NetEase مقداری از سهام Quantic Dream را خرید.

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
14952224lpw-14955116-article-jpg_5268010_980x426.jpg

شرکت اینترنتی چین NetEase امروز رسما اعلام کرد که مقداری از سهام استدیو فرانسوی Quantic Dream سازنده عناوین Heavy Rain و Detroit: Become Human را خریداری کرده است و این سرمایه گذاری بخشی از برنامه توسعه بازی ها برای نسل بعد کنسول ها خواهد بود.
آنان گفته اند این سرمایه گذاری بخاطر حمایت از Quantic Dream و رویکرد آنان بخاطر تبدیل شدن به یک شرکت سرگرمی هست."

David Cage مدیر استدیو Quantic Dream در این باره گفت:"
چشم انداز صنعت گیم به سوری تغییرات و پیشرفت در سال های آینده می رود، با سخت افزار های جدید و مدل جدید کسب و کار که می توان راه های جدید بازی کردن را با آنان آموخت. ما می خواهیم که استدیو مان نقشی اصلی در آینده و هیجانان آن داشته باشد. و با همکاری با NetEase به عنوان یک شریک استراتژی ما قادر خواهیم بود تواناییو دستاوردهای استدیو خود را گسترش دهیم و رویکرد خلاقانه خود را به پیش ببریم. NetEase می داند که ما Quantic Dream علاقمند به ساخت بازی های با کیفیت بالا و جاه طابانه است."

NetEase سال گذشته قراردادی 100 میلیون دلاری با Bungie بسته بود.

منبع

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
:|:|:|

...........

برای من که اگه استایل و سبک خودشون رو حفظ کنن ، هیچ اهمیتی ندارد کجا و برای کی کار میکنن ، به شخصه از بازیاشون لذت میبرم و حمایتشون میکنم، همیشه حس و حال عجیبی از بازی هاشون به آدم منتقل میشه ، چیزهایی تو بازی هاشون هست که هیچ جای دیگه مشابهش رو نمی‌بینی .
البته فعلا امیدواریم ، تا ببینیم چی میشه ! و برنامه هاشون برای آینده چیه
شما که اینقدر دوست دار ژاپنی یه ذره از فرهنگشون یادبگیر به نظرات بقیه هم احترام بذار

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
ظ
خاک بر سر سونی ... بعد از بسته شدن evolution بدترین اشتباهشون فرست پارتی نکردن QD بود
خیلی زودتر از اینا باید QD رو میخرید و فرست پارتی میکرد نشون میده اینا یجورایی علاقه به خریده شدن هم داشتن ! من که تکلیفم مشخص هست هر چی این استدیو و دیوید کیج بسازه چشم بسته میگیرم و قبولش دارم برا من Detroit حتی بهتر از هوی رین بود واقعا عالی بود , کلا تجربه بازی های این استدیو خیلی خاص و یونیک هست و مدت ها تو ذهن میمونه و فکر آدمو درگیر میکنه
بازم خاک تو سر سونی و اون مدیر ابلهی که جا andrew house اومد , همکاری با کوجیما و DS هم بخش اعظمش بخاطر اونه

من از الان دارم فکر میکنم آینده روابط سونی با کوجیما و اینسومنیاک با این ابلهی که اومده سر کار چی میشه ، اگه دث استرندینگ یه ip دنباله دار باشه ، کی میخواد بسازدش ، چی بر سرش میاد ، واقعا ..... بیخیال. اخطارم بگیرم باید بگم ، ریده

شما که اینقدر دوست دار ژاپنی یه ذره از فرهنگشون یادبگیر به نظرات بقیه هم احترام بذار

بله حق با شماست ، خدا رو شکر که سونی از سر کوانتیک دریم ، که چیزی جز ضرر و دردسر برای سونی نبود خلاص شد .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
بحث کوانتیک دریم ، فقط بازی هاشون ، نبود ، توانایی فنی و تکنولوژی این استودیو خصوصا تو موشن کپچر که جز بهترین های دنیاست ، خیلی راحت میتو نست در اختیار سایر استودیو های سونی قرار بگیره ، خصوصا اروپایی هاش، همون گریلا گیمز هنوز تو انیمیشن های صورت کارکتر ها مشکل داره ، تو هورایزن بد نبود ، ولی عالی هم نبود !

noctis-sm3

کاربر سایت
Jul 23, 2014
2,594
نام
mohammad
من خارج از دنیای گیم اخبار بقیه کمپانی های سخت افزاری رو دنبال می کنم بعضی وقتا یک شرکت هایی از دوران اوجشون فاصله می گیرن... از اون بدتر همه میدونن ایراد کارشون از کجاست ولی به شدت روی اشتباهشون پافشاری می کنن تا وضعیت بحرانی بشه...
اینو گفتم که امیدوارم نسل بعد سونی به این وضعیت نیوفته... به نظرم سونی وقتی نسل بعد رو میبازه که تمام موفقیت این نسلشو تو کنسول 400دلاریش ببینه... نه بازی هاش و هیچ چیزه دیگه...! قطعا همه موفقیت ps4به خاطر قیمتش نبوده... چیزی بود که طرفدارا ازش میخواستن... ولی خوب شدیدا بوی جاده خاکی میاد... سونی اول نسل تو tgs ها خوب فعالیت میکرد بوی این میومد که میخواد حضورش رو تو ژاپن قوی تر کنه ولی خوب این روند صعودی ادامه پیدا نکرد... خیلی شیک بازار ژاپنم از دست داد... سونی تو بخش های دیگش نشون داده عقب بیوفته یا بخوره زمین دیگه سرپا شدن به خاطر رفتار مدیریتی غلط سخته براش!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
من خارج از دنیای گیم اخبار بقیه کمپانی های سخت افزاری رو دنبال می کنم بعضی وقتا یک شرکت هایی از دوران اوجشون فاصله می گیرن... از اون بدتر همه میدونن ایراد کارشون از کجاست ولی به شدت روی اشتباهشون پافشاری می کنن تا وضعیت بحرانی بشه...
اینو گفتم که امیدوارم نسل بعد سونی به این وضعیت نیوفته... به نظرم سونی وقتی نسل بعد رو میبازه که تمام موفقیت این نسلشو تو کنسول 400دلاریش ببینه... نه بازی هاش و هیچ چیزه دیگه...! قطعا همه موفقیت ps4به خاطر قیمتش نبوده... چیزی بود که طرفدارا ازش میخواستن... ولی خوب شدیدا بوی جاده خاکی میاد... سونی اول نسل تو tgs ها خوب فعالیت میکرد بوی این میومد که میخواد حضورش رو تو ژاپن قوی تر کنه ولی خوب این روند صعودی ادامه پیدا نکرد... خیلی شیک بازار ژاپنم از دست داد... سونی تو بخش های دیگش نشون داده عقب بیوفته یا بخوره زمین دیگه سرپا شدن به خاطر رفتار مدیریتی غلط سخته براش!
دیر یا زود داره ، سوخت و سوز نداره، چند ماه دیگه که کنفرانسی که صحبتش رو میکنن برگذار میکنن ، مشخص می‌کنه باید بریم تو غار:ninja: یا بال در بیاریم:Excited: ، نیاز نیست ۵-۶ سال منتظر بمونیم ببینیم سیاست هاشون ،جواب میده یا نه ... درست مثل مایکرو که از همون که از همون کنفرانس معرفی کنسولش مشخص بود ته دره ان، ولی کسی نمی‌خواست قبول کنه اون موقع

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
خدا رو شکر شر این استدیو از سر سونی کم میشه،بازیای سطح متوسط و متای پایینش فقط ضرر واسه سونی بود
امیدوارم سونی پولشو جایی هزینه کنه که ارزش داشته باشه نه واسه شبیه ساز پیاده روی:-j

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,464
نام
امین
عجیب بود برام سونی اینارو مفت از دست داد!
بازی هاشون که به سود دهی میرسید
تو سبک خودشون هم موفق بودن
بازی هاشون خاص هم بود و تک بودن
حیف واقعن حیف...

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
عجیب بود برام سونی اینارو مفت از دست داد!
بازی هاشون که به سود دهی میرسید
تو سبک خودشون هم موفق بودن
بازی هاشون خاص هم بود و تک بودن
حیف واقعن حیف...
دقیقا علت رفتارهای اخیر منم همینه:D
این استادیو جز خط قرمزهای من بود. از همون اول هم یک سری خود هاردکور پندار بازیهاشونو ترول میکردن. ولی من به شخصه باهاشون زندگی کردم. هنوز OST های فارنهایت روی فلش ماشینمه و گوش میدم...
دیوید کیج واقعا یک آرتیست به تمام معناست که به نظرم اگر محدودیت های تکنولوژی دست و پاشو نمی بست، میتونست مسیر بازیهای ویدیویی رو تغییر بده.
سیاست های اخیر سونی واقعا حرص در بیاره. هیچ توجیهی در مورد این تصمیم نمیتونه منو قانع کنه.
فقط امیدوارم آینده دیوید کیج و استادیوش با این حرکت تهدید نشه.
حس خوبی نسبت به چینی ها ندارم.

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
به نظرم وقتشه که داوود تجربیات جدیدی داشته باشه و بیشتر شبیه استدیو رمدی بشه
در کل کمپانی ها ریسک خرید این شکل استدیو ها رو نمی کنن
هم کوانتیک و هم رمدی ، هر دو تو مشت سونی و مایکرو بودن اما خریداری نشدن وحتی قبل تر راکستار هم نخواست رمدی رو ، دلیلش رو هم فقط یک چیز میشه دونست
این استدیو ها نیاز به وقت و سرمایه زیادی دارن و البته موفقیتشون هم همیشه متوسط و البه تضمین نشدست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر