرد .

View attachment 111587

قسمت سوم

View attachment 111588

توپ در بازی

در هوا و روی زمین. در فیفا 20، توپ به طور طبیعی بیشتر از همیشه طبیعی حرکت می کند.جنبش و حرکات حساب شده توپ در بازی

جنبش توپ واقعی با پیچ و تاب های با کیفیت تر و طبیعی تر ، یک تجربه مسابقه واقعی را در FIFA 20 ایجاد می کند.

View attachment 111589

نکات جدید در بخش شوت زنی

شوت های پیچشی یا حلقه زنی و همین طور غوطه ور شدن در شوت های آزاد Knuckle balls و همین طور شوت های rising strikes همه چیز با سیستم جدید توپ حرکت در FIFA 20 امکان پذیر است.

View attachment 111590


باتشکر از دوست خوبم Romell
تاریخ بازشدن fut app هجدهم سپتامبر خواهد بود

دوستان عزیزم به محض آمدن هرگونه خبر و اطلاعات رسمی پست اول آپدیت شده و تاپیک بحال خودش رها نخواهد شد. از اینکه وقت می‌گذارید پست اول را می‌خوانید و در تاپیک فعالیت می کنید سپاساگذارم
 
آخرین ویرایش:

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
166
71
طبق عکسی که در صفحه ی ۲۹ دیدم، فیس سوارز آپدیت شده و تتو هم داره! سوالی که برام پیش اومده اینه که، با توجه به قرارداد PES با بارسلونا، چه طور تونستن تتوی سوارز رو بگذارن؟ از اون طرف تتوی مسی هم میتونن اضافه کنن؟ یا حتی بازیکن های دیگه ی بارسلونا؟
 

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,017
5,923
طبق عکسی که در صفحه ی ۲۹ دیدم، فیس سوارز آپدیت شده و تتو هم داره! سوالی که برام پیش اومده اینه که، با توجه به قرارداد PES با بارسلونا، چه طور تونستن تتوی سوارز رو بگذارن؟ از اون طرف تتوی مسی هم میتونن اضافه کنن؟ یا حتی بازیکن های دیگه ی بارسلونا؟
این تتوهای جدید فیفا 20 هستند


اصولا تتو ،باید قرارداد شخصی باشه،از مفاد قراردادها بی خبریم.به خاطر همین نمیشه قطعی گفت ولی فیس دستی هست و اسکن نیست .مسی رو فکر نکنم چون با خود کونامی قرار داره ،البته بازم از مفاد اون قرارداد هم اطلاعی ندارم،ممکنه اونم بتونه.
در مجموع،در مورد قراردادی که نه دیدیم و نه متنشو داریم،نمیشه نظر قطعی داد.
تتو نیمار هم هست
 
  • Like
Reactions: Locker

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
426
722
هر چیز فراستبایت بد باشه از چهره هاش نمیشه گذشت مخصوصا تو حالت های مختلف صورت یه چند تا اسکرین شاته ببخشید کیفیت پایینه ولی به خوبی قدرت این موتور رو توی چهره ها نشون میده فراموش نکنید نسخه بتاست و از اینم توی نسخه گلد بهتر میشه
IMG_0820.jpgIMG_0816.jpgIMG_0821.jpgIMG_0819.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,350
3,090
نام
علی
@Romell
امین جان نسل بعد فیفا هم مثل نسل بعد Pes موتورش عوض میکنه؟ باز دوباره اجباریه استفاده از موتور جدید دایس؟
اگه اطلاعاتی داری لطفا در اختیار ما بذار
من هرازگاهی تو فروم های EA سر میزنم
فعلا هیچ اخباری در این موارد ندیدم، همونطور که امین گفت احتمالش زیاده از نسل بعدیِ فراسبایت استفاده کنن. البته خب اینا حدس و گمان بر اساس روال معمول این سالهای EA و فیفا هست دیگه ... 100% و با قطعیت که نمیشه گفت، ولی احتمال زیاد به این صورت باشه
چون اجباری از بیرون که ندارن ... سیاست ها مال خود EA هست و اگه خودشون بخوان میتونن عوض کنن، یا حتی میتونن یه موتور از پایه برای بازیهای ورزشی شون بسازن. تا جایی که یادم میاد ایمپکت انجین به همین شکل بود که سالها هم نون اون کار پایه ای شونو خوردن. ولی ایگنایت انجین علیرغم تمام تبلیغاتش تقریبا ورژن آپدیت شدۀ همون ایمپکت انجین بود. حتی الانم که ظاهر بازی رو با فراسبایت میسازن برای فیزیک بازی از همون پایه ای که تو ایمپکت انجین ریختن استفاده میکنن (که برای بازی 8 سال پیش فیزیک خیلی خوبی داشت ولی تو این زمان دیگه قدیمی هست و کیفیت لازم برای یه بازی ورزشی امروز رو نداره)
حالا حتی اگه مطمئن باشیم فیفا نسل بعد هم از فراسبایت استفاده میکنه (حالا نسخۀ جدیدش یا هرچی) اون تغییرات و پیشرفت هایی که شما انتظار داری هم امکان داره انجام بشه و هم امکان داره انجام نشه !
یعنی حتی با همین موتور گرافیکی فراسبایت ممکنه یه موتور فیزیک جدید بتونن باهاش مچ کنن که کیفیت بالایی داشته باشه و بازی از این رو به اون رو بشه ... ممکن هم هست فراسبایت خوب نتونه با اون موتوری که برای بازی ورزشی مورد نیازه مچ بشه و مشکلات ادامه داشته باشه.
ولی اونچه که بنظر میرسه اینه که رو این موتور فیزیک قدیمی هر چقدر هم آپدیت بزنن ممکنه یه تاثیرات مثبتی داشته باشه، ولی احتمالا فراتر از تغییرات جزئی نخواهد رفت.
مثل اینه که شما یه پی سی قدیمی داری ... هی ارتقاش بدی ... خب بالاخره بهتر میشه و بازیا رو بهتر اجرا میکنه
ولی پی سی 8 سال پیش برای بازی امروزی خب تا یه حدی میشه وصله پینه ش کرد ... اما بازی روز 8 تا 10 سال بعد از زمان خرید رو بخوای باهاش اجرا کنی بالاخره باید نهایتا یه پی سی جدید ببندی و اون بیس اصلی کار رو عوض کنی.
 

Romell

کاربر فعال
Sep 21, 2007
3,882
14,687
نام
امین
من هرازگاهی تو فروم های EA سر میزنم
فعلا هیچ اخباری در این موارد ندیدم، همونطور که امین گفت احتمالش زیاده از نسل بعدیِ فراسبایت استفاده کنن. البته خب اینا حدس و گمان بر اساس روال معمول این سالهای EA و فیفا هست دیگه ... 100% و با قطعیت که نمیشه گفت، ولی احتمال زیاد به این صورت باشه
چون اجباری از بیرون که ندارن ... سیاست ها مال خود EA هست و اگه خودشون بخوان میتونن عوض کنن، یا حتی میتونن یه موتور از پایه برای بازیهای ورزشی شون بسازن. تا جایی که یادم میاد ایمپکت انجین به همین شکل بود که سالها هم نون اون کار پایه ای شونو خوردن. ولی ایگنایت انجین علیرغم تمام تبلیغاتش تقریبا ورژن آپدیت شدۀ همون ایمپکت انجین بود. حتی الانم که ظاهر بازی رو با فراسبایت میسازن برای فیزیک بازی از همون پایه ای که تو ایمپکت انجین ریختن استفاده میکنن (که برای بازی 8 سال پیش فیزیک خیلی خوبی داشت ولی تو این زمان دیگه قدیمی هست و کیفیت لازم برای یه بازی ورزشی امروز رو نداره)​
حالا حتی اگه مطمئن باشیم فیفا نسل بعد هم از فراسبایت استفاده میکنه (حالا نسخۀ جدیدش یا هرچی) اون تغییرات و پیشرفت هایی که شما انتظار داری هم امکان داره انجام بشه و هم امکان داره انجام نشه !
یعنی حتی با همین موتور گرافیکی فراسبایت ممکنه یه موتور فیزیک جدید بتونن باهاش مچ کنن که کیفیت بالایی داشته باشه و بازی از این رو به اون رو بشه ... ممکن هم هست فراسبایت خوب نتونه با اون موتوری که برای بازی ورزشی مورد نیازه مچ بشه و مشکلات ادامه داشته باشه.
ولی اونچه که بنظر میرسه اینه که رو این موتور فیزیک قدیمی هر چقدر هم آپدیت بزنن ممکنه یه تاثیرات مثبتی داشته باشه، ولی احتمالا فراتر از تغییرات جزئی نخواهد رفت.
مثل اینه که شما یه پی سی قدیمی داری ... هی ارتقاش بدی ... خب بالاخره بهتر میشه و بازیا رو بهتر اجرا میکنه
ولی پی سی 8 سال پیش برای بازی امروزی خب تا یه حدی میشه وصله پینه ش کرد ... اما بازی روز 8 تا 10 سال بعد از زمان خرید رو بخوای باهاش اجرا کنی بالاخره باید نهایتا یه پی سی جدید ببندی و اون بیس اصلی کار رو عوض کنی.
نسل بعد که صد در صد Frostbite هست علی جان . این چیزی که EA دستور مستفیم به تمامی استدیوی های زیر مجموعش داده ( اندره ویلسون چند وقت پیش گفته بود و ... ) به خصوص بخش ورزشی که همگی باید Frostbite بشن . یعنی نسل بعد بدون شک همین Frostbite هست ولی حالا موتور ارتقا یافتش و ورژن جدید ترش که به هر حال تو زمان مناسب خود EA و سازندگان بازی دربارش صحبت میکنن . حالا موتور فیزیک بازی نسل نهم چی میشه این رو من نمیدونم و کلا هیچ خبری هم در این رابطه به بیرون درز نکرده .

اون Impact Engine هم فقط این توضیح رو بدم Impact Engine موتور گرافیکی نبود و یه موتور فیزیک اختصاصی EA هستش تو بخش بازی های ورزشی ! که از اول برای بازی راگبی مورد استفاده قرار گرفت و بعد این موتور فیزیک رو دو سال توسعه دادن که در بازی فوتبالی هم بتونن ازش استفاده کنن .

Capture95952952529625.PNG


مثلا EA الان تو سری بتلفیلد موتور گرافیکیش Frostbite هستش ولی موتور فیزیکشون Havok هستش .

و در بازی فیفا موتور گرافیکی Frostbite هستش و موتور فیزیک Impact Engine .

داستان موتور فیزیک Impact Engine اینه که EA این موتور فیزیک رو تو نسخه 2012 به بازی اضافه کرد و دو سال هم این موتور فیزیک در دست توسعه بود تا این که نسخه 2012 به بازی اضافه کردن و اون زمان بی نظیر بود این موتور فیزیک .

بعد که نسل هشت شد EA نیومد از موتور فیزیک جدیدی استفاده کنه و از همین موتور فیزیک Impact Engine در نسل هشتم هم استفاده کرد و فقط بهبود هایی توش ایجاد کرد . وگرنه بیس همون موتور فیزیک نسل هفتمی بود .

موتور گرافیکی Frostbite تا به حال چند ورژن داشته

  • Frostbite1
  • Frostbite 1.5
  • Frostbite 2
  • Frostbite 3
که در حال حاضر فیفا داره از ورژن 3 این موتور گرافیکی استفاده میکنه .

دلیل تغییر ندادن موتور فیزیک در نسل هشت هم این بود که EA اصلا دوست نداشت بازی از دوباره خام ساخته بشه و نوسازی بشه . چون اگه میومدن موتور فیزیک رو تغییر میدادن باید تمامی انیمیشن ها و یه سری کد نویسی های بازی رو نو سازی میکردن که EA این کار رو نکرد . یعنی EA به تیم سازنده فیفا اجازه ندادن این کار رو بکنه . دقیقا کاری که تیم سازنده فیفا در نسخه 08 کرد و انیمیشن های بازی رو دوباره سازی کامل کرد و موتور فیزیک بازی به کل تغییر کرد و خب پاداش این کار رو هم در کیفیت نسخه های نسل هفتمی فیفا دیدن .
 

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,488
1,876
نام
Mohammad
رفقا تکلیف تیم منچستر یونایتد تو فیفا ۲۰ مشخص نشد ؟
بالاخره به سرنوشت یووه دچار شده یا نه ؟
 

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,017
5,923
رفقا تکلیف تیم منچستر یونایتد تو فیفا ۲۰ مشخص نشد ؟
بالاخره به سرنوشت یووه دچار شده یا نه ؟
یه بار از تصمیم کبری باید بنویسه
انگلیس خبری نیست ،همه چیش مثل همیشه هست
تو انگلیس تا زمانی که قرارداد ea مستحکمه که میشه 2024-2025 ،هیچ تیمی و نه هیچ ورزشگاهی ازش کم نمیشه
__________________________________________________________
تو ولتا میشه سایز دروازه رو تغییر داد
photo_2019-08-13_23-16-29.jpg
_________________
تو بازیهای پیش فصل اسکوربورد عوض شده

EB3wIsPXUAkNlVd.jpg
________________
و در آخر یه نوستالژی البته نه از فیفا،دیدم. یاد گذشته ها افتادم ،گفتم بزارم شاید خوشتون بیاد ،تو توییتر دیدمش. از بازی pes 06


سلبریشنهای جدید زیاده نسبتا ،به خاطر همین تعداد زیاد میشه.حالا تا یکی ،کاملشو بزاره
______________________
تمهای اسپانیا ،انگلیس ،فرانسه آلمان
2019-08-13_23-38-07.jpg2019-08-13_23-38-34.jpg2019-08-13_23-39-22.jpg2019-08-13_23-40-27.jpg
 
آخرین ویرایش:

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
85
206
ای کاش میشد پیش بینی کرد تا روز انتشار بازی قیمت دلار چجوریه. الان قیمت ظرفیت سه بازیو 265 هزار تمن گذاشتن
سال قبل هر کی زودتر پیش خرید کرده بود سود کرد.نمیدونم امسال چه اتفاقی میوفته. به کارشناس ارز ودلار نیازمندیم
 

Horror

کاربر سایت
Mar 16, 2010
3,488
1,876
نام
Mohammad
ای کاش میشد پیش بینی کرد تا روز انتشار بازی قیمت دلار چجوریه. الان قیمت ظرفیت سه بازیو 265 هزار تمن گذاشتن
سال قبل هر کی زودتر پیش خرید کرده بود سود کرد.نمیدونم امسال چه اتفاقی میوفته. به کارشناس ارز ودلار نیازمندیم
تو این وضعیت هر کسی ادعا کنه میتونه آینده اقتصاد و قیمت ارز رو پیشبینی کنه قطعا دروغگویی بیش نیست !
کلا الان وضعیت جوری شده که سران مملکت هم از فردا خبر ندارن
ممکنه با یک توافق قیمت های پایین بیاد یا زبونم لال اتفاق بدی بیوفته که باعث بشه دلار دوباره عمودی بره بالا
به نظر من اگر میتونید صبر نکنید بهتره زودتر خریدتون رو بزنید خیالتون راحت شه.
 

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
85
206
اینکه نمیشه
تو این وضعیت هر کسی ادعا کنه میتونه آینده اقتصاد و قیمت ارز رو پیشبینی کنه قطعا دروغگویی بیش نیست !
کلا الان وضعیت جوری شده که سران مملکت هم از فردا خبر ندارن
ممکنه با یک توافق قیمت های پایین بیاد یا زبونم لال اتفاق بدی بیوفته که باعث بشه دلار دوباره عمودی بره بالا
به نظر من اگر میتونید صبر نکنید بهتره زودتر خریدتون رو بزنید خیالتون راحت شه.
اینکه نمیشه پیشبینی کرد درسته ولی من بعید میدونم اوضاع پارسال تکرار بشه چون اون کار دولت بود واشتباه مردم که رفتن دلار خریدن.
برای من که در طول سال فقط یه بازی میخرم شاید به صرفه باشه ولی بازم شک دارم
 

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
347
394
من همون روز اول بتا رو گرفتم و‌دارم بازی می‌کنم.

اولش که ولتا بازی می‌کنین براتون جالبه و خوشتون میاد چون چیز جدیدیه ولی مشکلات اساسی بعد از چند ساعت که از حالت جوگیر بودن کم میشه پیدا میشه.
اول اینکه ناسلامتی اسمش FIFA هستن نه فوتبال خیابانی اینو برای این میگم که سازنده ها فکر کردن بازی اصلی فوتبال خیابانیه و اومدن فوتبال رو به صورت یه چیز اضافی بهش اضافه کردن چون‌که نسخه فوتبالش هیچ فرقی با نسخه‌ی ۲۰۱۹ نداره بلکه بدترم شده! بازیکنای گیج و کور! هوش مصنوعی حداقل ۲۰ درصد کمتر از فیفا ۱۹ شده. البته امیدوارم این به خاطر نسخه بتا باشه.

این از این!

بخش ولتا هم ایرادات اساسی داره یکیش اینه که زمیناش خیلی خیلی محدوده و بعد از چند دست دیگه براتون تکراری میشه و جذابیتشو از دست میده.
یه سری زمینا هم هستن که اصلا قابل بازی نیستن چون هزار رنگ وسط زمینه و اصلا بازیکنا معلوم نیستن. ورداشتن وسط زمین گل و بلبل کشیدن برام

بخش دومش گرافیکشه. گرافیکش نسبت به چیزی که باید باشه خیلی پایینه تا اسم گرافیک میاوردیم قبلا میگفتن این بازی باید چندین هزار تماشاچی رو رندر کنه و بیشتر از این نمیکشه گرافیکش بره بالاتر. الان دیگه چه بهونیه ای دارن؟ نه چمن سه بعدی داره نه چند هزار تماشاگر. بعضی موقع ها فکر میکنم زمینش به جای پلاستیک از موزایکای ۲۰ در ۲۰ ساخته شده.

مشکل اساسی بعدی، دروازه بانای ولتا هستن. دروازه بانش نمیدونه که دروازه بان فوتساله و هنوز فکر میکنه دروازه بان فوتباله به حدی که دروازه بانو میاری جلو که توپو بگیره عین فوتبال توپو میزنه به خط اوت کناری که خطر رو دفع کنه! حالا میبینی اصلا کسی هم جلوش نیست. مشکل به‌ حدیه که مجبور شدن موقع ارسال کرنرا دروازه بان رو freeze کنن که حرکت مسخره از خودش نشون نده.

مکشل افتضاح بعدی، هندیکپ در ولتا هستش. یعنی بازی بخواد گل بزنی یه توپای مزخرفی گل میشن که نگو و اگه نخواد گل بزنی از بیست سانتی دروازه خالی هم شوت بزنی توپت گل نمیشه. و اگه بخواد حریفت تو رو ببره به هیچ وجه نمیتونی ازش جلو گیری کنیدی تا حدی که من خودم گفتم ای کاش اول بازی بگه که قراره کدوم تیم برنده شه که دیگه بیخودی با بازی کردن وقت خودمو تلف نکنم و کنسولو خاموش کنم.

مورد بوده ۳-۰ جلو بودم بعد از گل سوم بازی ۵-۳ به نفع حریف (CPU) شد!

مشکل بعدی اینه که بازیکنای مشترک توی دوتا تیم با یه لباس و چهره یکسان وجود دارن به طوری که تو نمیدونی اینی که میخوای بهش پاس بدی بازیکن حریفه یا بازیکن خودی!

مشکل بعدی آوانتاژه! من خیلی از قوانین فوتسال سر در نمیارم ولی میدونم بعد از ۶ خطا یه پنالتی میده. مشکل اینجاست که آوانتاژا رو جز خطاها حساب نمیکنه. آیا در فوتسال واقعی هم اینطوره؟

مورد بعدی اینه که فیفا بعد از ULTIMATE اومده یه نون دونی دیگه برای چاپیدن جیب مردم به نام VOLTA زده. دیگه بخوای یه مدل مو هم عوض کنی باید بهش پول بدی. اون آلتیمیت مسخره کم بود اینم اضافه شد.

ختم کلام اینه که هسته‌ی فیفا رو گذاشتن فقط زمینشو کوچیک کردن. بازیکنای فوتبال توی زمین فوتسالن و اصلا روی بخش فوتسالی گیم پلی کار نشده فقط زمین بازی عوض شده همین.
 
آخرین ویرایش:

Locker

کاربر سایت
Aug 29, 2009
166
71
سلام بچه ها
نسخه ی ultimate edition رو دقیقا چه روزی میشه بازی کرد؟ ممنون
 

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
4,017
5,923
مشکل بعدی آوانتاژه! من خیلی از قوانین فوتسال سر در نمیارم ولی میدونم بعد از ۶ خطا یه پنالتی میده. مشکل اینجاست که آوانتاژا رو جز خطاها حساب نمیکنه. آیا در فوتسال واقعی هم اینطوره؟
آوانتاژ خطا نیست ،بعد از 5مین خطا .دیگه پر میشه و ششمین پنالت هست از نقطه دوم
تو فوتبال هم ببینی ،آوانتاژها رو جزء خطا حساب نمیکنند
سلام بچه ها
نسخه ی ultimate edition رو دقیقا چه روزی میشه بازی کرد؟ ممنون
24 سپتامبر ea early access 19 سپتامبر
 
  • Like
Reactions: Locker

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
347
394
آوانتاژ خطا نیست ،بعد از 5مین خطا .دیگه پر میشه و ششمین پنالت هست از نقطه دوم
تو فوتبال هم ببینی ،آوانتاژها رو جزء خطا حساب نمیکنند
برای خطا بودن که فکر کنم خطا باشه چون بعد از بعضی از آوانتاژا کارت زرد میده. ولی خب وقتی شما میگین جز خطاهایی که باعث پنالتی میشن حساب نمیشه، حتماً بازی هم مشکلی نداره و من اشتباه حدس زدم.
 

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
103
113
اگه بازيسازها يكم زحمت مي دادن و از به قوه كاملا كم اهميت به اسم خلاقيت استفاده مي كردن الان اينهمه بازي شعر بيرون نمي يومد.
بابا يكي به ea بگه زماني كه فيفا استريت رو دادي بيرون دسته بازي انالوگ هم نداشت واسه حركت تكنيكي و وقتي طرف تو استريت اونهمه كمبو ميزد با روني و رونالدينيو بكهام خر كيف ميشد :دي
الان ورداشتي همون نفرات و زمين عوض كردي شد فوتبال خيابوني؟
اين نسل كه به فنا رفت هرچي تو ١٦ و مخصوصا ١٧ حال داد تو ١٨ و ١٩ درش اورد .
منكه ١٩ رو پاك كردم بعد دو سه ماه هفته پيش باز دانلود كردم بازم ديدم حال نميده بازي نمي كنم قشنگ ادم اشباع شده از بس يكنواخته يعني تو ٤ سال ٤ تا بازي نكردي يه بازي رو ٤ سال داشتي مي كردي مغزم تا يه حدي تكرار رو قبول مي كنه.
پس هم انقدر عقب افتادس كه هر دفعه حال ادم رو مي گيره وگرنه حداقل الان فرصت خوبي بود كه خيلي از فيفا بازا رو جذب كنه. پول ندارن ديگه .
در كل يا كلا ديگه فوتبال بازي تمي كنم مثله فاصله بين ١٢ تا ١٦ .يا يه تحول درست حسابي بايد پيش بياد كه برگردونه ادم رو...
 
  • Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 1, مهمان: 1)

  • zerio
Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟