1. برای کسب آخرین اخبار و اطلاعات کانال بازی سنتر را دنبال کنید.
    برای عضویت در کانال کلیک کنید
    بستن اطلاعیه

The Last of Us Part II

گفتگو در 'PS4 Games' ایجاد شده توسط Akiba, ‏Dec 3, 2016.

1. Akiba

Akiba king of the majestic oceans of the world
    کاربر فعال

نام:
    امیر حسین

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
    همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

The Last of Us Part II - PSX 2016: Reveal Trailer
    720p || 1080p || 4K

The Last of Us Part II - Teaser Trailer #2

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

#1 Akiba, ‏Dec 3, 2016
    آخرین ویرایش: ‏Feb 6, 2018
    noctis-sm3, Big boss_returns, Max Blood و 172 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  2. Big boss_returns

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    ولی سن دیگو نیست اون از اول برا ساخت بازی تاسیس شد این داره میگه تیم موشن کپچر الان تیم بازی سازی داره

3. GUѦRDiAN

کاربر سایت

نام:
    Esmaiel
    تو سایتها و فروم های بزرگ همه دارن میگن این استخدام ها برا همون جاست . استدیوی مجزایی در کار نیس

darkworld و Big boss_returns این نوشته را Like کرده اند.
  4. darkworld

کاربر سایت

من یه جایی دیده بودم که گفته بود بازی بعدی ueda قراره نیست انحصاری سونی باشه. شما چیزی میدونی؟

5. Big boss_returns

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    گفته بود دیگه نمیخواد انحصاری بسازه مهم هم نیست چون دقیقا مثل qd هیچ سودی برا این صنعت نداشته بازیاش :D

darkworld این نوشته را Like کرده است.
  6. darkworld

کاربر سایت

هیچ سودی نداشته:| SOTC جدا از خود بازیش زمان خودش بازسازیش هم عین بمب اتم ترکوند. این حرف واسه QD هم اگه بی انصافی باشه واسه ueda حرامه.

7. Big boss_returns

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    Sotc فوق العادس ولی همه پسند نیست...... بنظرم همکاری اودا با سونی دیگه معنایی نداره و بعیدم میدونم بازی بعدیش بفروشه:D
    درباره qd چیش بی انصافیه؟ بازیای dc قشنگن ولی از وقتی انحصاری شدن چقدر فروختن و چه چیز جدیدی وارد صنعت کردن؟ الانم که معلوم نیست چی بسازن حس خوبی به جدا شدنشون ندارم

8. darkworld

کاربر سایت

من حرف شما رو در این مورد قبول ندارم. شاید فروش بازی های ueda قد بازی های nd نباشه ولی ضرر که نمیدن. به هر حال سود خودشون رو درمیارن. جدا از این بعضی از اسما واسه یه کمپانی اعتبار هستند. من خودم از عشاق ueda هستم هر چند بازی آخر رو بازی نکردم. ولی بودن این آدم واسه سونی خیلیا رو طرف خودش میکشه.

GUѦRDiAN این نوشته را Like کرده است.
  9. GUѦRDiAN

کاربر سایت

نام:
    Esmaiel
    فعلا هیچی معلوم نیس . باید صبر کرد برای حرکت و پروژه بعدی Ueda-san

پ.ن: خودم شخصا یه چیز جاهطلبانه و خاص مثل همه عناوین قبلی میخام
    پ.ن 2: از معرفی زود هنگام هم بیزارم . هر وقت چیزی تو چنته داشتن معرفیش کنن !

darkworld این نوشته را Like کرده است.
  10. mohsenjyubi201

کاربر سایت

با این دیدگاهی که شما داری اگر سونی بخواد فقط سود رو ببینه و تو یه سری زمینه های خاصبازی بده که میشه همون EA.

یکی از نکات قوت سونی اینه که برای هر سلیقه ای بازی داره..گرچه در برخی زمینه ها به معنای واقعی ضعیف شده.

بازی های Ueda به نوبه خودش صنعت بازیسازی رو تکون داد در زمان خودش. و تاثیرش رو خیلی از بازی های الان میبینیم.حتی TLG از نظر من فوق العاده بود و تاثیر گذار

Milad_HW و darkworld این نوشته را Like کرده اند.
  11. kourooshkabir25

کاربر سایت

The Legend of Zelda: Twilight Princess, Metal Gear Solid 3: Snake EaterوPrince of Persia: The Sands of Time وUncharted و بسیاری شاهکار های دیگه با الهام از ICO ساخته شدن
    Brothers: A Tale of Two Sons و Rime و Prince of Persia 2008 و enslaved odyssey to the west و همین TLOU در تک تک لحظات اشون رد پای ICO دیده میشه ^:)^

Hidetaka Miyazaki بزرگ در وصف ICO میگه

^:)^Ico awoke me to the possibilities of the medium
    -------------------------------------------------------------------------------------------------

Mj74, mgh2225, Milad_HW و 2 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  12. FUTURE

کاربر فعال

نام:
    Alireza
    چه خبره اینجا؟! فک کردم تاپیک رو اشتباه اومدم :D
    این چه مصاحبه‌ی جالبی بود:
    Sony's Shawn Layden wants fewer, bigger PlayStation games
    در مورد اینکه چرا سونی توی E3 نیست. یکی از قسمت‌های جالبش اینه:
    این قسمتش که شان لیدن گفته E3 خیلی برای مذاکره و نشون دادن محصولات به خرده‌فروشا و شرکا دیره، خیلی جالبه برام. الان برای خودشون یه رویداد دارن به اسم Destination Playstation که با شرکا زودتر از همیشه ارتباط برقرار میکنن و برنامه‌هاشون برای بقیه‌ی سال رو بهشون اطلاع میدن تا کارای عرضه و آمادگی و تبلیغات زودتر از همیشه تصمیم‌گیری و اجرایی بشه.
    بنظرم این چیزی که گفتن نشون دهنده‌ی اینه که برنامه‌های بزرگی برای امسال دارن. برنامه‌هایی که نمیشد کارای اولیه‌ی بازاریابی و آمادگی‌اش رو به E3 موکول کرد. بنظرم یا TLOU Part II قراره امسال (نظرم روی تابستونه) عرضه بشه یا Death Stranding. به هر حال بنظرم یه دلیلی داشته که شان لیدن میگه E3 خیلی دیر بوده واسه این کارا و الان زودتر انجامش میدیم. حتی این ممکنه به آمادگی برای معرفی و عرضه PS5 هم مربوط بشه ولی احتمالش کمه بنظرم و زوده براش.
    البته اینا همش فرضیاته و ممکنه منظورش کلی بوده باشه نه در خصوص امسال...

Criminal, Octienne, NINJѦ و 18 نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  13. vaan 2

کاربر سایت

نام:
    مازیار
    من این چند روزه نشستم تریلر بازی با ری اکشن هواداران رو بار ها و بارها میبینم ، تو دفعات اول به این نتیجه رسیدم بازی مال این نسل نیست ، دفعات بعدش کلا به این نتجیه رسیدم ویدئو فیکه ، اصلا ممکن نیست همچین چیزی واقعیت داشته باشه ، فیلم میخواستی بسازی ممکن نبود آنقدر واقعی جلوه کنه ، این همه جزییات ، این همه المان که اصلا مشخص نیست چطوری کار میکنن ، واقعا نمیتونم باور کنم چیزی که نشون دادن هم واقعی باشه ، هم برای ps4 معمولی قراره عرضه شه، مگه میشه ، هیچ فرقی با معجزه نداره .
    اونجا که یارو ضربه قمه الی رو با دسته تبر دفاع می‌کنه و گلوش رو میگیره ، آخه چطوری؟؟؟

چیزی دیگه ای که توجهم رو جلب کرد ، عمق صدا گذاری بازی بود ، صدای تیر اندازی زیر پل و اکوی صداش تو محیط بسته حسابی فک بر انداز بود !

#2442 vaan 2, ‏Feb 13, 2019
    آخرین ویرایش: ‏Feb 13, 2019
    mohsen2012 این نوشته را Like کرده است.
  14. mahdi-ps4

کاربر سایت

دیجیتال فاندری گفته بود تریلر GOT TLOU DS رو PS5 نمایش داده شده به نظرم درست گفته
    اگرم میبینی سونی هیچ تریلر جدیدی از این بازیا نمیده به خاطر اینه تا 5 معرفی نشه نمیخواد چیزی نشون بده که بعد انگ دانگرید بخوره چون قطعا نسخه نسل فعلیشون 2 3 لول پایین تره از نظر گرافیکی

15. ROULY

کاربر سایت

نام:
    Rouly
    دیجیتال فاندری گفته روی PS5 اجرا شده؟
    مگه PS5 وجود خارجی هم داره؟
    همه اون گیم پلی ها که دیدین همونطور که خود سونی گفت روی پرو اجرا شدن
    گرافیک ماورای طبیعی هم نداشتن که بگیم دارن دروغ میگن

virtual30t, Milad_HW, Adidas95 و یک نفر دیگر این نوشته را Like کرده اند.
  16. Big boss_returns

کاربر سایت

نام:
    ژوبین
    :| tlou2 هم گرافیکش ماوارای طبیعی بود و هم انیمیشناش:|

vaan 2 این نوشته را Like کرده است.