Multi Platform Crash Team Racing Nitro-Fueled

سازنده
Beenox
تاریخ انتشار
June 21, 2019
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. Xbox One
  3. Nintendo Switch
در سالگرد 20 سالگیه Crash Team Racing قرار است دوباره به این دنیای ریسینگه پر هیجان برگردیم! با گذشت 20 سال و پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها، این بار بازی رو میتونیم روی کنسول های PS4 , X1 و Switch تجربه کنیم. این بازی قرار است در تاریخ 21June 2019 عرضه بشه!

سازنده های بازی تاکید کرده اند که مهم ترین مورد در بازسازیه این بازی، براشون حفظ اصالت بازی هست، هر پیشرفتی یا چیزی که به بازی اضافه بشه باید حتما همچنان بازی اصالت و حس و حال نسخه ی اورجینال رو حفظ کنه!
همچین هرچقدر که CTR به عنوان یک ریسینگ براشون اهمیت داره، همونقدر کاراکترها و هرچیزی که دور بر اون هاست براشون مهم هست! برای همین تیم سازنده سعی کرده تا به خوبی شخصیت ـه این کاراکترها و حس و حال محیط رو با تکنولوژی امروزی به نمایش بزاره.

همه میدونیم که اون زمان چقدر با Spilit Screenـه بازی حال میکردیم و همیشه توی بازی کل کل داشتیم و سعی میکردیم هرجور شده با استفاده از راه مخفی ها و سلاح ها و نکات ریز و درشت توی کنترل بازی،رقیب هامون(بچه های محل و فامیل:p ) رو شکست بدیم و جام رو ببریم بالای سرمون! :D اما حالا...میتونی به صورت آنلاین هم رقابت کنیم >:) البته هنوز Spilit Screen تا 4 نفر سر جای خودش باقیه!
یکی از قابلیت های جدید نشون داده شده اینه که به نظر میرسه میشه علاوه بر کاراکتر،ماشین رو هم انتخاب کنیم و دیگه هر کاراکتر محدود به ماشین خودش نیست.

تیم سازنده قول داده که هنوز موارد دیگه ای در مورد بازی هست که ازشون رونمایی نکرده! پس منتظر اخبار بعدی باشید!

با تشکر از @NINJѦ برای طراحی سردر تاپیک:-bd

Last edited by a moderator:

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
ما فقط نظاره میکنیم، حال میکنیم و لایک لول شما ادامه بده!:D افراد زنده زیادن توی تاپیک ولی صداشون در نمیاد یکیش خودم!:D
ببخشید یادم رفت جواب بدم :D . معلومه که افراد زنده تو این تاپیک زیادن :D
skuo_ctr17.png

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
2435-crash-team-racing-nitro-fueled-screenshot-1-1545818944.jpg

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام . کیا بازی رو پیش خرید کردن ؟ :D اکتیویژن به کساییکه بازی رو پیش خرید کرده بودن تم کراش و کوکو رو بهشون فک کنم مجانی داده :D میخواستم بگم اگه پیش خرید کرده بودید الان خوشبحالتون بود :D حیف من که ps4 ندارم :|

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
سلام
جاده جدید هم اضافه میشه ؟؟؟
اون بخش داستانی مرحله ای مثل قبل هست یا چیزایی اضافه کردند؟؟؟؟؟
بله احتمالش هست اضافه بشه ؛ چون اکتیویژن قول داده که موارد بیشتری رو طی گذشت زمان اعلام کنه . داستان بازی هم که به احتمال 99.999% مثله داستان بازی ctr قدیمیه ، ولی همونطور که گفتم ممکنه اضافه کنند .

من دوست داشتم یه مرحله اضافه کنن که ماشینا روی ابرها مسابقه بدن :D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
افرین خیلی عالی شده:-bd
ممنون :"> من کراشو خیلی وقته میشناسم ، موقعی که 3 سالم بودم (حدود 11 سال پیش) اولین بار کراشو تو کامپیوتر عموم دیدم و اون موقع هم عموم داشت با داداشم ctr بازی میکرد از همون موقع علاقه شدیدی بهش پیدا کردم :D واقعا میگم . چون کوچولو بودم حالیم نبود چیزایی که دوست داشتم نقاشی میکردم مثلا همین کراشو ، 11 سال تمام کراش کشیدن رو تمرین کردم ، همینطور سونیک رو ولی دیتر ولی مثله همین بازم حرفه ایه . بعضی موقع ها نقاشی ها خیلی عالی میشه بعضی موقع ها یه چیز افتضاحی درمیاد همونجا مچالش میکنم میندازم دور :D حالا وللش دارم راه مخفیای ctr رو کشف میکنم فیلم میگرم بعد میخوام اینجا بذارم با تمام فوت و فن هاش :D

راستی اگه نسخه ای از بازی n sane trilogy که گرافیک موردنیاطش 512 مگ و رم هم 4 گیگ برای کامپیوتر سراغ دارید حتما معرفی کنید :D
تعریف نباشه ولی من کراش 2 رو 100% کردم ، کراش 3 رو 104% ، کراش 4 روهم 101% ، کراش باش رو که تاحالا حوصله نداشتم کامپلت کنم کراش 1 رو نمیدونم چرا جزیره سوم به بعدش برام باز نمیشه مگرنه اونم کامپلت کرده بودم :D پس اگه سوالی داشتید من در خدمتم :D فقط تنها مشکلی که هست نه ps4 دارم نه کامپیوتر خوب که بتونم n sane و همینو روی کامپیوتر اجرا کنم .

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
534
نام
مسعود
ممنون :"> من کراشو خیلی وقته میشناسم ، موقعی که 3 سالم بودم (حدود 11 سال پیش) اولین بار کراشو تو کامپیوتر عموم دیدم و اون موقع هم عموم داشت با داداشم ctr بازی میکرد از همون موقع علاقه شدیدی بهش پیدا کردم :D واقعا میگم . چون کوچولو بودم حالیم نبود چیزایی که دوست داشتم نقاشی میکردم مثلا همین کراشو ، 11 سال تمام کراش کشیدن رو تمرین کردم ، همینطور سونیک رو ولی دیتر ولی مثله همین بازم حرفه ایه . بعضی موقع ها نقاشی ها خیلی عالی میشه بعضی موقع ها یه چیز افتضاحی درمیاد همونجا مچالش میکنم میندازم دور :D حالا وللش دارم راه مخفیای ctr رو کشف میکنم فیلم میگرم بعد میخوام اینجا بذارم با تمام فوت و فن هاش :D

راستی اگه نسخه ای از بازی n sane trilogy که گرافیک موردنیاطش 512 مگ و رم هم 4 گیگ برای کامپیوتر سراغ دارید حتما معرفی کنید :D
تعریف نباشه ولی من کراش 2 رو 100% کردم ، کراش 3 رو 104% ، کراش 4 روهم 101% ، کراش باش رو که تاحالا حوصله نداشتم کامپلت کنم کراش 1 رو نمیدونم چرا جزیره سوم به بعدش برام باز نمیشه مگرنه اونم کامپلت کرده بودم :D پس اگه سوالی داشتید من در خدمتم :D فقط تنها مشکلی که هست نه ps4 دارم نه کامپیوتر خوب که بتونم n sane و همینو روی کامپیوتر اجرا کنم .
از اونجایی که مشهدی هستم و شما هم قو چان و من دانشگاه رو قوچان بودم و شناخت خوبی از بچه های قوچان دارم شک ندارم که همه رو 100 در صد کرده باشی چون قوچانی ها اکثرا باهوش هستند.
منم ارزو می کنم وضعیت اقتصادی بهتر بشه و من و تو هم بتونیم یک کنسول ps4 بخریم و کرش رو بازی کنیم.

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی
سلام بچه ها . اون کسایی که از اخبار بازی ها باخبرن ، خبری نشد از این بازیه :D ؟
همه ی چشمها به خودت خیره بود زدی کور کردی که همرو:D من منتظر بودم خبری هست خودت بگی:D

MASOUD-CRASH

کاربر سایت
Jun 20, 2018
501
نام
مسعود
همه ی چشمها به خودت خیره بود زدی کور کردی که همرو:D من منتظر بودم خبری هست خودت بگی:D
آخ بچه ها ببخشید این حرفو زدم سایتم که آپدیت شد وقت نشد جواب بدم :D خب باشه من تو کانال کراش عضوم ولی فعلا چیزی هنوز برام نیومده پس اگه شما خبری دیدید بگید :D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312

منم از بچگی با کراش بزرگ شدم،البته نه در حد جنابعالی که نقاشی و طراحی میکشی براش :D
وقتی بچه بودم کادو تولد ۵ سالگی چهار تا دیسک ctr بهم دادن :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر