Anthem

Developer: BioWare
Publisher: Electronic Arts
Engine: Frostbite
Platforms: X1 PS4 PC
Genre: Action-RPG
Release Date: February 22, 2018

در E3 امسال از IP جدید BioWare که پیش از این با نام Project Dylan شناخته می شد، پرده برداری شد. بازیکنان به عنوان Freelancer در دنیایی مشترک با سایر بازیکنان به مبارزه و اکتشاف خواهند پرداخت. کلاس ها در این عنوان بر اساس لباسی هایی (که با نام Javelin شناخته مبشود.) طبقه بندی میشود. هر جاولین دارای قابلیت های منحصر به فرد می باشد و بازیکنان قادر به تعویض جاولین در هز زمانی از بازی خواهند بود. در هنگام لانچ بازی شامل 4 کلاس زیر می باشد.

Ranger

کلاس پیش فرض بازی بوده و دارای پارامتر های مناسبی در ضمینه ی کامبت، تحرک و دفاع می باشد.

Colossus

نسبت به کلاس های دیگر کند تر بوده اما در عوض دارای دفاع بسیار خوب بوده و شعاع حرکات عالی دارد.

Storm

این کلاس معادل معادل کلاس های دارای جادو در بازی های مشابه می باشد. دارای توانایی های مختلف المانی می باشد.

Interceptor

دفاع و قدرت پایین تر این کلاس به واسطه ی سرعت بالا و چابکی جبران می شود.

جاولین ها دارای قابلیت شخصی سازی بسیار عمیق بوده و تمام المان های آن ها از قبیل رنگ، توانایی ها و ... قابل تغییر می باشد.

آخرین ویرایش:

Eghball

کاربر سایت
Nov 3, 2014
489
نام
اقبال
توی باس فایت انقدر بازی شلوغ شده بود که علاوه بر افت فریم صدا هم قطع و وصل میشد حالا نمیدونم به خاطر نت بود یا کم بودن قدرت پردازش پلی 4 معمولی
اگه این مشکلات حل نشه بازی 10 دلارم نمیارزه چیه از توی غار میخوای دربیای باید 30 ثانیه لودینگ تحمل کنی
روی وان اکس هم من مشکل افت فریم دارم، بعضی مواقع گیر میکنه نمیشه از این وضعیت خارج شد باید بازی رو مجدد لود کنم، گرافیک هم من اصلا خوشم نیومد، با اینکه با دیدن ویدیوهای E3 کلی امید داشتم!

• Like
Reactions: ezio252

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
روی وان اکس هم من مشکل افت فریم دارم، بعضی مواقع گیر میکنه نمیشه از این وضعیت خارج شد باید بازی رو مجدد لود کنم، گرافیک هم من اصلا خوشم نیومد، با اینکه با دیدن ویدیوهای E3 کلی امید داشتم!
حالا اینا مشکلات فنیه شاید با گذشت زمان حل بشه ولی ساختار بازی کلا مشکل داره توی دمو که همش میرفتی ماموریت انجام میدادی و برمیگشتی توی پایگاه با یه کاراکتر احمق و نچسب حرف میزدی و همین چرخه خشک مرتب تکرار میشد حتی اجازه نداری با دوستت توی پایگاه قدم بزنی توی بازی نهایی هم احتمالا ساختار ماموریتا به همین شکله که واقعا افتضاحه

• Like
Reactions: Eghball

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
چقدر بده این بازی :D
سال ۲۰۱۹ همچین گرافیک و فریمی واقعا جا داره خسته نباشید بگیم به EA و بایو :D
بازی شدیدا بی روحه. هیچ حس و هیجانی نداره. ماموریتا تکراری و خسته کننده. تازه اینا در صورتیه که با دوستات بری بگی بخندی وقت بگذره وگرنه خوابت میبره :D
تا ۲هفته دیگه ریلیز شه ببینیم چه گلی به سرشون میزنن :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
خب منم بازی کردم و اولین چیزی که مشخصه گرافیک عالیه بازی هستش.گیم پلیش هم خوبه راضیم.فریم ریت یکم بیشتر باشه راحتتر میشه باهاش کنار اومد

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
تو دمو قبلی نمیدونم چرا گرافیکش به نظرم بد بود ولی اینبار عالیه (البته هنوزم یه قسمتایی گرافیکش پایینه و همچین بگی نگی بالانس نیست گرافیکش)
از نظر گیم پلی هم خیلی خوشم اومد، به عنوان یه بازی PVE عالیه به نظرم، قطعا انتظار داستان قوی نباید داشت مابقی چیزا هم خوبه (ماموریت، stronghold، شخصی سازی که فوق العادس، crafting و ...)
اینطور که به نظر میرسه (از صحبت هاشون) ساپورت خوبی در آینده ازش میشه، یادتون نره که دستنی تو هر دو شمارش اولش که اومد خوب نبود ولی بعدا خیلی بهتر شد حالا اونجا باید بابت هر چیزی پول میدادی ولی اینجا طبق وعده سازنده ها قراره تقریبا همه چیز رایگان باشه

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
خب من با گیم پلی بازی خیلی حال کردم، ولی احساس میکنم بعد از یه مدت به شدت تکراری و خسته کننده میشه.
بعید میدونم بخش داستانی درست حسابی داشته باشه. اون بخشی هم که توش آزادانه میچرخیم هم هیچی نداره و هیچی event و اتفاقی توش نمیفته.
خیلی با این بازی حال کردم ولی به نظرم باید صبر کنم ببینم در آینده چی کار میکنه. شاید یه تخفیف خوب هم بخوره اون وقت میخرم.

HavingFun

کاربر سایت
Jan 23, 2019
60
خب من با گیم پلی بازی خیلی حال کردم، ولی احساس میکنم بعد از یه مدت به شدت تکراری و خسته کننده میشه.
بعید میدونم بخش داستانی درست حسابی داشته باشه. اون بخشی هم که توش آزادانه میچرخیم هم هیچی نداره و هیچی event و اتفاقی توش نمیفته.
خیلی با این بازی حال کردم ولی به نظرم باید صبر کنم ببینم در آینده چی کار میکنه. شاید یه تخفیف خوب هم بخوره اون وقت میخرم.
اگر اشتباه نکنم event رو تایید کردن که داره

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
بازی اونقده خوبه که میتونه به یه عنوان منحصر به فرد تو این نسل و به خصوص نسل بعدی کنسولها تبدیل بشه.بازی همه چی داره و خیلی لذت بخشه فایتهاش.گرافیکشم که رو pro فک براندازه.نسل بعد قطعا میترکونه

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
نظرات ب شدت متناقضه :D
با توجه به سبک بازی و چیزایی ک ازش دیدم فقط نگران خسته کننده شدن بازی هستم.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
بازی اونقده خوبه که میتونه به یه عنوان منحصر به فرد تو این نسل و به خصوص نسل بعدی کنسولها تبدیل بشه.بازی همه چی داره و خیلی لذت بخشه فایتهاش.گرافیکشم که رو pro فک براندازه.نسل بعد قطعا میترکونه
بنظر من حتی میتونه بهترین بازی سال بشه:|

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
یه کانال یوتیوب راه انداختم که در مورد بازی ها بحث میکنم. یه بررسی هم در مورد دموی Anthem آپلود کردم. میدونم کلی مشکل داره و حالا حالا ها جای کار داره. ممنون میشم که ببینید و نظرتون رو بگید. لینک کانال هم توی امضام هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر