100 راز برتر در دنیای بازی ها از نگاه GamingBolt

volta22

کاربر سایت
Aug 1, 2012
669
نام
Hesam
به گفته سازندگان AC هنو سه تا راز دیگه مونده که از این نسخه کشف نشده ! فک کنم شایسته اولا باشه :D هر چند نصف اون راز ها رو بازی نکردم و نمیدونم . ولی اتاق کویین سی شارپ از همه خفن تر بود !

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
به گفته سازندگان AC هنو سه تا راز دیگه مونده که از این نسخه کشف نشده ! فک کنم شایسته اولا باشه :D هر چند نصف اون راز ها رو بازی نکردم و نمیدونم . ولی اتاق کویین سی شارپ از همه خفن تر بود !

نه هیچی از AC توی اینا نبودن. بازم هرچی بگن نمی تونن با 9 ماه کارکردن روی بازی پولیش نشده راز خوب بزارن.

:dشماره هایی که نبود مورد دارن دوستان..خودشون برن ببینن:biggrin1:

دمت گرم دوست عزیز واقعا بیشنی 100 تا راز رو ترجمه کنی صبر و حوصله میخواد..خودم میخواستم این مطلب رو بزارم فقط 10 تا رو ترجمه کرده بودم..:dعاقبت هم به علت گ.شادی منصرف شدم..

واقعا دستتون درد نکنه

:bighug:
سرما خوردگی با یک بطری کاف سیروپ و یک چهارم قرص ریتالین خیلی کار می تونه انجام بده.:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اوه اوه رفتم سایت اصلی همه فحش میدادند به سایت!!!!سراغ لیست های بعدیشم رفتم همین بودGojira جان زحمت می کشن 100 آدم بد تاریخ گیم این سایت هم ترجمه کنند ممنون میشم!!

• Like
Reactions: 235matin235

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
اوه اوه رفتم سایت اصلی همه فحش میدادند به سایت!!!!سراغ لیست های بعدیشم رفتم همین بودGojira جان زحمت می کشن 100 آدم بد تاریخ گیم این سایت هم ترجمه کنند ممنون میشم!!

نه عزیزم به لیست گیر نداده بودن اتفاقا یکی از بهترین مقالاتی هست که یک سایت نوشته.
مشکلشون این بود که برای چی صد صفحه اش کردن.:D
که واقعا هم راست می گن یکی از اونا منم که فحش دادم به معنای واقعی کلمه سر همین 100 صفحه پاره شدم.:D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
نه عزیزم به لیست گیر نداده بودن اتفاقا یکی از بهترین مقالاتی هست که یک سایت نوشته.
مشکلشون این بود که برای چی صد صفحه اش کردن.:biggrin1:
که واقعا هم راست می گن یکی از اونا منم که فحش دادم به معنای واقعی کلمه سر همین 100 صفحه پاره شدم.:biggrin1:
سر لیست های دیگه اش به خیلی چیزها گیر داده بودند.من نشستم لیست 10 آدم بد و 100 بازی بد و 100 بازی وحشتناکشو دیدم به معنای واقعی جر خوردم!!!!بعد تو هم فحش دادی؟؟؟زشته به مولا.ولی لیست هاش بعضاً نشمل زیاد دارند.تو لیست 100 آدم بدش Ganon رو نذاشته بودند داد افراد در اومده بود(جالبه به تصور نصف اعضای سایت،تحریریه نیتندو فن اند)و تو لیست 100 بازی ترسناکش هم خبری از Sh1 و Siren 3 نبود اصلاً.تو لیست 100 بازی برترشم 3 تای اوّل تماماً نینتندوئی بود و از مکس پین هم خبری نبود!!!!ولی من دلیل نمی بینم فحش بدم به لیستشون ولی واقعاً صد صفحه بودنش خیلی اعصاب خورد کن بود

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
سر لیست های دیگه اش به خیلی چیزها گیر داده بودند.من نشستم لیست 10 آدم بد و 100 بازی بد و 100 بازی وحشتناکشو دیدم به معنای واقعی جر خوردم!!!!بعد تو هم فحش دادی؟؟؟زشته به مولا.ولی لیست هاش بعضاً نشمل زیاد دارند.تو لیست 100 آدم بدش Ganon رو نذاشته بودند داد افراد در اومده بود(جالبه به تصور نصف اعضای سایت،تحریریه نیتندو فن اند)و تو لیست 100 بازی ترسناکش هم خبری از Sh1 و Siren 3 نبود اصلاً.تو لیست 100 بازی برترشم 3 تای اوّل تماماً نینتندوئی بود و از مکس پین هم خبری نبود!!!!ولی من دلیل نمی بینم فحش بدم به لیستشون ولی واقعاً صد صفحه بودنش خیلی اعصاب خورد کن بود

ببینین جو سایتای خارجی با ایرانی فرق داره، چون اونجا آزادن، همه هرچی می خوان می گن.مثلا من توی پست بالاییم نوشتم عزیزم، اون ور می نویسن *****.:D کسی هم مشکل نداره چون همینه زبونش.:D در مورد اون لیستام من بهترین رو به نظر خودم انتخاب کردم و ترجمه کردم، اگه چیز خوبی به اندازه همین توی هرجایی به پستم خورد، چشم ترجمه می کنم.:bighug:

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
عالی بود..واقعا خخسته نباشید:bighug:

ولی شماره 73..ماریو گلکسی 2..واقعا ترسناک بود!!
فکر کن 3 موجود بیگانه رو نوک کوه همین جور مشغول نگاه کردنتن!

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
مقاله ی جالبی بودش. منو وادار کرد که برم سراغ کنسول های قدیمیم و تمام بازی هایی که تولیست بود سر بزنم . یه یادی هم از اویل چهار کردم و به دریاچه شلیک کردم. واقعا اویل 4 بهترین بازیه دنیاست.:x

ramsar007

کاربر سایت
Oct 12, 2005
589
نام
حسین
مقاله ی جالبی بودش. منو وادار کرد که برم سراغ کنسول های قدیمیم و تمام بازی هایی که تولیست بود سر بزنم . یه یادی هم از اویل چهار کردم و به دریاچه شلیک کردم. واقعا اویل 4 بهترین بازیه دنیاست.:x

حروف قرمز بی معناست ! :d

نرو پایین
بری علاف میشیا
خواهش میکنم گوش کن
یعنی میخوای بری
چرا خودت و ازار میدی ؟
خیلی بدی
شاید من سر بریده اون ته قایم کرده باشم
نمیدونم با چه زبونی بهت بگم پایین نرو
خودت خواستی
اگر دیدی سر بریده اون پایینه ناراحت نشی
من یکی رو کشتم . اینجا دفنش کردم