███ یک آنچارتد 3 همراه با کد آنلاین استفاده نشده ███

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Rating - 100%
25   0   0
داداش مگه ماشینه که سه دست چرخیده؟ این بنده خدا اینو نمیگفت کسی متوجه میشد؟!

شما و دوستانی که لایک زدن پستتون رو مثل اینکه دوست دارید جنس گرون بهتون بفروشن !

تو رو خدا میومد نمیگفت ! :| یه فرهنگ هایی رو رواج میدین اینجا .... ! :|

AMIR MGS

کاربر سایت
Feb 3, 2010
35
نام
امیرحسین
Rating - 100%
4   0   0
با اجازه صاحب تاپیک من قصد طرف داری ندارم از کسی ولی خداوکیلی حق رو میدم به این اقا ابوالفضل
چون نگاه کنید خود شما میگی 75 خریدی .خوب دوست عزیر شما 75 خریدی و ازش استفاده کردی درسته که یه CD هست ولی خوب بازم شما بخوای بفروشی نباید قیمت رو کم کنی؟در این صورت شما استفاده مجانی کردی دیگه
قبول شما اگه نمیگفتی کی فکرش میکرد دست دوم باشه ولی خب ادم باید وجدان داشته باشه.دوستمون راست میگه شما خودت دست دوم خریدی یعنی 3 بار این دیسک توسط اشخاص مختلف چرخیده
با این حال بازم میخوام بگم ناراحت نشو و اگر هم دوست داشتی گزارش بده ولی منطقی و عاقلانه فکر کن

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
با اجازه صاحب تاپیک من قصد طرف داری ندارم از کسی ولی خداوکیلی حق رو میدم به این اقا ابوالفضل
چون نگاه کنید خود شما میگی 75 خریدی .خوب دوست عزیر شما 75 خریدی و ازش استفاده کردی درسته که یه CD هست ولی خوب بازم شما بخوای بفروشی نباید قیمت رو کم کنی؟در این صورت شما استفاده مجانی کردی دیگه
قبول شما اگه نمیگفتی کی فکرش میکرد دست دوم باشه ولی خب ادم باید وجدان داشته باشه.دوستمون راست میگه شما خودت دست دوم خریدی یعنی 3 بار این دیسک توسط اشخاص مختلف چرخیده
با این حال بازم میخوام بگم ناراحت نشو و اگر هم دوست داشتی گزارش بده ولی منطقی و عاقلانه فکر کن
دوست عزیز عزیزم من میگم از یکی گرفتمش که خودش پلمپو باز کرده بود ولی از کد و اینا استفاده نکرده بود
من میگم خودم اصلا ازش استفاده نکردم چون ورژن دستگاهم 3.55 هست اصلا دیسکو وقتی میزاری بالا نمیاره
من میگم خودم دست دوم به قیمت 75 هزار تومن از پر سابقه ترین کاربر اینجا خریدم
موقع فروش با خودشم مشورت کردم گفت دست دو رو همون طور که بهت 75 دادم 75 بزار برای فروش من که نتگفتم 75 پلمپ خریدم نه دادا 75 دست دو خریدم
قیمتم هم خودش گفت خوبه یعنی من چیزی رو که دست دو که واقعا با آک مو نمیزنه رو 75 بخرم بعد انتظار دارید بیام بگمش 30 تومن پس انصافتون کجاست
من اینو دست دو 75 خریدم و همونطور 75 نباید بفروشم؟؟
من میتونسم جور دیگه ای برخورد کنم و کل پستا رو ریپورت کنم.
اول تاپیک هم زدم اگه خریدار نیستید آقا لازم نیست بیاید اظهار نظر بکنید.
پس دیگه بحثو لطفا تموم کنید.....
با تشکر

---------- نوشته در 01:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 PM ارسال شده بود ----------

داداش مگه ماشینه که سه دست چرخیده؟ این بنده خدا اینو نمیگفت کسی متوجه میشد؟!
چه میدونم شما بهشون بگید
ممنون

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
Rating - 100%
5   0   0
قیمتش با کد انلاین 75 مناسب الان نوعش 120
من خودم یه انچارتد3 بدون کد 60 تو توپ خونه فروختم