✅ امکانات جدید فروم!

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
آقا یه فایل manifest هم به سایت اضافه کنید pwa بیاد بالا . کمک نیاز بود بگید من کمک می کنم . خیلی سادس این. قشنگ مثل به اپ مجزا روی سیستم نصب میشه سایت.

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
سلام به همه کاربران عزیز و مدیران محترم ، بابت برطرف شدن برخی از مشکلات سایت از جمله " زیباتر و کاراتر شدن قسمت ارسال و ویرایش متن " و " تمام زحمت های دیگه از جمله حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی از سایت و انجمن " تشکر میکنم و برای همه آرزوی موفقیت همراه با سلامتی دارم ، ضمنا قابلیت JUSTIFY عالی بود .​

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
آقا یه فایل manifest هم به سایت اضافه کنید pwa بیاد بالا . کمک نیاز بود بگید من کمک می کنم . خیلی سادس این. قشنگ مثل به اپ مجزا روی سیستم نصب میشه سایت.
PWA اضافه شده

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

امکانات جدیدی که به فروم اضافه شده رو طی چند روز آینده معرفی میکنم، اگر مشکلی بود اعلام کنید تا برطرف بشه.

برای خیلی از دوستان تکرار پست‌های اول تاپیک‌های مربوط به تالار Console Games Community یا تالار بازی‌ها آزار دهنده بود و درخواست‌های زیادی برای حل مشکل داشتیم.

در ورژن جدید پست اول فقط در صفحه اول به صورت کامل نمایش داده میشه و در باقی صفحات برای مشاهده آن باید روی گزینه بیشتر کلیک کنید تا ادامه پست نمایان بشه.

first-post.JPG

آواتار و اطلاعات کاربر به زیر پست منتقل شده تا فضای بیشتری برای نمایش محتوا وجود داشته باشه.

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
سلام

امکانات جدیدی که به فروم اضافه شده رو طی چند روز آینده معرفی میکنم، اگر مشکلی بود اعلام کنید تا برطرف بشه.

برای خیلی از دوستان تکرار پست‌های اول تاپیک‌های مربوط به تالار Console Games Community یا تالار بازی‌ها آزار دهنده بود و درخواست‌های زیادی برای حل مشکل داشتیم.

در ورژن جدید پست اول فقط در صفحه اول به صورت کامل نمایش داده میشه و در باقی صفحات برای مشاهده آن باید روی گزینه بیشتر کلیک کنید تا ادامه پست نمایان بشه.

View attachment 200751

آواتار و اطلاعات کاربر به زیر پست منتقل شده تا فضای بیشتری برای نمایش محتوا وجود داشته باشه.
خسته نباشید خدمت بچه های مدیریت?
امیدوارم مثل بقیه فروم ها و شبکه های اجتماعی قابلیت قراردادن آنی گیف از Tenor یا Giphy رو هم به ادیتور اضافه بکنید

• Like
Reactions: Bax and dargon9090

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
سلام. هنوز وقتی وارد تاپیکی میشیم میره صفحه اولش (با گوشی)
کاش طوری تنظیم کنید که مدام نیاز نباشه شماره صفحه آخر تاپیک رو وارد کنیم.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام. هنوز وقتی وارد تاپیکی میشیم میره صفحه اولش (با گوشی)
کاش طوری تنظیم کنید که مدام نیاز نباشه شماره صفحه آخر تاپیک رو وارد کنیم.
سلام
مشکلی نیست این مورد.

تاپیک‌هایی که بیش از 7 روز از آخرین آپدیت آن‌ها گذشته باشه و شما مشاهده نکرده باشید به عنوان خوانده شده در نظر گرفته میشه و درصورت مراجعه به صفحه اول منتقل میکنه. تو این شرایط باید روی کلید "برو به جدیدترین پست" که بالای پست اول قرار دارد کلیک کنید.

last-post.JPG

اگر کمتر از 7 روز از آخرین مراجعه شما به آن تاپیک یا تالار گذشته باشه، منتقل میکنه به اولین پست جدیدی که شما مشاهده نکردید.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
سلام

3 تا ویژگی کوچکی که در این نسخه اضافه شده

1.امکان Ignore کردن تالارها و تاپیک‌ها.
اگر علاقه ندارید پست‌های جدید تالار X و یا تاپیک Y در feed شما ظاهر بشن می‌تونید این موارد رو به لیست سیاه اضافه کنید. حتی میشه تالار رو از صفحه اصلی انجمن حذف کرد.

forumx.JPG

Topic??
topicy.JPG

برای ویرایش تالارها و یا تاپیک‌های لیست سیاه به قسمت تنظیمات/لیست سیاه مراجعه کنید.

2. امکان درج Gif های سایت Giphy از طریق ادیتور

gif.jpg

3.نوتیفیکیشن‌ها به صورت Live به روز میشن. یعنی نیاز نیست صفحه رو ریفرش کنید، به محض اینکه یک نوتیفیکیشن دریافت کنید روی Tab مرورگر و آیکون مربوط به اطلاعیه‌ها نمایش داده میشه. (Live Update در ورژن 1.5 وجود داشت اما از ابتدای ورژن 2 حذف شده بود)
livbe-update.jpg

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
این مشکل از قبل هم بوده هنوز هم هست ، من میام مثلا انجمن هایی که دوست ندارم ببینم رو فلش رو به بالاش رو میزنم و بسته میشه اما دوباره که رفرش میکنم همه انجمن ها به حالت عادی بر می گرده. این رو اگر اوکی کنید عالی میشه

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
1.امکان Ignore کردن تالارها و تاپیک‌ها.
اگر علاقه ندارید پست‌های جدید تالار X و یا تاپیک Y در feed شما ظاهر بشن می‌تونید این موارد رو به لیست سیاه اضافه کنید. حتی میشه تالار رو از صفحه اصلی انجمن حذف کرد.

View attachment 200809

Topic??
View attachment 200811

برای ویرایش تالارها و یا تاپیک‌های لیست سیاه به قسمت تنظیمات/لیست سیاه مراجعه کنید.
نمیدونم تاپیکها تا چه حد مخفی میشن ولی من تاپیک ورسوس رو در لیست سیاه گذاشتم اما دائما میبینمش و فقط از ستون آخرینهای سمت چپ انجمن حذف شده.

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
نمیدونم تاپیکها تا چه حد مخفی میشن ولی من تاپیک ورسوس رو در لیست سیاه گذاشتم اما دائما میبینمش و فقط از ستون آخرینهای سمت چپ انجمن حذف شده.
کجا میبینید؟
از لیست آخرین‌ها و لیست تاپیک‌های یک تالار حذف میشه کلا.

این مشکل از قبل هم بوده هنوز هم هست ، من میام مثلا انجمن هایی که دوست ندارم ببینم رو فلش رو به بالاش رو میزنم و بسته میشه اما دوباره که رفرش میکنم همه انجمن ها به حالت عادی بر می گرده. این رو اگر اوکی کنید عالی میشه
من این مورد رو بررسی کردم اما ایرادی نداشت. از کدوم قالب استفاده میکنی شما؟

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
کجا میبینید؟
از لیست آخرین‌ها و لیست تاپیک‌های یک تالار حذف میشه کلا.

من این مورد رو بررسی کردم اما ایرادی نداشت. از کدوم قالب استفاده میکنی شما؟

مدرن دارک استفاده میکنم
یعنی اصلا رد خور نداره
من میبندم میرم میام باز شده خودش! چون کلا کروم رو من force dark کردم به هیچ عنوان تم های روشن رو نمیتونم تحمل کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر