PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
جالبه حتی یادمه بروس استرلی راجب تریلر TGA 2017 بازی Death Stranding گفته بود این نمایش و کیفیت و کلا این تریلر رو PS4 قابل اجرا نیست دیگه این کاره تر از بروس استرلی که نداریم!
من خودم نشستم چندبار تریلر اینارو با کیفیت گیمرساید 4K دیدم و مشخصا هرجوری حساب کنی خیلی خیلی فراتر از این نسلن کافیه با گرافیک همین GOW و HZD و U4 مقایسشون کنی قشنگ یه نسل جلوترن

• Like
Reactions: mohsen2012

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
از واژه PS5 استفاده نکرده عزیز من که گفته رو سخت افزار نسل بعد اسکرین بگیر و ببین آخر این گرافیک هارو سایشونم رو PRO نخواهی دید
همون سخت افزار نسل بعد یا هرچی میخوای اسمشو بذار وجود خارجی نداره..
خودتونم با این حرفا گول نزنید مگر اینکه دوس داشته باشید خود سونی رو ترول کنید بخصوص وقتی که زیر ویدیو نوشته Captured by PS4 Pro

در هر صورت بوکمارک کن اگر این بازیها رو روی PS4 ندیدی منو تگ کن و هرچی دلت خواست بهم بگو

• Like
Reactions: SHAYAN1999

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
همون سخت افزار نسل بعد یا هرچی میخوای اسمشو بذار وجود خارجی نداره..
خودتونم با این حرفا گول نزنید مگر اینکه دوس داشته باشید خود سونی رو ترول کنید بخصوص وقتی که زیر ویدیو نوشته Captured by PS4 Pro

در هر صورت بوکمارک کن اگر این بازیها رو روی PS4 ندیدی منو تگ کن و هرچی دلت خواست بهم بگو
این بازی هارو رو PS4 میبینیم ولی این گرافیک رو نه اسکرین گرفتم:D

• Like
Reactions: Tommy Vercetty

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
این بازی هارو رو PS4 میبینیم ولی این گرافیک رو نه اسکرین گرفتم:D
خب پس حداقل قبول داری که این انیمیشنها را روی همین کنسولای فعلی میبینیم (:

در مورد گرافیک هم حالا بعدا معلوم میشه

• Like
Reactions: SHAYAN1999

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
من این چند روزه نشستم تریلر بازی با ری اکشن هواداران رو بار ها و بارها میبینم ، تو دفعات اول به این نتیجه رسیدم بازی مال این نسل نیست ، دفعات بعدش کلا به این نتجیه رسیدم ویدئو فیکه ، اصلا ممکن نیست همچین چیزی واقعیت داشته باشه ، فیلم میخواستی بسازی ممکن نبود آنقدر واقعی جلوه کنه ، این همه جزییات ، این همه المان که اصلا مشخص نیست چطوری کار میکنن ، واقعا نمیتونم باور کنم چیزی که نشون دادن هم واقعی باشه ، هم برای ps4 معمولی قراره عرضه شه، مگه میشه ، هیچ فرقی با معجزه نداره .
اونجا که یارو ضربه قمه الی رو با دسته تبر دفاع می‌کنه و گلوش رو میگیره ، آخه چطوری؟؟؟

چیزی دیگه ای که توجهم رو جلب کرد ، عمق صدا گذاری بازی بود ، صدای تیر اندازی زیر پل و اکوی صداش تو محیط بسته حسابی فک بر انداز بود !

Uncharted 4 که مال 2016 هست و با انجین قدیمی تر ساخته شده خیلی جاها به همین دمو نزدیک میشه راحت، منتهی اون چون تم گرافیکیش یکم شاده کمتر از این رعال به نظر میاد. به نظرم گرافیک قطعا همین خواهد بود . ولی مشخص بود که خیلی از وقایع Script شده بود و نباید انتظار اون واکنش ها و هوش مصنوعی را داشت.

اون بخش تعقیب پشت بوم Lost Legacy را من دارم بازی میکنم قشنگ 70 درصد نزدیک به این دمو هستش.

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,597
اشکال نداره اصل "دایورسیتی" رعایت شده مشکلی نیست :)):D
من تا حالا تو این زمینه اینجا بحثی نکردم ولی حقیقتا به نظرم خیلی رو همین مبحث diversity تمرکز کردن و من بیشتر ترسم از همینه نه گرایش جنسی الی که از نسخه قبل مشخص بود. به عنوان مثال (تعداد کارکترهایی آسیایی که نشون دادن، یه زن تنومند با هیکلی مردانه، دایانا که قیافه ای شرقی داره و احتمالا اسرائیلی هست و از طرفی گرایش جنسیش بیشتر می خوره bisexual باشه و...) در کل نسبت به تعداد نمایش های کمی که تا الان داشته و محیط آخر الزمانی بازی به نظرم یکم diversity زیاد بوده.

• Like
Reactions: Arima Kishou

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,171
نام
∂αнмα
من تا حالا تو این زمینه اینجا بحثی نکردم ولی حقیقتا به نظرم خیلی رو همین مبحث diversity تمرکز کردن و من بیشتر ترسم از همینه نه گرایش جنسی الی که از نسخه قبل مشخص بود. به عنوان مثال (تعداد کارکترهایی آسیایی که نشون دادن، یه زن تنومند با هیکلی مردانه، دایانا که قیافه ای شرقی داره و احتمالا اسرائیلی هست و از طرفی گرایش جنسیش بیشتر می خوره bisexual باشه و...) در کل نسبت به تعداد نمایش های کمی که تا الان داشته و محیط آخر الزمانی بازی به نظرم یکم diversity زیاد بوده.
این قضیه "کشک خالته بخوری نخوری پات ـه" هیچ کاریشم نمیشه کرد همه جا هست و خواهد بود نیل دراکمن هم که خوب دوست داره موج سواری کنه رو این مباحث بالاخره یـ سفره پهنه دیگه ؟! چند دقیقه پیش FanArt کلوئی و ندین در حال عشق بازی کردن رو دوباره به مناسب ولنتاین ریتویت کرد مثل پارسال فقط دعا کنیم نخواد این Agenda کاری رو تحمیل کنه به زور تو بازی بقیش پیش کش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر