10 تا از آزار دهنده ترین بازیکننان در سری call of duty

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خلاصه ما نفهميديم اين activision چرا اين چيتر ها رو كه اكثرا هم كلن هاي بالايي دارن حذف نميكنه
يعني واقعا نميفهمه كسي داره چيت ميكنه يا نميتونه كسي رو تنبيه كنه :p

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
خلاصه ما نفهميديم اين activision چرا اين چيتر ها رو كه اكثرا هم كلن هاي بالايي دارن حذف نميكنه
يعني واقعا نميفهمه كسي داره چيت ميكنه يا نميتونه كسي رو تنبيه كنه :p

این چیتر ها یه قدار هم به نظارت مایکروسافت هم بستگی داره انقدر به اکتیویژن فهش ندید:D

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
والله با پینگ 200 ماییم که دارییم بازی میکنیم

انصافا نا مردیه دیگه با این وضعیت بریییم با یه کسی که پینگش خیلی خوبه رو در رو بشیم مطمینا میزنه ما رو دیگه ..

طبیعتا فوش ندیم این هاست و پینگ رو چیکار باید بکنیم

بازیم عالی نیست ولی بدم بازی نمی کنم تو کالاف غوست . . .

ولی نمی دونم جریان چیه نسبت به کالاف بلک اوپس 2 این قضیه پینگ بیشتر رو اعصابم فشار میاره ..

هر چند تو مد جدید heavy duty عملکرد من فوق العاده بهتر شده حتی با پینگ زغالی

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
والله با پینگ 200 ماییم که دارییم بازی میکنیم

انصافا نا مردیه دیگه با این وضعیت بریییم با یه کسی که پینگش خیلی خوبه رو در رو بشیم مطمینا میزنه ما رو دیگه ..

طبیعتا فوش ندیم این هاست و پینگ رو چیکار باید بکنیم

بازیم عالی نیست ولی بدم بازی نمی کنم تو کالاف غوست . . .

ولی نمی دونم جریان چیه نسبت به کالاف بلک اوپس 2 این قضیه پینگ بیشتر رو اعصابم فشار میاره ..

هر چند تو مد جدید heavy duty عملکرد من فوق العاده بهتر شده حتی با پینگ زغالی

اصلا به خاطر پينگ بچه هاي ايروني بايد با هم بازي كنند
همين الآن از پاشبلند شدم يه پسرك رو نزديك يه خشاب روش خالي كردم دوتا بهش رسيد عوضش با 4 تا من رو كيل كرد اصلا تابلو بود از سرعته
حالا نميگم هر چي دس هست مال پينگه ولي خيلي تاثير ميزاره مخصوصا رو اهداف در حال حركت

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
چند وقت پیش یه پسره تو ایکس باکس ام بی یه تاپیک برای عضو گیری زده بود گفته بود کسایی که مهارت بالایی دارن بگن تا یه کلن قوی درست کنیم بعد مردم اومدن گفتن مگه گستس هم مهارت می خواد؟:D

** MHN **

کاربر سایت
Mar 19, 2013
365
پینگ که آدم رو داغون میکنه!
من حرفه ای نیستم ولی بازیم بدک هم نیست!موقع پینگ 200 حدود 15 تا کیل 10 تا مرگ!(تو TDM)!
الان پینگ 400 تعداد کیل 3 الی 6 تعداد اسیست 2 الی 3 مرگ هم که ده به بالا!
200 میلی اینقدر برا من فرق میکنه!به یارو تیر میزنی نمی میره!خدا مخابرات رو لعنت کنه اینترنتش داغون شده جدیدا!

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
سلام بچه ها
والا من با پینگ 101 دارم با خارجی ها بازی میکنم بازی میکنم به نظرم اونقدری که شما میگین مشکلی نداره تیر ها خیلی سریع تر به یارو میرسه با همین پینگ یا شاید هم بهتر توی bo2 بازی میکردم کلا تیر تو بازی معنی نداشت :D
ولی تو این یکی خیلی بهتر شده
کلا به نظرم خیلی نسبت به bo2 از نظر سرور بهتر شده

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
پینگ که آدم رو داغون میکنه!
من حرفه ای نیستم ولی بازیم بدک هم نیست!موقع پینگ 200 حدود 15 تا کیل 10 تا مرگ!(تو TDM)!
الان پینگ 400 تعداد کیل 3 الی 6 تعداد اسیست 2 الی 3 مرگ هم که ده به بالا!
200 میلی اینقدر برا من فرق میکنه!به یارو تیر میزنی نمی میره!خدا مخابرات رو لعنت کنه اینترنتش داغون شده جدیدا!

دقيقا همينطور ميشه وقتي پينگ آدم ميره بالا اسيست ها همميره بالامن بعضي از بازي ها ميبيني 9 تا اسيست دارم

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
سلام بچه ها
والا من با پینگ 101 دارم با خارجی ها بازی میکنم بازی میکنم به نظرم اونقدری که شما میگین مشکلی نداره تیر ها خیلی سریع تر به یارو میرسه با همین پینگ یا شاید هم بهتر توی bo2 بازی میکردم کلا تیر تو بازی معنی نداشت :D
ولی تو این یکی خیلی بهتر شده
کلا به نظرم خیلی نسبت به bo2 از نظر سرور بهتر شده

خوب دوست من 100 تا حتي 150 مشكلي بوجود نمياره مشكل وقتيه كه پينگ شما نوسان داره و زير 250 هم نمياد و شما روبروي يك كلن با پينگ 40 از آمريكا كه دائم با تمام سرعت ميدون و شليك ميكنن حالا اونا خواهند دويد و سرعت جا خالي شون از فاير ريت شما بالاتر ميره

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
امروز به يه نفر برخورد كردم باور كنيد تو جيبش 5 تا c4 داشت يه شيلد هم گذاشته بود پشتش همين كه به يه نفر ميرسيد سريع ميخوابيد بعد c4 رو ميكاشت دو قدمي خودش سريع منفجر ميكرد يه دودي راه ميوفتاد بعدش هم death خيلي باحال بود كارش
بازم بگيد تو cod بازيكن حرفه اي نداريم
من يه چيزايي ديدم كه سرم سوت كشيده
بايد مدام بازي كنيد تا با حرفه اي ها هم بازي بشيد

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
امروز به يه نفر برخورد كردم باور كنيد تو جيبش 5 تا c4 داشت يه شيلد هم گذاشته بود پشتش همين كه به يه نفر ميرسيد سريع ميخوابيد بعد c4 رو ميكاشت دو قدمي خودش سريع منفجر ميكرد يه دودي راه ميوفتاد بعدش هم death خيلي باحال بود كارش
بازم بگيد تو cod بازيكن حرفه اي نداريم
من يه چيزايي ديدم كه سرم سوت كشيده
بايد مدام بازي كنيد تا با حرفه اي ها هم بازي بشيد

منو میگه اون سری تو لابی دیده بودمت کلا این کار و از وقتی من راه انداختم دیگه 100 نفر اسکی رفتن از روش

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
منو میگه اون سری تو لابی دیده بودمت کلا این کار و از وقتی من راه انداختم دیگه 100 نفر اسکی رفتن از روش

اين مدل c4 و شيلد چند جور استفاده داره يكيش اينه كه طرف شيلد رو بر ميداره يه پرك تعويض سريع تجهيزات رو ميزنه c4 اضافي رو هم ميزاره جيبش بعد با شيلد ميره جلو همچين يه نفر يا چند نفر رو ميبينه فرقي نداره c4 رو پرت ميكنه بالا سرشون و همون بالا منفجر ميكنه رد خور نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر