Multi Platform Titanfall 2

سازنده
Respawn Entertainment
تاریخ انتشار
October 2016
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
e12c_tf2.jpg

سازنده : Respawn Entertainment
ناشر : Electronic Arts
پلتفرم ها : PC, PS4, XB1
سبک : شوتر اول شخص
تاریخ انتشار : 7 آبان 1395

بر خلاف نسخه پیشین، نسخه دوم دارای بخش تک نفره داستانی خواهد بود که به صورت کاملا آفلاین هم قابل بازی می باشد
بازی همچنان دارای بخش چند نفره رقابتی خواهد بود و این بخش بهتر از نسخه اول باز خواهد گشت،
6 تایتان جدید با قابلیت شخصی سازی و ویژگی های مختلف به بازی اضافه شده
بخش چند نفره بازی همانند نسخه قبل از سیستم سرور های ابری استفاده می کند
داستان بازی در مورد جنگ استعماری بزرگی است که بر پایه جنگ داخلی و انقلاب ایالات متحده این بار در فضا شکل گرفته است
استدیو Respawn Entertainment ساخت بازی را از اواخر سال 2014 آغاز کرده است،
همچنین اعلام شده تمام DLC های بازی که در آینده منتشر می شود و شامل نقشه ها و مود ها و.. می باشد رایگان خواهد بود.

تصاویر :

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خوشم میاد همینایی که میگفتن بازی مزخرفه حالا منتظرن دوباره بتا فعال بشه:D
شوخی کردم به دل نگیرین:D
حالا من دقیق نخوندم feedback ها رو اما ظاهرا کمیونیتی کلی راضی نبودن و کابرا به بعضی سیستم های بازی و مپ دیزاین ها و ... اعتراض کردن.

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
حالا من دقیق نخوندم feedback ها رو اما ظاهرا کمیونیتی کلی راضی نبودن و کابرا به بعضی سیستم های بازی و مپ دیزاین ها و ... اعتراض کردن.
اینطور که تو خبرا اومده این نسخه ماله چندین ماهه پیشه و خیلی تغییرات رو تو بازی ایجاد کردن تازه گفتن بتای جدید که قراره فردا باز بشه یکم از اون بهبود ها رو داره:D:|
من الان نمیدونم اینا که خودشون از مشکلات بازی خبر داشتن پس چرا نسخه ازمایشی دادن بیرون؟:|و همچنین چرا اینقدر هم میگفتن که ما به فیدبکاتون نیاز داریم؟:|

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دوستان هنوز مشخص نیست بتای دوم دیتاش با بتای اول فرق میکنه یا نه؟
دقیق کی شروع میشه؟چه ساعتی منظورمه

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
بچه ها کسی میدونه بتا کی تموم میشه؟
من الان میخوام دانلود کنم (شبانه دانلود میکنم که 2 یا 3 شب طول میکشه).خواستم ببینم بگیرم یا نه یعنی بعد دو سه روز بسته میشه؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
مپ ForwardBase Koda روانی کنندس عالیه... شبی سه ساعت پا بازی بودم اصلا حالیم نشد:D
نکته جالبی که شبی باهش برخورد کردم این جند ساعته اصلا پلیر کمپر ندیدم همه در حال اتک همون چیزی که از بازی می خواستم و یک نکته دیگه اگه یارات باهات هماهنگ باشن بازی بی نهایت فان میشه شبی برام تو مد Bounty Hunt اتفاق افتاد اصلا حس میکردم یارام پلیرا هاردکورن:|...اینقدر ذوق برم داشت که نگو بدبختا حریفامون نابود شدن:D

• Like
Reactions: ezio252

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
قابلیت hover کردن توی هوا خیلی لذت بخشه اگه بتونی درست ازش استفاده کنی خیلی راحت میتونی موقعیت های یک به یک رو برنده باشی بعضی صحنه ها هم انقدر قشنگ میشه که فقط خوراک یوتیوبه قطعا با این جور قابلیتا فلسفه کمپیدن از بین میره چون از همه جا در معرض خطری و مدام باید در حرکت باشی قابلیت finish کردن تایتان هایی که سپرشون از بین رفته هم خیلی جالب و کاربردیه فقط کافیه بری جلو و با مشت بزنیتشون تا در یک حرکت کاملا حماسی تفنگ رو داخل کابین بکنه و خلبان رو بکشه حتی اگه تایتان دشمن laser core زده باشه اگه سریع بجنبی میتونی تمومش بکنی فقط اگه سازنده ها به قولشون عمل کنن و dlc ها رو نفروشن بازی از هیچ نظر کم و کسر نداره

• Like
Reactions: blechh and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
قابلیت hover کردن توی هوا خیلی لذت بخشه اگه بتونی درست ازش استفاده کنی خیلی راحت میتونی موقعیت های یک به یک رو برنده باشی بعضی صحنه ها هم انقدر قشنگ میشه که فقط خوراک یوتیوبه قطعا با این جور قابلیتا فلسفه کمپیدن از بین میره چون از همه جا در معرض خطری و مدام باید در حرکت باشی قابلیت finish کردن تایتان هایی که سپرشون از بین رفته هم خیلی جالب و کاربردیه فقط کافیه بری جلو و با مشت بزنیتشون تا در یک حرکت کاملا حماسی تفنگ رو داخل کابین بکنه و خلبان رو بکشه حتی اگه تایتان دشمن laser core زده باشه اگه سریع بجنبی میتونی تمومش بکنی فقط اگه سازنده ها به قولشون عمل کنن و dlc ها رو نفروشن بازی از هیچ نظر کم و کسر نداره
اون قسمت که گفتید میتونید با اسلحه خلبان تایتان رو بکشید رو متوجه نشدم چون تا الان نه خودم تونستم این کار رو انجام بدم و نه تا الان کسی منو اینجور کشته!
میشه دقیقا بگید چجوری؟
حتی وقتی تایتان ها خط اخرن بپری سرشون باز نهایت نارنجک میندازه داخل کابین

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
اون قسمت که گفتید میتونید با اسلحه خلبان تایتان رو بکشید رو متوجه نشدم چون تا الان نه خودم تونستم این کار رو انجام بدم و نه تا الان کسی منو اینجور کشته!
میشه دقیقا بگید چجوری؟
حتی وقتی تایتان ها خط اخرن بپری سرشون باز نهایت نارنجک میندازه داخل کابین
با تایتان باید این کارو بکنی

• Like
Reactions: ps34

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
گفتن تمامی دی ال سی ها رایگانه...حالا بگو چرا؟...چون این دی ال سی هایی که میدن فقط شامل چندتا مپ و ایکون میشه و هیچ اسلحه ای رو شامل نمیشه(تو نسخه قبل که اینطور بود)برا همین دیدن فروش جالبی نمیکنن کل دی ال سی ها رو رایگان کردن:D...و دیدن تعداد پلیرا خیلی بیشتر شد که نسبت به دی ال سی ها سود بیشتری کردن حالا هم این روند رو تو نسخه جدید پیش گرفتن ولی بشخصه امیدوارم همراه دی ال سی ها چندتا اسلحه هم بدن:D

• Like
Reactions: ezio252

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
بازی خیلی خیلی خوب شده...دقیقا به اندازه ی نسخه اول لذت بخش بازی...ولی خوب گرافیک هنوزم مثل نسخه قبل یکم تو ذوق میزنه و به نظرم خیلی میتونست بهتر باشه ولی خوب گرافیک به نظرم با توجه به گیم پلی سریع بازی کمتر توی چشم میاد
چند دستی که بازی کردم فقط یکی دوبار کمپر دیدم که دقیقا یکیشونم منو زد ولی سرعت بازی اصن اجازه کمپ کردن نمیده چون اصل لذتش به حرکتش و بازی نیست که بخوای با کمپ کردن کیل بگیری اگرم بگیری لذتی نداره قطعا...ایتم های خوبی اضافه شده و کلاس ها متنوع هرکدوم یه ویژگی دارن
تیتان ها و کنترلشون نسبت به نسخه یک به نظرم فرق خاصی نکرده همون و بدون ایراده....
یه کیل خیلی توپ گرفتم طرف پرید منم پریدم رو هوا با لگد ناک اوتش کردم:D فیلمش میزارم حتما

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,921
نام
نـــــــویـــــــــد
به غیر از چند مورد اسنایپر احمق که کمپ کرده بودن ، بازی مشکلی نداره و خیلی لذتبخشه
کلا اسنایپ رو باید حذف کنن از بازی :D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
به غیر از چند مورد اسنایپر احمق که کمپ کرده بودن ، بازی مشکلی نداره و خیلی لذتبخشه
کلا اسنایپ رو باید حذف کنن از بازی :D
حالا کمپ کردن با اسنایپ یه چیزی(چون واقعا در حال حرکت اونم با اسنایپ کار یه پلیر هاردکور:D)...الانم واقعا خیلی خوب شده نمیدونم جریان چیه خودم هنگ کردم چون از زمان شروع بتا دوم اصلا پلیر کمپر ندیدم خیلی خیلی کم بوده برام...ولی روز اول بتا هفته پیش طرف با تایتان کمپ کرده بود داشتم دسته رو میزدم تو سرم:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر