10 گیگابایت از حجم بازی Heavenly Sword مربوط به SoundFX

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
یکی از عنوان های بسیاربزرگ کنسول PS3 همین Heavenly Sword هست که با حجم بسیار بالا در حال تهیه میباشد از حجم 1 گیگ دمو قابل بازی برای PSN مشخص بود که حجم فوق العاده بالای نصیب این بازی میشود مسئولین ساخت بازی رسما اعلام کردند 10 گیگ از این حجم مربوط به افکت های کوتاه صوتی بازی میباشد که جای تحسین دارد زیرا نمایان کار بر روی تک تک قسمت های بازی برای کوچکترین صدا میباشد.همچنین این FX مربوط به 4,500 دیالوگ بیان بازی به 11 زبان نیز هست.

Heavenly%20Sword%20Logo.jpg

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اهان اگه از بلوری استفاده نمیشد مشکل حل بود بازی مثل gta که بیاد از یه منطقه بگذری بگه dvd دو رو بزار برگردی بگه یک . متال گیر که از 25 گیگ بیشتره فکر کنم 34 گیگ باشه . بعد فعلا که بلوری حرف اولو میزنه البته بر خلاف همه دوستان فن بوی 360 من نمیدونم این بحث تاپیک چه ربطی داشت به حرفای شما . اگه الان تو قسمت سام فیشر میومدیم بحث عوض میشد کل تاپیک میریخت بهم شما چشم ندارید و ال و بل . منم قبول دارم این کار 11 زبان اشتباه است بعد برا محض اطلاع دوستان زبان فضای کمی اشغال میکنه و بخش صدا برای کل صداهای بازی است نه فقط دیالوگ و این حرفها .

مدیر عزیز دیگه از تو توقع نداشتم من با 599 دلار پول غذای یه ماهه اما ایران پول یه روز . پس تو میخوای دوستانی که ps3 دوست دارن تو ایران بیان ps3 بخرن بعد پول بلوریم بدن . خوب چون دخل به خرجشون نمیرسه این کارو میکنن . پس منم میگم دوست دارم امریکا زندگی کنم تو بگو چرا ایرانی ! ناراحت نشیا تیکه بود

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
تو resistance هم اين طوري بود!
ميگم 11 زباان يكم زياد نيست؟;) فكر كنم اين سياست سوني هست كه اين طوري بلو ري رو توجيح ميكنه...

پ.ن:نياين فن بوي بازي در بيارين!!

سلام

یادمه DVD هم که اومده بود همین حرفا پشت سرش بود
ولی DVD اومد و مثلاً برای یه فیلم چندین زبان + چندین زیرنویس متفاوت رو در خودش گنجوند
و مصرف اون رو برای خیلی ها ساده تر کرد (همین الان خیلی ها هستن که فیلم رو فقط با زیر نویس می بینن، حالا نیای بگی CD هم زیر نویس داره، چون بطور مثال من متنفرم از فیلمی که زیر نویس داشته باشه و اصلاً فیلم زیر نویس دار رو نگاه نمی کنم)

حالا درسته که کسی ما ایرانیا رو تحویل نمی گیره و برامون دوبله و یا زیرنویس فارسی توی DVD ش نمی زاره، ولی برای اینکه مثلاً حالا برای ما نیست نمیشه گفت آشغاله که !!!

بهر حال
این پیشرفته و پیشرفت همیشه یه چیز خوبه
مهم هم نیست که کی ایجاد کننده ش ـه
مهم اینه که یکی این چرخ رو بچرخونه تا بره جلو، حالا می خواد سونی باشه، می خواد مایکروسافت باشه، می خواد رفتگر سر محله باشه

اتفاقا من اگه فارسي هم باشه انگليسيش رو بازي ميكنم!
بازي حال نميده فارسي باشه

ای اجنبی پرست ;)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
gow تو 1 هفته 3 مليون فروخت;) (فقط مثاله قصده مقايسه ندارم)
امین بد مثال میزنی دیگه
301.gif

آخه وقتی یه کنسولی 10 میلیون فروخته و خفن ترین عنوان انحصاریش میاد ...می خواهی 3 میلیون نفروشه؟؟؟

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
امین بد مثال میزنی دیگه
301.gif

آخه وقتی یه کنسولی 10 میلیون فروخته و خفن ترین عنوان انحصاریش میاد ...می خواهی 3 میلیون نفروشه؟؟؟

اینو خوب اومدی خوشم اومذ حالا اگر 360 کم فروش میکرد gow هم فروشش خوب نبود میگفت بابا 360 کم فروشه :bash::banned::shocked:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
یعنی میگی زبون فارسی خوب نیست
چرا ؟
مثل اینکه کم کم داریم میشیم مثل هند٬ترکیه٬مالزی........ که خط و زبونش رو فراموش کردن

نه نمیگم بده ولی مثلا دلم نمیخواد مثلا تو vegas به جای اینکه بگم go go go بگم برو برو برو!!!

ای اجنبی پرست ;)

هر چیزی جای خودش خوبه!!

امین بد مثال میزنی دیگه
301.gif

اون موقع که gow اون قدر فروخت که 10 ملیون فروش نرفته بود!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مدیر عزیز دیگه از تو توقع نداشتم من با 599 دلار پول غذای یه ماهه اما ایران پول یه روز . پس تو میخوای دوستانی که ps3 دوست دارن تو ایران بیان ps3 بخرن بعد پول بلوریم بدن . خوب چون دخل به خرجشون نمیرسه این کارو میکنن . پس منم میگم دوست دارم امریکا زندگی کنم تو بگو چرا ایرانی ! ناراحت نشیا تیکه بود
ایشون منظورش این بود که اگه بازی های ps3 هم قیمت بازی های 360 بود تو ایران الان همه از ps3 طرفداری می کردن و همه فقط همونو می خریدن که این طرز فکر کاملا اشتباه هست. الان توی امریکا به فرض قیمت بازی های 360 و ps3 یکی هست اگه با این حساب بخوایم بگیم که الان باید فروش ps3 خیلی بیشتر از 360 باشه در صورتی که اصالا اینطور نیست و کمتره چون اون چیزی که مهمه خود بازی هست نه blu-ray و cd و این چیزا.
همین الان اگه هم قیمت کنسول و هم بازی های این دو تا کنسول دقیقا یکسان باشه من باز 360 رو انتخاب می کنم.

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
ایشون منظورش این بود که اگه بازی های ps3 هم قیمت بازی های 360 بود تو ایران الان همه از ps3 طرفداری می کردن و همه فقط همونو می خریدن که این طرز فکر کاملا اشتباه هست. الان توی امریکا به فرض قیمت بازی های 360 و ps3 یکی هست اگه با این حساب بخوایم بگیم که الان باید فروش ps3 خیلی بیشتر از 360 باشه در صورتی که اصالا اینطور نیست و کمتره چون اون چیزی که مهمه خود بازی هست نه blu-ray و cd و این چیزا.
همین الان اگه هم قیمت کنسول و هم بازی های این دو تا کنسول دقیقا یکسان باشه من باز 360 رو انتخاب می کنم.

اهان از اون لحاظ . اما فردا که فروش بره بالا دیگه همه چیز تغییر خواهد کرد. نمیشه گفت 360 بتونه موفق بشه فروش پایینه چون ps3 تاخیر داشت شک دارن صبر کنید .هیچ چیز اینجا با امریکا یکی نیست .

آخرین ویرایش:

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
اشكان جان چيه ايران و آمريكا شبيه به هم هست كه اين 2 تا رو با هم مثال ميزني؟ همه چيز كه فقط بازي بهتر نيست. تبليغات و طرفدارها هم هستند. الآن خيلي جاها همين X360 رو به مردم ميفروشن ميگن PS3 هست!! چون مردم كلآ پلي استيشن رو به عنوان تنها كنسول بازي ميشناسن(كلي ميگم. مردم عادي. نه كسايي كه سرشون تو اين مسائل گرمه) و مسمآ خوشنامه و در واقع تو ايران اسمش جا افتاده. خيلي از كساني هم كه الآن طرفدار ps3 هستن به خاطر همون خوشنام بودن PS2 و PS هست.(ممكنه به خاطر خود كنسول باشه. ممكنه به خاطر بازيهاي خاص يك كنسول باشه كه براي اونها خيلي حائز اهميت هستند. و اين در حاليه كه اونها ممكنه در مورد عنوانهاي ديگر پلتفرمها و بازيهاي دنباله دارشون اطلاعات چنداني نداشته باشند. مثلآ Metroid Prime شايد يك مثال خوب در اين زمينه باشه كه تو ايران خيلي بازي نا آشنايي هست)
پس نميشه دليل انتخاب يك چيز رو توسط يك فرد فقط برتري اون انتخاب دونست. ممكنه طرف اطلاعات كافي رو نداشته باشه(اصلآ بحثم سر برتري 2 كنسول نيست) و يا اينكه كلآ يه چيز خاص بهش تلقين شده كه بهترينه. البته يه موضوع مهم ديگر هم هست اونم اينكه طرف بايد به جيبش هم يه نگاهي بندازه و شايد هر كسي نتونه هر چيزي رو براش خودش انتخاب كنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر