Apex Legends | PC

APEXLE_XB1_PROMO_Wire_Hero_940x528-hero.png

Apex Legends
Developer: Respawn Entertainment
Publisher: Electronic Arts
Release Date: 2019/02/04
Platform: PC (Origin/STEAM released on November 4th) - Xbox One - Play Station 4
Genre: BR / Action / FPS
FREE TO PLAY
----
: Minimum System Requirements:
CPU: Intel Core i3-6300 3.8GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Quad-Core Processor
RAM: 6GB.
GPU: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7700
GPU RAM: 1 GB
HARD DRIVE: Minimum 30 GB of free space

--------------------------------------------

خب یه توضیح کوتاه درباره همه کلاس (لجند) های بازی دادم تو اسپویلر؛ فقط قبلش یه توضیحی لازمه که بگم:
Tactical Ability قابلیتی هست که مدت زمان ری شارژش کوتاه هست و میتونین حدود هر 15-60 ثانیه (بسته به لجندتون) ازش استفاده کنین.
Ultimate Ability قابلیتیه که زمان ری شارژ شدنش بیشتر از قبلیه و چند دقیقه طول میکشه!
Passive Ability قابلیتیه که همیشه فعاله و میتونید ازش استفاده کنید و نیازی به ری شارژ نداره!

لجند های بازی ( Launch ):

Bloodhound
apex-grid-tile-legends-bloodhound.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه جورایی مثل رادار میمونه، میتونه تمامی دشمنا و تله هارو رو تو یه رنج کوچیک برای یه لحظه مارکشون کنه. (تو دنیای واقعی نه مپ)

Ultimate Ability
سرعتت بیشتر میشه و قابلیتی که بالا گفتم قوی تر میشه و رنجش بزرگتر.

Passive Ability
رد پاهای افراد رو میتونه ببینه!

---

Gibraltar
apex-grid-tile-legends-gibraltar.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
میتونه دور خودش یه شیلد درست کنه که این شیلد به مدت 15 ثانیه همه ضربات رو دفع میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه مشخصی رو مارک کنه تا با خمپاره بمبارون بشه.

Passive Ability
وقتی میری تو حالت ADS همون شیلدی که تو دست چپش تو عکس میبینین میاد جلوش و تیر هارو بلاک میکنه!

---

Lifeline
apex-grid-tile-legends-lifeline.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یه درون میفرسته که تیم میت های اطراف رو اتوماتیک هیل میکنه.

Ultimate Ability
درخواست یه ایردراپ میکنه که بعد از مدتی میرسه و توش پر وسایل دفاعی لول بالا مثل هلمت و آرمور و مدکیت و ... هست.

Passive Ability
تیم میت های دون شده با سرعت بیشتری ریوایو میشن و موقع ریوایو کردن توسط یه شیلد پروتکت میشین، همچنین آیتم های هیلینگ با 25% سرعت بیشتر استفاده میشن.

---

Pathfinder
apex-grid-tile-legends-pathfinder.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک Grapple داره که باهاش به اینور اونور وصل میشی و سریعتر میرسی به اونجا ( آیتم مشابهش تو بلک اوت هست.)

Ultimate Ability
یه زیپ لاین درست میکنه که همه میتونن ازش استفاده کنن، چه دوست چه دشمن.

Passive Ability
یه دستگاه های خاصی به نام Survey Beacon رو میتونه فعال کنه تا بفهمه دایره بعدی کجاست!

---

Wraith

apex-grid-tile-legends-wraith.png.adapt.crop16x9.png

Tactical Ability
برای چند ثانیه نامرئی میشه و با سرعت بیشتری حرکت میکنه.

Ultimate Ability
میتونه یه پورتال درست کنه که از توش سایر پلیر ها تلپورت کنن به انتهای پورتال.

Passive Ability
وقتی خطر بهت نزدیک بشه یه صدایی اعلام میکنه و میفهمی!

---

Bangalore
apex-grid-tile-legends-bangalore.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
چند تا بمب اسموک میتونه بندازه تو یه منطقه مشخص.

Ultimate Ability
میتونه یه منطقه رو موشک بارون کنه.

Passive Ability
تیر خوردن موقع حرکت کردن باعث میشه برای یه مدت کوتاهی سریعتر بدویید.

---

Caustic
apex-grid-tile-legends-caustic.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
بمب گاز سمی پرت میکنه.

Ultimate Ability
یه منطقه بزرگتری رو میتونه با گاز سمیش تحت تاثیر قرار بده.

Passive Ability
از تو گاز سمیت میتونی دید داشته باشی.

---

Mirage

apex-grid-tile-legends-mirage.png.adapt.crop16x9.png
Tactical Ability
یک دیکوی میندازه که دشمن رو به اشتباه بندازه. (مثل Alibi ریبنو)

Ultimate Ability
چند تا دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته.

Passive Ability
وقتی ناک دون میشی اتوماتیک یه دیکوی میندازه که دشمن به اشتباه بیوفته و اگر خواست شمارو سریع بکشه براتون یکم تایم بخره.

آخرین ویرایش:

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
نیاز نیست پیش بینی کنی ایپکس با پینگ 300 هم بزنی میخوره ولی خب تجربه عجیبی داری بر عکس بتلفیلد که پینگ 150 به بالا باید تیرها رو lead کنی
خب بتلفیلد اصن مهم نیست که میس بدی 100 بار میزنی فوقش اون میزنه میکشتت دوباره ریسپاون میشی من برا دستگرمی بقیه بازیا میرم بتل میزنم یه بازی فوق کژوال که فقط لول آپ میکنی
apex یه بازی comp هستش miss بدی جبرانش سخته پینگ پایین نیازه برای اینکه 1 به 1 هارو ببری
ضمنا apex هم شدیدا bullet drop داره و شامل تمام گان هاش میشه و بسیار میس دادن یا ندادن حیاتیه
با پینگ 300 اصلا تو ایپکس نمیتونی راه بری حتی پینگ 200 هم همینطور
نمیدونم شما ایپکس منظورت بود یا بازی دیگه ای ولی پینگ 200 فقط 70 درصد تیرات میخوره از این 70 درصد هم 60 درصدش رو خودت میس میدی چون اون با پینگ 50 یه دو پله از شما جلو تره ....

• Like
Reactions: arsarm

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
PETITION UPDATE
رفع مشکل تحریم بازی ایپکس و اعلام پیروزی/پایان کمپین
bblePogSkVOqhnm-128x128-noPad.jpg

Iran Video Game
11 JUN 2019 —
سلام خدمت تمام مشارکت‌کنندگان
اخیرا با توجه به تست‌ها و گزارش‌های رسیده از سوی کاربران، به نظر می‌رسد مشکل تحریم بازی ایپکس حل شده و این بازی هم‌اکنون بدون نیاز به فیلترشکن یا دی‌.ان.اس قابل بازی است.
این‌که این اتفاق از اثرات این کمپین بوده یا خیر را به دلیل نداشتن مدرک کافی نمی‌توانیم تایید یا رد کنیم. با این حال خوشحالیم که هم‌اکنون مشکل رفع شده و از آنجا که این کمپین به هدف خود رسیده است برای آن اعلام پیروزی می‌کنیم و به آن پایان می‌دهیم.
من بدون فیلتر شکن 100 درصد پکت لاست دارم تو بازی و پشت سرهم ارور های عجیب و غریب میده و تمام دوستامم همین مشکلو دارن
فقط با فیلترشکن بازی قابل بازیه

mjaz

کاربر سایت
Sep 23, 2010
134
نام
مهدی
خب بتلفیلد اصن مهم نیست که میس بدی 100 بار میزنی فوقش اون میزنه میکشتت دوباره ریسپاون میشی من برا دستگرمی بقیه بازیا میرم بتل میزنم یه بازی فوق کژوال که فقط لول آپ میکنی
apex یه بازی comp هستش miss بدی جبرانش سخته پینگ پایین نیازه برای اینکه 1 به 1 هارو ببری
ضمنا apex هم شدیدا bullet drop داره و شامل تمام گان هاش میشه و بسیار میس دادن یا ندادن حیاتیه
با پینگ 300 اصلا تو ایپکس نمیتونی راه بری حتی پینگ 200 هم همینطور
نمیدونم شما ایپکس منظورت بود یا بازی دیگه ای ولی پینگ 200 فقط 70 درصد تیرات میخوره از این 70 درصد هم 60 درصدش رو خودت میس میدی چون اون با پینگ 50 یه دو پله از شما جلو تره ....
من lag compensation دو تا بازی رو مقایسه کردم ، کلا بازی های ریسپاون با هر پینگی میشه بازی کرد( تایتانفال با پینگ 400 هم بازی کردم) پینگت 20 باشه یا 200 تیرات مثه هم میخوره پکت لاس نداشته باشی رجیستر میشه همش ولی با پینگ 200 نمیفهمی یارو چطوری میزنتت یا از کجا میاد یا پشت در یا دیواری میبینی مردی
ویدیو هم که دادم همین رو میگه با پینگ 300 تست میکنه بازیو

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
PETITION UPDATE
رفع مشکل تحریم بازی ایپکس و اعلام پیروزی/پایان کمپین
bblePogSkVOqhnm-128x128-noPad.jpg

Iran Video Game
11 JUN 2019 —
سلام خدمت تمام مشارکت‌کنندگان
اخیرا با توجه به تست‌ها و گزارش‌های رسیده از سوی کاربران، به نظر می‌رسد مشکل تحریم بازی ایپکس حل شده و این بازی هم‌اکنون بدون نیاز به فیلترشکن یا دی‌.ان.اس قابل بازی است.
این‌که این اتفاق از اثرات این کمپین بوده یا خیر را به دلیل نداشتن مدرک کافی نمی‌توانیم تایید یا رد کنیم. با این حال خوشحالیم که هم‌اکنون مشکل رفع شده و از آنجا که این کمپین به هدف خود رسیده است برای آن اعلام پیروزی می‌کنیم و به آن پایان می‌دهیم.
یعنی الان راحت میشه بازی کرد بدون فیل شکن؟؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سیزن دوم دیشب ریلیز شد 15.7 گیگ بود برام :D
این واتسونم یک گیم زدم باهاش، جز سختاس، نه میشه راش داد نه مثل لایف لاین هیل میشه کرد، فقط واسه دفاع خوبه مثل اینکه، حس میکنم میره کنار Gibraltar جز لجندایی که هیچ کس برنمیداره :D

• Like
Reactions: L.o.s

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
آقا من دیروز دوباره آپدیت کردم. این Windscribe همه سروراش تو بازی 80% پکت لاس دارن چرا؟ :|
Speedify خوبه که اونم ماهی 5 گیگ میده.
بدون وی پی انم پینگم رو 85-90ه اما 50% پکت لاس هست باز.

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
آقا من دیروز دوباره آپدیت کردم. این Windscribe همه سروراش تو بازی 80% پکت لاس دارن چرا؟ :|
Speedify خوبه که اونم ماهی 5 گیگ میده.
بدون وی پی انم پینگم رو 85-90ه اما 50% پکت لاس هست باز.
مشکل همه ی ایرانیاس این
باید با فیلترشکن رفت فقط بدون فیلتر شکن نصف بازی فیلتره XD

• Like
Reactions: Albis

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
مشکل همه ی ایرانیاس این
من الان بدون فیلتر شکن چند دست زدم، برخلاف اون صفحه Datacenters که میگه 60% پکت لاس داری بدون فیلتر شکن تونستم بازی کنم. با اینترنت 4 مگ مخابراتم و اصلا لگ نداشت (پینگم 80 بود با 53% پکت لاس!)
حالا نمیدونم قضیه چیه. شاید فقط موقع پینگ گرفتم پکت لاس میاد ولی موقع بازی اوکیه.

باز آخر شب تست میکنم میگم بهتون. قبلا بدون فیلترشکن بازی اصلا باز نمیشد الان ولی r5apex.exe باز میشه و بدون وی پی ان/فیلترشکن میشه بازی کرد. فقط به شرط اینکه یبار قبلا تو اوریجین لاگین کرده باشین.

پ.ن : بین سرور ها که کراس پلی نیست طبیعتا درسته؟ یعنی کسایی که مثلا وصل میشن به سرور فرانکفورت فقط میتونن با هم بازی کنن یا کلاد هست؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
من الان بدون فیلتر شکن چند دست زدم، برخلاف اون صفحه Datacenters که میگه 60% پکت لاس داری بدون فیلتر شکن تونستم بازی کنم. با اینترنت 4 مگ مخابراتم و اصلا لگ نداشت (پینگم 80 بود با 53% پکت لاس!)
حالا نمیدونم قضیه چیه. شاید فقط موقع پینگ گرفتم پکت لاس میاد ولی موقع بازی اوکیه.

باز آخر شب تست میکنم میگم بهتون. قبلا بدون فیلترشکن بازی اصلا باز نمیشد الان ولی r5apex.exe باز میشه و بدون وی پی ان/فیلترشکن میشه بازی کرد. فقط به شرط اینکه یبار قبلا تو اوریجین لاگین کرده باشین.

پ.ن : بین سرور ها که کراس پلی نیست طبیعتا درسته؟ یعنی کسایی که مثلا وصل میشن به سرور فرانکفورت فقط میتونن با هم بازی کنن یا کلاد هست؟
اون دیتاسنتر اول بازیو کلا ول کن، بدترین حالت ممکنو نشون میده همیشه :D تازه باز خوبه با آپدیت آخر کمترین پینگ تا بیشتر پینگ رو مثلا با فرانکفورت نشون میده که بعد مشخص شد قبل از این آپدیت همیشه بالاترین پینگو نشون میداده :D
در مورد پکت لاسم من معمولا بدون وی پی ان رو 24 ـه و لگ نداره هیچی اما بعضی از گیما شدیدا پر لگ میشه کاملا شانسیه. از اونطرف رفیقم همیشه پکت لاسش 0 ـه تو دیتاسنتر و اونم بعضی وقتا لگ شدید میگیره.
میخوای با چیز پی ان Proton تست بزن سرور Netherlands ـش پینگش خوبه و بدون مشکل میشه بازی کرد، همه سرورا رو داره اما بعد یک مدت که فری تایمش تموم میشه فقط سرورای فری میمونه که آمریکا و هلند هست که هلند واسه گیم خوبه همیشه.

• Like

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537

اره پکت لاست رو اشتباه نشون میده چون اگر حتی 10 درصد لاست داشتی راه نمیشد بری ولی با این حال انگار بعضی اوقات تا حدودی پکت لاست داری و وقتایی هم که نوشته 0 درصد واقعا 0 نیست حالا باز باید تست کرد
کسی نمیدونه واقعا مشکل ایرانه یا خارج

• Like

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118
مشکل همه ی ایرانیاس این

با dns سایت شکن تقریبا چیزی فیلتر نیست origin و لیست دوستان هم به راحتی باز میشه ولی بعضی وقتا ارور (Code:leaf) میده. هر موقع تو لودینگ بک گراند سیاه شد منتظر این ارور باید باشید اگه یکی از تصاویر بازی تو بک گراند اومد دیگه ارور نمیده! :-j :))

البته با فیلترشکن مثل این ارور عجیب غریب نداریم اما پینگ خیلی بالاتر میره واسه من حداقل. بدون فیلترشکن 90-110 هست معمولا پینگ من ولی با فیلترشکن میره بالای 140-150

در واقع بخاطر همین پینگ بالا بازیو پاک کردم یه مدت اما الان بعد این سیزن جدید نصب کردم تست کنم دیدم خیلی بهتر شده

• Like

arsarm

کاربر سایت
Oct 10, 2008
118

تا جایی که تجربه خودم نشون داده کراس پلی نداره. یعنی هر بار من از هم تیمی هام پرسیدم به کدوم سرور وصلن به همون سرور که خودم وصل بودم اونا هم وصل بودن.

ولی نکته اینه اگه کلا کراس پلی نداره پس چطور مثلا با دوتا از دوستات میخوای بازی کنی 3نفرتون به 3سرور مختلف وصلین اون موقع میشه بازی کرد با اینکه هر کدوم به سرور مجزا وصلید!!!

• Like

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
تا جایی که تجربه خودم نشون داده کراس پلی نداره. یعنی هر بار من از هم تیمی هام پرسیدم به کدوم سرور وصلن به همون سرور که خودم وصل بودم اونا هم وصل بودن.

ولی نکته اینه اگه کلا کراس پلی نداره پس چطور مثلا با دوتا از دوستات میخوای بازی کنی 3نفرتون به 3سرور مختلف وصلین اون موقع میشه بازی کرد با اینکه هر کدوم به سرور مجزا وصلید!!!
فکر کنم بحث Solo Queue و Party مطرح میشه.
البته از لحاظ فنی امکان کراس پلی باید باشه. شما به سرور فرانکفورت وصل میشی دوستت به سرور آمریکا (برفرض) بعد اینا جفتشون تو یه سرور مرکزی یا حتی کلاد sync میشن با هم. ولی خب طبیعتا بازیا به خاطر هزینه و مشکلاتش اینکارو نمیکنند و سرور ها رو ایزوله میکنند از هم. منم برای همین پرسیدم چون مثلا بعضی وقتا یه سرور میری میبینی اکثر هم تیمیات و حتی بقیه نوبن ولی یه سرور دیگه مثلا هم تیمی خوب گیرت میاد. البته نمیدونم هنوز شانسی هست یا نه!

• Like
Reactions: arsarm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر