Injustice 2

Developer: NetherRealm Studios
.Publisher: Warner Bros
Genre: Fighting
Release Date: May 16th, 2017

گیلد بازیسنتر : 9NE26
گروه تلگرام: Injustice 2 Community | BC

با تشکر از احسان @Kaine عزیر بابت کار های گرافیکی فوق العادش.​

آخرین ویرایش:

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596

07069156836502799187.jpg

Injustice 2 - Official Wonder Woman and Blue Beetle Trailer
720p || 1080p

im@n

کاربر سایت
Mar 12, 2015
535
تا قبل از اخرین Anouncment همچی خوب بود
تا اینکه wonderwoman رو با قیافه مزخرفش نشون دادن.قیافش منو یاد پیرزنه اول dark souls 2 مینداره تا ی سوپرهیرو :|

• Like
Reactions: jhoobin

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
چقدر خوب بود هارلی. :x این کرکتر های مونث یکی در میون دارن خوب از آب در میان از نظر ظاهری. :D
این بخش Gear ها هم داره کم کم تبدیل میشه مهم ترین قسمت بازی برای من. :D تنوع Gear هایی که نشون دادن برای هر کرکتر تا حالا خیلی خوب بوده.

با این روندی هم که در پیش گرفتن که 2 تا 2 تا کرکتر معرفی می کنند، فکر کنم Roster بازی 30+ باید باشه. :D

• Like
Reactions: Spider-Mαn

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خدا پدر مادر Suicide Squad ـو بیامرزه که حداقل یه تکونی به مدل چهره های زشت کرکترهای NRS داد :D چهره ی بقیه کرکترها رو هم یه Shift+Del می کردن و همون چهره های فیلمو جایگزین می کردن عالی میشد :D

• Like
Reactions: jhoobin

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
خدا پدر مادر Suicide Squad ـو بیامرزه که حداقل یه تکونی به مدل چهره های زشت کرکترهای NRS داد :D چهره ی بقیه کرکترها رو هم یه Shift+Del می کردن و همون چهره های فیلمو جایگزین می کردن عالی میشد :D
این SS فاجعه ترین طراحی کاراکتری که به عمرم دیدم رو داشت! چی چی و خدا پدر و مادرشون رو بیامرزه! به خدا آشغال محض بودن:| از دم! :-"
من هرچی سرچ کردم کاراکترهاش رو،هرچی توی بازی ها و ... دیده بودیم، آشغال تر از SS پیدا نکردم طراحی:-"

ولی تو طراحی و کلا همه چیزه هارلی موفق عمل کردن! چون همچنان ازش متنفرم و بهش هیت میورزم! یحتمل خوب در اوردنش که ازش متنفرم! :)) (خدایی عاشق چیه این میباشید؟ :| )

دد شات ولی خوب بود! دوز میداشتم:D

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
این SS فاجعه ترین طراحی کاراکتری که به عمرم دیدم رو داشت! چی چی و خدا پدر و مادرشون رو بیامرزه! به خدا آشغال محض بودن:| از دم! :-"
من هرچی سرچ کردم کاراکترهاش رو،هرچی توی بازی ها و ... دیده بودیم، آشغال تر از SS پیدا نکردم طراحی:-"

ولی تو طراحی و کلا همه چیزه هارلی موفق عمل کردن! چون همچنان ازش متنفرم و بهش هیت میورزم! یحتمل خوب در اوردنش که ازش متنفرم! :)) (خدایی عاشق چیه این میباشید؟ :| )

دد شات ولی خوب بود! دوز میداشتم:D

یعنی واقعاً بهت تبریک میگم امیر ، همین دد شات و هارلی که داری چپ و راست توی پستت میگی توی بازی خوب بود و دوز میداشتم ولی توی فیلم بد بود، از روی مدل SS با کمی تغییر برداشته شده گلم :D وگرنه از اعضای تیم طراحی NRS بی استعدادتر خودشونن و بس :D

چهره ی هارلی تقریباً همون چهره ی Margot Robbie ـه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر