10 بازی FPS برتر تاریخ به انتخاب Gametrailers

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
:d
s3222_7645645764545456.jpg

x2744_67456435344564563.jpg

Top 10 First-Person Shooters of all time
HD
آپلود شده :
HD
لیست :
10.UNREAL TOURNAMENT
9. DOOM
8. TEAM FORTRESS 2
7. BATTLEFIELD 2
6. STARSIEGE: TRIBES
5. HALO 3
4. HALF-LIFE 2
3. COUNTER-STRIKE
2. COLL OF DUTY4: MODERN WARFARE

[LTR]1.GOLDENEYE 007 (nintendo 64)
[/LTR]

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
متای Goldeneye رو نگاه بعد ازش ایراد بگیر زیر سوال بردن متای بالای 95؟
متای 95 بخاطر کنسولی بودنش بوده اون زمان کلا هیچ بازی FPS ـی رو کنسول با اون کیفیت نبوده ، و گرنه جلوی عناوین بزرگ PC همون زمان هم زیاد نمی تونه قد علم کنه ، Halo 1 حتی بهتر بود اقلا اول می بود تا این .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اصلا روز به روز داره این لیست ها و امتیازهای سایت ها مسخره تر از قبل میشه. الان توجیه نبودن HL1 و نبود حتی یک نسخه از Quake چی میتونه باشه؟ بازی ای که اگه Death Match رو نمیساخت(Quake ) الان خیلی از این شوترها باید یه قل دو قل بازی میکردن.
جالبتر اینکه همین لیست هم نوع چینشش جوک قرنه، HL2 باید چهارم باشه اونوقت GE007 باید اول بشه؟ خوب اصلا نمیزاشتین HL2 رو هم، والا الان که اینجا گزاشتینش خیلی دردآور تره.
Doom رو هم اصلا بخدا با این جایگاهی واسش در نظر گرفتن به نظرم اگه نمیزاشتنش خیلی ارزش بازی بیشتر حفظ میشد.
به اضافه نبود halo1 که انقلاب شوتر اول شخص کنسولی بوده بعد اومدن بجاش halo3 گذاشتن کلا لیست خوشحال تر از این ندیدم .

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
وقتی Doom اون جایگاهش...وقتی BioshockوQuake اصلا نیستن...وقتی MW از HL 2 بالاتره(قصدم توهین نیستا:d)...

چه انتظاری از این لیست داری:|؟

خیلی جالبه یک لیستم نیست که حداقل یه نفر قبولش داشته باشه :d این به خاطر انتخاب های عاقلانه و منصفانه ی VGA ـه ، شک نکنین :d

در آخر منم اصلا لیستو قبول ندارم :| وقتی این همه شوتر شاهکار وجود داره من نمیدونم این CoD چیه اون وسط :| تازه اونم نفر دوم :| HL چقندره اون وسط که CoD شده دوم :shocked:

ویرایش: مثل اینکه لیست برا GT بوده :d GT هم به باد رفت :| ما دیگه به کی پناه ببریم؟ Famitsu آیا؟ :d

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
واقعا که جالبی!!!:-$
چون کرایسیس تو لیست 10 تا شوتر برتر تاریخ نیست شد بازی بدی آره؟!
جز 10 تا نباشه چز 15 تا هست مسلما!!;)

شوتر تو عمرت بازی نکردی خبر نداری خیلی از بازی های مثل BLACK و Wolfeshtain و Medal و... هستن که جزء بهترین های تاریخ محسوب می شن و کریسیس در مقابل اینها هیچی نیست حالا COD و Halo و HL و DOOM و... هم بماند

در کل من تا ۳۰ هم بشمارم بازم کریسیس جزءش نیست

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شوتر تو عمرت بازی نکردی خبر نداری خیلی از بازی های مثل BLACK و Wolfeshtain و Medal و... هستن که جزء بهترین های تاریخ محسوب می شن و کریسیس در مقابل اینها هیچی نیست حالا COD و Halo و HL و DOOM و... هم بماند

در کل من تا ۳۰ هم بشمارم بازم کریسیس جزءش نیست

بحث رو که باهات ادامه نمیدم چون اینجا جاش نیست و دیگه همه هم شناختنت که چجوری هستی!!:-@
فقط بهت بگم که با این کارات نمیتونی ارزش کرایسیس رو بیاری پایین :-qو اگه از این بازیها که میگی سر نباشه کمتر هم نیست!!

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
شماها هم که مثل اینکه تن خودتون میخاره!!!:d
بیخود و بی جهت چرا حرف هیلو رو وسط میکشن,این بحثا عاقبت خوبی نداره واسه هیشکی!!:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
حالا گناه کرایسیس چیه که ترولش میکنید؟ :D من فنش نیستم ولی دیگه هرچی دم دست اومد رو که نباید ترول کرد :D

FPSــه و این سبک بازی ها محکوم به ترولن:lol:

حالا این وری باشه اون وری باشه هروری که باشه>:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
حالا گناه کرایسیس چیه که ترولش میکنید؟ :biggrin1: من فنش نیستم ولی دیگه هرچی دم دست اومد رو که نباید ترول کرد :biggrin1:​

برادر من ترول کجا بود..؟ این دوستان که تازه دستشون به موس رسیده و بازی های که صفحه قبل ذکر کردم رو بازی نکردن دارن میگن کریسیس بهترین شوتر تاریخ هست.. خوب آدم شاخ در میاره چه جوری بازی که بعد از ۲ دقیقه آدم از بازی کردنش کهیر میزنه بهترین بازی تاریخ هست..!؟

COD با ۲۰۰ میلیون نسخه فروش ادعا نمیکنه بهترین شوتر تاریخ هست بعد کریسیسی که به زور هر نسخش به یک میلیون فروش میرسه این ادعا رو داره..

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
لیست :
10.UNREAL TOURNAMENT
9. DOOM
8. TEAM FORTRESS 2
7. BATTLEFIELD 2
6. STARSIEGE: TRIBES
5. HALO 3
4. HALF-LIFE 2
3. COUNTER-STRIKE
2. COLL OF DUTY4: MODERN WARFARE

[LTR]1.GOLDENEYE 007 (nintendo 64)
[/LTR]
لیست رو کی نوشته میخوام بالگد بزنم تو صورتش.>:)
اینجاست که باید از کلمه ی مهم لول استفاده کنم.:d
cod هست بعد
Bioshock نیست!
لوووول

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
برادر من ترول کجا بود..؟ این دوستان که تازه دستشون به موس رسیده و بازی های که صفحه قبل ذکر کردم رو بازی نکردن دارن میگن کریسیس بهترین شوتر تاریخ هست.. خوب آدم شاخ در میاره چه جوری بازی که بعد از ۲ دقیقه آدم از بازی کردنش کهیر میزنه بهترین بازی تاریخ هست..!؟

COD با ۲۰۰ میلیون نسخه فروش ادعا نمیکنه بهترین شوتر تاریخ هست بعد کریسیسی که به زور هر نسخش به یک میلیون فروش میرسه این ادعا رو داره..

ما که دیگه هرچی FPS بوده بازی کردیم,این جور که معلومه این شمایی :baby:که اصلا با این سبک آشنا نیستی که با بازی کردن یکی از بهتریناش کهیر میزنی!!
کم کم شروع کن به FPS بازی کردن خوب میشی!!:laughing:

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
لیست رو کی نوشته میخوام بالگد بزنم تو صورتش.>:)
اینجاست که باید از کلمه ی مهم لول استفاده کنم.:d
cod هست بعد
Bioshock نیست!
لوووول

اخه ببین ، باید دید مبنای انتخاب در این لیست چه بوده؟
اگه گیم پلی بوده که halo , UT باید بهترین میشدند.چون کامل ترین گیم پلی FPS رو دارن.
اگه بحث داستان و اتمسفرو ... پیش بیاد خوب half life , bioshock , .... هم عناوین قابل توجهی هستند.
باید دید معیارشون چی بوده.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اخه ببین ، باید دید مبنای انتخاب در این لیست چه بوده؟
اگه گیم پلی بوده که halo , UT باید بهترین میشدند.چون کامل ترین گیم پلی FPS رو دارن.
اگه بحث داستان و اتمسفرو ... پیش بیاد خوب half life , bioshock , .... هم عناوین قابل توجهی هستند.
باید دید معیارشون چی بوده.
مشکل همینه دیگه نه همه ی معیار ها رو با هم داشته نه یدونه رو کلا خر تو خر بوده!
تنها انتخاب درستشون همین golden eye بوده.:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر