قدم به قدم resident evil 4

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
رها جون همون پازلی رو میگی که با اشلی باید حل کنی؟ اول ببین یه قطعه از پازل نیست اونو پیدا کن یه جایی مثل شومینه بود فکر کنم. پازل رو مرتب کن (یه جور پرچمه)بعد جای خالی رو هم با اون تیکه پر کن.
تمام پایان

hossein1987

کاربر سایت
Oct 4, 2007
80
سلام بچه ها من تو قسمت پازل موندم هر کاری می کنم درست نی شه کمکم کنید
اگر اشتباه نکم توی همین فروم بود که یکی دقیقا گفته بود که باید کدوم قطعه را کجا بذاریم سرچ کنی پیداش می کنی:arrowd:
ولی فکر نکنم که خیلی سخت باشه اگر یه نمه به خودت فشار بیاری مسئله حله!!!;)

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
کلا اصول حل کردن این نوع پازل ها اینه که قطعات را بصورت مربعی حرکت بدی و هر وقت یک قطعه به موقعیت نزدیک به جای اصلیش رسید اون رو از دوره مربع خارج کنی و یک قطعه دیگه بیاری تو اون مربع!
تونستم برسونم؟ /:)
مخصوصا" اینکه این یک پازل 3 در 3 هست که اگه 1 ذره دقت کنی راحت به نتیجه میرسه.

اینو تو یک راهنمای خارجی دیدم:
اگه اون قطعات را (قبل از اینکه به هم بزنیشون یعنی ترتیب پازل همون باشه که گیم خودش ساخته) مثل صفحه شماره گیر تلفن شماره گذاری کنیم (فرضی) یعنی گوشه بالا سمت چپ بشه عدد 1 و گوشه پایین سمت راست بشه 9 باید به ترتیب زیر که مینویسم اینها رو حرکت بدی (مثل اینکه شماره داری میگیری)
6, 3, 2, 5, 4, 7, 8, 9, 6, 5, 2, 1, 4, 7, 8, 5, 6, 9
البته به همین ترتیب که نوشتم از راست به چپ بزن.
آخری که رفت سر جاش اون قطعه که تو راه پیدا کردی (تو همون اتاق که درهای میله ای با دکمه ها باز و بسته میشن) هم اونجا قرار میدی و تموم

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
چقدر نامفهوم آدرس میدی!
منظورت همون یارو right hand (!!) هست؟ همون شکل سوسکه؟!
اگه منظورت اونه میتونی موقع دعوا 1 نیم نگاهی هم به اون کپسولهای LN2 (نیتروژن مایع) داشته باشی (قرمز رنگ هم هستن کپسولاش)
میندازی رو طرف، یخ میزنه واسه 1 مدت. وقتی یخ زده هم اگه یکی دو تا لگد ول بدی تو سرش خیلی بیشتر رو زمین میمونه و میتونی 5-6 تا شلیک راحت بکنی

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
آره. تیر زدنی نیست.
وقتی دعوا با اون جناب شروع بشه نزدیک کپسول که بشی دکمه اکشن میاد و اگه موقعی که ایشون پشت سرت هست (که به لطف خدا همیشه هست) بزنی کپسولو باز میکنه رو طرف و باقی ماجرا...
بهترین اسلحه برای این یارو مگنوم هست. killer7 اگه گلوگه داشته باشی براش.
یک انتخاب دیگه هم استفاده از راکت هست که 1مقدار هزینه داره ولی در چند صدم ثانیه طرف بخار میشه :cheesygri

raha jo0on

کاربر سایت
Feb 5, 2008
28
بچه ها دمو ی کامل تو هیچ مر حله ای نشون نمی ده مشکل از سیستم منه یا مال همه اینجوریه؟
یکی هم این bottle copsچیه؟
اول لیون و لوییس و ایدا شکلشون بود ولی حالا فقط آیدا مونده؟
اصلا به چه دردی می خوره؟

Master Raiden

کاربر سایت
Oct 23, 2007
183
قربون شما.
تونستی بکشیش؟
در کل یکی از خصوصیات رزیدنت ایول همیشه این بوده که برای کارهای سخت همیشه یک راه در رو هم وجود داره. فقط باید حواست جمع باشه.
نمونه خیلی جالبش توی اون قسمت که تو اون خونه روستایی با اشلی و لوییز از همه طرف میریزن سرت! متوجه نکته کنکوری اون قسمت شدی؟ دفعه اول من هر چی تیر و گل و گیاه و علفیجات (!) داشتم مصرف کردم و تازه بعد از اینکه دعوا تموم شد فهمیدم بابا... چه کارا که نمیشد کرد :-"

یا مثلا در مورد اون یارو زندانیه که چنگالهای بلند داره و خیلی هم وحشیه (3بار تو طول بازی باهاش درگیر میشی) یک نکته کنکوری خیلی بانمک وجود داره که کشتش رو خیلی آسون میکنه!

یا زمان درگیری با کراوزر... لونه اون مگس :biggrin1: بزرگا یا همینطور خیلی جاهای دیگه...

در مورد دموها بله، مال ما همه رو کامل میده. البته من با PS2 رفتم. نسخه PC چون در اصل پورت شده از PS2 هست ممکنه بهضی جاها باگهایی داشته باشه. ولی پیشنهاد میکنم تو هم با PS2 برو که 1حال دیگه میده!

اون bottlr cop ها جایزه های اون قسمت تمرینی تیراندازی هست که 3-4 جا کنار اون فروشنده کلاهبردار شیاد مال مردم خور فلان فلان شده برپا هست. به نسبت دقت و سرعت و ... تیراندازیت یک دونه از این cop ها میده و اگه یک ردیف یا یک ستون یا همه خونه ها رو با این مجسمه ها پر کنی بهت 1 مقدار پول جایزه میده!
کلا" کار بیخودیه البته ولی برای آروم کردم اعصاب بعد از درگیری های فجیع با انواع زامبی ها میتونه مفید باشه. رو جایزه هاش زیاد حساب نکن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر