100ها ساعت در جاده های جنوبی اروپا

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
40009706288301218132.jpg

جدیدترین محصول کمپانی مایکروسافت، عنوان استودیو PlayGround یعنی Forza Horizon 2 به زودی عرضه خواهد شد و طبق گفته یکی از کارگردان‌های بازی (Creative Director) آقای Ralph Fulton این عنوان به گونه ای خواهد بود که بیش از 100 ساعت پای آن خواهید نشست.
در صحبتی که آقای Fulton با مجله OXM داشته است بیان کرد که در شماره قبل سری Horizon بیشتر از سطح انتظار ما گیمرها این بازی را به اتمام رساندند. او ادامه داد: "چیزی که همیشه در مورد آن صحبت می‌کردیم و هدف خود قرار داده بودیم به پایان رساندن بازی توسط بیشتر مردم بود. راستش را بگویم از درصد به اتمام رساندن Horizon توسط گیمرها شگفت زده شده بودیم. به نظر من حد استاندارد به پایان رساندن بازی تقریبا 10 % از خریداران آن را تشکیل می‌دهد، اما به طور قابل توجهی بازی ما بسیار بیشتر از این درصد نصیبش شد."
در حالی که هیچ شکی در موفقیت استودیو PlayGround در ساخت نسخه اول وجود ندارد، اما گیمرها بعد از اتمام بازی آن را کنار گذاشتند و آقای Futon این مسئله را نیز تایید کرد و ادامه داد:
"آن‌ها بازی را کنار گذاشتند زیرا بعد از آن دیگر کاری برای انجام دادن وجود نداشت، اما در Horizon 2 این موضوع فرق دارد و برای مدتی طولانی گیمرها را مشغول خود خواهد کرد. این بار شاید شما 15 ساعت صرف به اتمام رساندن بازی کنید که مقدار قابل توجه‌ای است، اما بعد از آن تعداد بسیار زیادی Event و محتواهای فراوان وجود دارد که صدها ساعت شما را درگیر خود خواهد کرد.
به نظر من چیزی که در این مورد بسیار عالی به نظر می‌رسد این است که همیشه می‌توانید به این بازی برگردید و هر بار Event های جدید را مشاهده کنید. ماه ها بعد از اینکه Call of Duty یا Assassin Creeds را به پایان رساندید و دیگر چیزی برای ارایه نداشتند، این موقعیت پیش می‌آید که باز هم به دنیای Horizon 2 برگردید و به دل جاده بزنید."
Forza Horizon 2 در روز عرضه دارای یک DLC رایگان با محتوای چند ماشین خواهد بود. روز عرضه 30 سپتامبر است و برای دو کنسول Xbox 360 و Xbox One عرضه خواهد شد.

Forza Horizon 2 Offers "Easily Over 100 Hours of Gameplay" for Hardcore Players - GameSpot

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,024
نام
محمد امین
فکر کنم نسخه اول تنها ترین بازی ریسنگ OWی بود که سه بار تمومش کردم کلا بازی باید به آدم انگیز ولذت بده تا تمومش کنه نه مثل بعضی بازی هاکه تو مرحله اول چنان حالتو می گیره که اصلا دوست نداری ادامش بدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر