Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
بهمراه هزاران لوت باکس و خریدهای درون برنامه‌ای
اکتی بازی رو خیلی خوب یاد گرفته میزاره اول نقد های مثبت و بازخورد پلیر ها بیاد بیرون بعد که آب ها از آسیاب افتاد یا علی رو میگه و شروع به دوشیدن ملت میکنه :| یعنی قشنگ میشینن شب تا صبح مدیرای ارشدشون فک میکنن فقط چجوری ملت رو تلکه کنند ! مثل برده ها این وسط هم از کارکنا کار بکشن .....

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
تریلر بازی طبق چیزی که پیش بینی میشد به شکل وحشت ناکی خوب عمل کرده و تا الان 26 میلیون بار فقط تو کانال خود Call of Duty رو یویتیوب ویو خورده ! و احتملا پر بیننده ترین تریلر سال مال خودش خواهد بود (طبق معمول) بماند با احتساب بقیه کانال ها کمه کم حدود 10 میلیون هم اونجا بهش اضافه میشه ! موردی که تو بقیه بازی های سری سابقه نداشته و آمار بقیه کانال های یوتیوب ناچیز بوده در برابر خود کانال بازی همیشه !

1e6a434f-98ca-4c65-9192-b076a286a67b.png

پارسال نمایش افتضاح COD B4 یکی از ضعیف ترین امار های بازی تو چند سال اخیر رو داشت الان که رفتم نگاه کردم ویدئوش رو بنا به دلایلی پاک کرده اکتی به هر حال تا جایی که یادم میاد به زور به 12 میلیون بازدید می رسید تو خود کانال بازی !

با این وضعیت تریلر MW تا چند روز دیگه به رکورد BO2 میرسه و حتی پتانسیل رسیدن به امار IW با 42 میلیون بازدید رو هم داره (فقط تو خود کانال بازی)

aff95d32-0c17-4ca1-b676-57195ab459e5.png

7b6cea66-2328-47a6-83a1-9634032ef991.png

اینم ذکر کنم که بعدBO 1 به جز WW2 تمام تریلرا بازی ریت دیسلایک خوردنشون افتضاح بوده که گل سر سبدش همین IW بود که با حدود 3 میلیون 800 هزار تا دیسلایک رکورد زد زمان خودش ! MW جدیده بعد چیزی حدود 9 سال بهترین عملکرد رو از این نظر داشته !

آخرین ویرایش:

mortal10

کاربر سایت
Jun 18, 2014
350
سلام
ی سوال دارم. Call of Duty: Modern Warfare رو اگه بخوام به ترتیب داستانی برم باید به ترتیب نسخه بازی کرد یا انتشار آخه اول 4 اومد بعد 2 بعد 3 حالا داره 1 میاد ؟:-?:-?:-?
به ترتیب انتشار باید بازی کنی
اون 4 بخاطر 4 مین کالافی بود که عرضه شد وگرنه اون mw1 هست
بعدش کالاف 6 که میشه mw2
بعدشم کالاف 8 که میشه mw3

• Like
Reactions: ixmehdi

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
یکی دو تستر بازی انجام دادن خبر اومده گریه هم کردن !! بار احساسیش حسابی زیاد کرده اکتی این نسخه از اون نسخه هاس که ارزش داره کمپینش رو رفت بحث تروریست و کودک سرباز همه چی توش هست

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
بیشتر بهش می خوره درباره ی اتفاقات چند سال اخیر خاورمیانه باشه بمباران شیمیایی سوریه و اینا حتی یه قسمت کلاه سفیدا رو هم نشون داد که داشتن مثلا به مردم کمک می کردن احتمالا با نیرو های روسیه هم درگیر بشیم توی بازی

«مثلا» کمک میکردن؟

amooei

کاربر سایت
Nov 14, 2013
195
In an interview ahead of the reveal, Infinity Ward’s studio art director, Joel Emslie, confirmed that Captain Price will be portrayed in the new game by British actor Barry Sloane.

نصف جذابیت پرایس به صداش بود:| کاش همون بیلی موری استفاده میکردن:(

منم فقط وقتی دیدم صداش قبلی نیست مأیوس شدم. آخه چرا؟ هیتمن الان ۳ دهه داره همون وویس اکتور رو استفاده میکنه این چرا نه؟

• Like
Reactions: Price_One

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر