🔳 تصاویر مقایسه ریمیک و اورجینال بازی Until Dawn

انصافا تغییرات که داره.
مخصوصا محیط و... که خیلی تفاوت داره.
چهره ها رو خب حفظ کردن و روی همون ساختن و رفتن بالا ، خیلی تغییرات آنچنانی ندارن چون تمرکز نسخه PS4 هم از لحاظ گرافیکی روی چهره بود.

من که هرچی بازی از سوپرمسیو بود غیر همین UD و این آخریه که نمیدونم اسمش چیه رو بازی کردم و همرو تموم کردم.
اما یکی از یکی خسته کننده تر.
آخریش Quarry بود که اصلا در موردش حرف نزنم بهتره.
من اصلا اینها رو جزو بازی به حساب نمیارم ، من رو یاد اون بازیهای FMV قدیمی میندازن با این تفاوت که خیلی با پلیر تعامل کمتری دارن.

اما یکی از دوستهام میگه این UD فرق میکنه و از بقیه بهتره ، حالا باید دید.
ادمین عکس پین شده رو پاک کن، اینجا یه گزارش باگ هم بدم که نمیشه آخرین عکس رو تو ردیف پاک کرد چون فلش حرکتی اجازه نمیده

View attachment 352208
ctrl رو بگیر و به پایین اسکرول کن ، قالب جمع و جورتر میشه و میتونی روی همه عکسهایی که آپلود کردی کلیک کنی و...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Rohshen
انصافا تغییرات که داره.
مخصوصا محیط و... که خیلی تفاوت داره.
چهره ها رو خب حفظ کردن و روی همون ساختن و رفتن بالا ، خیلی تغییرات آنچنانی ندارن چون تمرکز نسخه PS4 هم از لحاظ گرافیکی روی چهره بود.

من که هرچی بازی از سوپرمسیو بود رو غیر همین UD بازی کردم و همرو تموم کردم.
اما یکی از یکی خسته کننده تر.
آخریش Quarry بود که اصلا در موردش حرف نزنم بهتره.
من اصلا اینها رو جزو بازی به حساب نمیارم ، من رو یاد اون بازیهای FMV قدیمی میندازن با این تفاوت که خیلی با پلیر تعامل کمتری دارن.

ctrl رو بگیر و به پایین اسکرول کن ، قالب جمع و جورتر میشه و میتونی روی همه عکسهایی که آپلود کردی کلیک کنی و...
هر چی باشه مشخص بازی ووک شده، دیگه تغییر رنگ پوست به این ضایع رو که نمیشه انکار کرد

در مورد باگ هم هر کاری کردم نشد

هر چی باشه مشخص بازی ووک شده، دیگه تغییر رنگ پوست به این ضایع رو که نمیشه انکار کرد
در مورد شخصیت ها رو رنگی کردن من حقیقتا مشکلی ندارم.
اونهم این بازی که کلا داستان تخیلیه و بازیگرها میتونن به هر شکلی باشن.
دلیل علمی وجود نداره که بگیم نه این نمیتونه رنگ پوستش تیره یا روشن باشه به فلان دلیل.
مثلا ویچر ، Gow و... نیست که بگیم تو اون دوره نمیتونه سیاه پوست باشه و...

در مورد باگ هم هر کاری کردم نشد
آقا باگ نیست.
مرورگرت مگه از زوم در نمیاد؟
این ربطی به انجمن نداره ها.
بیار زیر 100 و پایینتر ، قالب که جمع بشه به عکس ها دسترسی پیدا میکنی.
از کروم استفاده کن.

آخرین ویرایش:
ud بدون شک بهترین بازی supermassive هستش بقیه کارهاشون افت شدیدی داشته ( البته من little hope رو هم دوست داشتم ). زمان خودش ( و هنوز هم ) گرافیک خیلی خوبی

داشت . اتمسفر گیرایی داره . داستانش و شخصیت ها هم به نسبت کارهای دیگشون بهتره . از دسته ps4 هم خیلی خوب استفاده می کرد ولی من تا الان از چیزایی که از ریمیک دیدم

خیلی خوشم نمیاد حس و حال نسخه ی اصلی خیلی بهتره

هنوز دیسک بازی ps4 این بازی من نگه داشتم اون زمان که آمد اصلا عجیب به من چسبید انتظارش نداشتم انقدر من درگیر کنه برای همین دلم نیومد کالکشنش نکنم.
ولی تو این نسخه چقدر این نورپردازی جدید بده اصلا به تم و جو سرد بازی نمی خوره اون نور پردازی قبلی خیلی بهتر بهش می آمد یه جو افسرده سرد ایجاد می کرد.
بازی هم که قشنگ رگه ها ووک داخلش پر شده واقعا نجاست از این ریمیک چکه می کنه

• Like
Reactions: ps3_360_wii
در مورد شخصیت ها رو رنگی کردن من حقیقتا مشکلی ندارم.
اونهم این بازی که کلا داستان تخیلیه و بازیگرها میتونن به هر شکلی باشن.
دلیل علمی وجود نداره که بگیم نه این نمیتونه رنگ پوستش تیره یا روشن باشه به فلان دلیل.
مثلا ویچر ، Gow و... نیست که بگیم تو اون دوره نمیتونه سیاه پوست باشه و...

آقا باگ نیست.
مرورگرت مگه از زوم در نمیاد؟
این ربطی به انجمن نداره ها.
بیار زیر 100 و پایینتر ، قالب که جمع بشه به عکس ها دسترسی پیدا میکنی.
از کروم استفاده کن.
در مورد رنگ پوست چطور تمام شخصیتهای اصلی بازی اویل کپکام رو سیاه پوست کنیم و یا اینکه کریتوس رو سیاه پوست کنیم، و یا اصلا بیایم شپرد مس افکت رو سیاه پوست کنیم

در مورد مرور گر هم این کارها رو کردم زوم کوچیک و بزرگ کردم درست نمیشه و باگه

معلوم نیست این عکس های مقایسه ای ریمیک های اخیر سونی چه صیغه ای هست :D یه جوریه که انگار مشکل از خود عکس هاست، مثل اون انفجار تو هورازین که یه طوری بود انگار زمان بندی بین 2 عکس فرق داره، و خب "انفجار"هم اگر چند میلی ثانیه جابجا بشه طبیعتا نورپردازیش هم متفاوت و کل عکس متفاوت میشه... برای همین مثلا عکس جدید طوری هست که انگار افکت های انفجار جایگزین دود و مه شده....

اینا هم واقعا یه جوریه، اگر نورپردازی در این حد تغییر کرده واقعا عجیبه که چطور تو اون فضای سرد، اینطوری شده؛ اگرم مشکل از عکس هاست... دیگه باید بیاد بازی کنیم ببینیم چیه...

*نسخه اصلی رو چند بار تموم کردم و دارمش همین الان، بازی واقعا هنوزم گرافیک چشم گیری داره و با یک اپدیت گرافیکی میشد سر و تهش رو جمع کرد، نمیدونم والا چرا سونی همچین میکنه :D

الان یک کاری کرده که دیگه جو پیرامون ریمیک هاش خراب شده، طوری که اگر ریمیک های احتمالی گاد اف وار هم تو راه باشه، با این فضا، واقعا کار براش سخت میشه، به نظرم اگم ریمیک های گاد اف وار یونان (6 نسخه یا 3 نسخه اصلی) در راهه، ای کاش بعد بازی جدید سانتا یا ناتی معرفی بشند که قربانی این فضای فعلی نشند... حیفه چون گاو پتانسیل داره عین رزیدنت ایول ریمیک بشه دونه دونه...

هر کاری هم میکنه، اون نسخه های وانیلا گاو های یونان (منهای 3 که الردی ریمسترش هست) هم پورت و دسترس پذیر کنه خواهشا... البته رو پی اس تری و ویتا همه رو دارم همه رو هم پلت کردم :D ولی خب بیاد نسل جدید هم عالیه، یه تروفی لیست جدید هم بزنه تنگش :D

در مورد رنگ پوست چطور تمام شخصیتهای اصلی بازی اویل کپکام رو سیاه پوست کنیم و یا اینکه کریتوس رو سیاه پوست کنیم، و یا اصلا بیایم شپرد مس افکت رو سیاه پوست کنیم
شپرد که میتونست سیاه پوست ، مرد ، زن و... باشه!

مورد بعد اینکه من نگفتم شخصیتی که از قبل میشناسیم رو بیان سیاه پوست کنن؟
گفتم که دلیلی برای سیاه پوست نشدن فلان شخصیت تو این بازی وجود نداره.
من بازی نکردم ولی خب کریتوس ، کریس ، لیان و... رو با شخصیت فرعی این بازی یکی میکنی؟
این یارو اصلا کی هست که سیاه پوست شدن یا نشدنش مهم باشه؟

کامنتم رو میخونی یا حرفهات رو از قبل ضبط کردی و فقط پلی میکنی؟ :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or