PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,569
اگه واقعا همه ی چیزی که توی این نمایش هست رو بشه بازی کرد ( مخصوصا انیمیشن ها ) من دیگه چیزی از دنیای گیم نمیخوام و بنظرم به آخرش رسیدیم ... منظورم اینه که اتفاقاتی که توی این نمایش میفته امکانش باشه که وقتی ما بازی میکنیم هم پیش بیاد برامون .
کدوم رو میگید؟ همونی که e3 سال پیش نشون دادن؟

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,421
اقا دیدم ویدیو گذاشتی فورا ذوق کردم
چه نوبایی بودن اون سه تا :D
نمیدونم اینجا کسی اهل یوتوب باشه یا نه ولی اون موقعا که مالتی لست هنوز تو بورس بود یه کامیونیتی کوچیک ولی خیلی فعال و مشتاق داشت که ویدیو های جذابی میذاشتن یادش بخیر
شاخ ترینشون هم Nick Eh 30 بود که الان با فورتنایت گنده شده و دیگه کم کسایی میدونن که یه زمانی فقط لست آپلود میکرد:D
به امید اینکه سرور اختصاصی بذاره ناتی داگ برا عنوانای بعدیش، همیشه تنها مشکل مالتی هاش سرور بوده ، به قرآن لست 2 رو مالتیشو خوب بسازن در ادامه قبلی پتانسیل داره بازی eSport بشه.
تو مسابقات درسته سوم شخص اکشن داریم که Gears هست، ولی مالتی لست چیزی داره که خاص خودشه اونم کند بودن سرعت و مخفی کاری هست.

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
خب میشه گفت دیگه تاریخ عرضه فوریه 2020 حتمیه...همون منبع چینی که تاریخ عرضه Death Stranding رو درست حدس زده بود، تایید کرده.
همینطور اعلام شده بازی 4 تا ادیشن مختلف داره: Standard Edition - Special Edition - Collector's Edition - Ellie Edition

Rumor: The Last Of Us 2 Release Date Set For February 2020, Multiple Editions Planned - PlayStation Universe
نمیدونم سونی چه گیری داده به این فوریه لعنتی.
بابا این همه ماه تو تقویم هستش!!!!!
8 ماه مدت خیلی زیادیه..

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
دو تا دموی گیم پلی از TLOU پخش شد که در نسخه نهایی بعضی حرکات نبودن مانند: خالی کردن فشنگ از اسلحه" جا خالی دادن از ضربه حریف " فرار و اینور اونور رفتن دشمن از دست شما وقتی دست خالی باهاتون روبه رو میشه" اومدن دشمن بسمت شما وقتی میفهمه خشاب تفنگتون خالیه" تلاش برای گرفتن اسلحه بین شما و دشمن"ضربه زدن دشمن به شما و تلاش برای خفه کردنتون روی زمین"نگه داشتن شما توسط دشمن و درخواست از همکارش برای هدف گرفتن شما.
لینکها:
1 _ 2

اینا چیزایی بود که من تو نسخه نهایی ندیدم,چندتا ویدیو هم از مجموع مهارتها و مبارزات نسخه 1 تماشا کردم اما بازم خبری ازشون نبود.به همین دلیلِ دموی گیمپلی Part II منو به تردید انداخته که آیا تمامُ کمال اونو میتونیم تو نسخه پایانی تجربه کنیم یا باز هم از شمارِ حرکات کاسته میشه؟
من اون قسمت های قرمز رو تجربه کردم! البته مثلا تموم شدن خشاب مثل تریلر نبود ، ولی مدتی تیر اندازی نکنید شروع میکنن پیش روی و نزدیک شدن! اون درگیری شدن سر اصلحه هم رخ میده ولی خوب اصلحه رو آخرش ازت نمیگیره ، چون اصلا معنی نمی‌ده ! هی شات گان منو کجا بردی!؟؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ابتدا دموها رو نگاه کن!منظور دقیقا چیزی که مانند 2012 اتفاق افتاده و در همون مکانها.چیزایی که میگید باید با دموها یکی باشن.تونستی یه ویدیو از اون مواردی که گفتی تجربه کردی رو اینجا بزار تا با اون دموها مقایسه کنیم.اون شاتگان هم قرار نبوده کسی جایی ببره چون سر مرگُ زندگی بوده درگیریشون!!!:D
قبلا هم یکی از بچه ها اینو گفته بود جوابش دادم
قبلا هم این بحثا شده
دلیل عدم وجود اون انیمیشن های برداشت ایتم و یک سری اینمیشن های دیگه ضعف سخت افزاری کنسول نسل قبل بوده اینو من نمیگم بعد از ریلیز بازی خود اعضای ناتی داگ گفتن
درضمن این که نمیشه مثلا مرحله ای که تو ای تری رو نشون دادن رو مثل همون نمایش رفت دلیلش سادس خودشون هم گفتن اون قسمت و طرز پیش برد مرحله و چیزا دیگه رو مخصوص نمایش ای تری برنامه ریزی میکنن و طراحیش میکنن تا بتونن اون ویژگی هایی که می خوان رو تو 20 دقیقه نشون تماشا گرا بدن ولی تو نسخه نهایی بر اساس 0 تا صد مراحل بازی تغییرش میدن برا همین هزاز بار هم اون مرحله رو تکرار کنی نیمتونی مثل اون نمایش بازیش کنی
پارت اخر حرفم هم همین چند ماه پیش خود نیل دراکمن هم گفت که تو بازی نهایی اینطور نیست و ما اینجا بر اساس چیزایی که هدف داشتیم نشونتون بدیم اینطوری مراحل رو چیدیم یه ازمون خطا کردیم تونستیم اینطوری پیادش کنیم پس انتظارش رو نداشته باشید
درمورد انیمیشن ها هم بعد تریلر توضیح دادن که چه سیستمی پیدا کردن که بتونن این همه انیمیشن رو تو شرایط مختلف پیاده سازی کنن که تو نسل قبل بخاطر محدودیت سخت افزاری نتونستن, اصلا خود اجرای بازی برا نسل قبل چیز عجیبی بوده

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
ابتدا دموها رو نگاه کن!منظور دقیقا چیزی که مانند 2012 اتفاق افتاده و در همون مکانها.چیزایی که میگید باید با دموها یکی باشن.تونستی یه ویدیو از اون مواردی که گفتی تجربه کردی رو اینجا بزار تا با اون دموها مقایسه کنیم.اون شاتگان هم قرار نبوده کسی جایی ببره چون سر مرگُ زندگی بوده درگیریشون!!!:D

دیدم اون تیکه آخرش یه تیکه سینمایی بود برای بستن تریلر! ولی اون بخش خفت شدن جوئل یا تلاش برای خفه کردنش خیلی پیش میاد که الی هم بپره وسط کمک کنه!

خداییش حال ندارم بگردم ، در مورد هوش مصنوعی اتفاقا یه تاپیک بود بخش اخبار ، بحث سر همین هوش مصنوعی بود ، دقیقا ویدئوی فرار کردن دشمن رو براش گذاشتم ، بچه ها هم شاهدن! بعد خیلی چیزا بود که کسایی که بازی کرده بودن ندیده بودن، مثل همین التماس کردن دشمنا! یا لنگ در هوا کردن جوئل وقتی رو بلندیه!
.......
بعد الان منصفانه نیست دلست رو با شرایط الان بسنجیم ، من قشنگ یادمه حتی اون انیمیشن های تقلا کردن دشمنا موقع خفه شدنشون باعث شده بود کرک و پر هممون بریزه ، تو بازی های دیگه اون زمان طرف تبدیل یه چوب کبریت میشد، حالا غیر از چهار ، پنج پاسبلیتی که تو دلست تعریف شده بود برای خفت گیری دشمنا! اون همه جزییات کارکتر ، سلاح های روی کولش گوله پشتی تیر های کمان، تا قبل از دلست با اون جزییات وجود خارجی نداشت! هوش مصنوعیم اصلا واردش نمیشم! وقتی بعضی جاها و اشخاص حتی نمیان بگن ایراد داشت میگن فاجعه بود ، من نمی‌دونم اینا نسل قبل چیا بای می‌کردن که هوش مصنوعی tlou جلوش فاجعه بوده !
اون همه انیمیشن و دیالوگ های داینامیک و اینتراکشن بازی

همین اینها روی 512 مگ رم که قطعا همشم در اختیار سازنده نبوده

لست ۲ هم بیاد شاید دقیقا عین تریلراش نباشه، ولی شونصد تا چیز جدید تو لولی ارائه میده که تبدیل به استاندارد بشه!

یه صحنه دیدم تو یه ویدئو، طرف داشت با لوله کلیکرا رو میزد بیلی هم از پشت شلیک میکرد سر آخری لولش شکست ، کشید عقب ، بیلی از عقب اومد با قمه زدش ، قشنگ اون چند ثانیه پشمام تو هوا معلق بود!

یافتمش

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir nakhaee

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
اگر شایعات درست باشه (که هست به نظرم) و بازی فوریه یا مارچ عرضه بشه خیلی زمان نمونده و قاعدتا باید سونی یک چیزهایی نشون بده. جا داره که حداقل یک تریلر گیم پلی دیگه هم نشون بدن.

واقعا دوست ندارم اخبار و نمایش های بازی با معرفی یا نمایش بازی های PS5 قاطی بشه.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
کاری ندارم دراکمن چی گفته یا PS3 چه سخت افزاری داشته
چرا دیگه داداش باید کار داشته باشی اصل اینه که باهاشون کار نداری:D
این که بعضی از حرکات رو نمیشه اجرا کرد یا جاش با بعضی حرکات دیگه عوض شده باز برمگیرده به نداشتن پتانسیل نسل قبل
مثل این میمونه تنوع و گستردگی حرکات خدای جنگ نسل جدید رو پیاده کنی تو نسل قبل خب نمیشه برادر من
شما الان داری میگی شک داری این نوع حرکات تو بازی باشه از کجا میدونی مگه ناتی داگ نسخه دیگه ای به غیر از این بازی رو هم تو این نسل ساخته؟ نه دیگه
بعدشم میگی بهونس کدوم بهونه مگه ناتی داگ مثل استدیوهای دیگس که بخواد رو کاراش سرپوش بذاره اصلا نیازی به این کار داره؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
اینا بیشتر شبیه بهونس تا اینکه پاسخ قانع کننده ای بنظر بیاد.کاری ندارم دراکمن چی گفته یا PS3 چه سخت افزاری داشته"توانایی های ND رو هم زیر سوال نبردم چون با U4 بازم نشون دادن چه هیولایی هستن.
اینجا داریم در مورد دمویی که 2012 نشون دادن صحبت میکنیم.چیزی که روشنه بیشتر حرکات اون دمو رو نمیشه تکرار کرد" وگرنه فرار کردنِ حریف رو به شکلی که لینک دادی خودمم چند بار دیدم یا از عقب گرفتن جوئل ولی بصورت دمو نمیشه.گرچه از اونورم حرکاتی بودن که شاید تا مدتها کسی ازشون خبری نداشت مانند این ویدیو! که باعث شد یه بار دیگه استارت بازی رو بزنم.

دیده بودم ویدئوش رو ! اتفاقا باید ویدیو بیست جزئیات دیوانه وار tlouرو ببینی!

میخواد بهونه باشه یا نه ، من به این فکر میکنم که ناتی داگ با رم ۵۱۲ مگ اون کار رو کرد! با رم ۸ چی کار می‌کنه!

انچارتد هم نباید مرجع قرار بدیم ، چون سبک و استایل ران اند گان بازی، با گیم پلی عمیق و پر جزئیات tlou هیچ شباهتی نداره! هر چند که بازم تو لست لگاسی ترکونده بودن از نظر جزییات تو انیمیشن ها! برای اولین بارم از اینتراکشن گیاه ها استفاده کرده بودن!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
خب من میخواستم به همینجا برسید.آیا TLOU بازی شاهکاری بود؟ بله بود.آیا اون دمو توی نسخه پایانی بود؟ نه نبود:D
نمیدونم من کجا کانفیرم کردم همچین چیزی رو ، از کجای حرف من کشیدی ، ولی باشه هر چی شما میگید درسته!

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,194
مدیر ارتباطات استودیو :
صبر و انتظار برای اطلاعات جدید واقعا دیگه خیلی زیاد شده... برداشت چیزی که گفته هم با خودتون. :D
در کل ناتی داگ خیلی بد و زشت عمل کرد سر این بازی!!!فاصله معرفی و تا اماده شدن بازی واقعا یک چیز رو مخی بوده تا الان.!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر