‍Crytek: احتمال انتشار Crysis براي PS3 و X360 وجود دارد

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
چند سال پيش هنگامي كه گفته مي شد بازي هاي اول شخص بر روي كنسول ها موفق نخواهند شد آقاي Yerli رئيس Crytek به مجله PC Gamer گفت: همه چيز امكان پذير است.
اكنون وي در مورد انتشار Crysis براي PS3 و X360 نيز گفته است:
احتمال انتشار Crysis براي PS3 و X360 وجود دارد.
در ادامه وي در مصاحبه خود گفته است:
انتشار Crysis براي PS3 و‌X360 اگر روزي بخواهد اتفاق بيوفتد نياز به زمان زيادي براي هماهنگي دارد و فعلا ما چنين تصميمي نداريم زيرا تمركز خود را از روي نسخه PC از دست مي دهيم ، قبلا هم گفته بودم اول انتشار نسخه PC تا بعد ببينيم چه مي شود.
پس لطف كنيد از من شايعه نسازيد كه يرلي گفته است: Crysis براي كنسول ها.
جمله من در مورد انتشار اين بازي براي كنسول ها نيز فعلا يك فرضيه است.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
يعني اينكه ما صبر ميكنيم تا نسخه PC فروشش رو بكنه و بعد نسخه ي كنسول ها رو هم منتشر ميكنيم تا چند برابر هزينه اي كه خرج ساخت اين بازي كردند ( 20 ميليون دلار !!:eek:) بره تو اون جيبشون !! :biggrin1:

آخرین ویرایش:

M1

کاربر سایت
Jun 17, 2007
195
حتما مال 360 , ps3 هم میاد شک نکنید!چون یه همچین بازی با این گرافیک خفن مگه قراره روی چند درصد از کامپیوتر ها خوب اجرا بشه که اونا برن بازی رو بخرن ولی اگه روی 360 , ps3 هم بیاد شرط می بندم هر کس که کنسول داره این بازی رو حتما میخره و این میدونید یعنی چند درصد سود بیشتر؟؟؟ حتما مال کنسول هم میاد.

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
حتما مال 360 , ps3 هم میاد شک نکنید!چون یه همچین بازی با این گرافیک خفن مگه قراره روی چند درصد از کامپیوتر ها خوب اجرا بشه که اونا برن بازی رو بخرن ولی اگه روی 360 , ps3 هم بیاد شرط می بندم هر کس که کنسول داره این بازی رو حتما میخره و این میدونید یعنی چند درصد سود بیشتر؟؟؟ حتما مال کنسول هم میاد.
بله با شما موافقم چون همه ي گيمر ها كه PC ندارند و همه كه نميتونن PC High End جمع كنن ، الان بيشتر گيمر ها ، با كنسول بازي ميكنن
بر عكس كشور ما !! :biggrin1: كه هم از دم PC باز هستند !!

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
بله با شما موافقم چون همه ي گيمر ها كه PC ندارند و همه كه نميتونن PC High End جمع كنن ، الان بيشتر گيمر ها ، با كنسول بازي ميكنن
بر عكس كشور ما !! :biggrin1: كه هم از دم PC باز هستند !!

ای گفتی کشور ما ............ /:)
اینجا نصف PC بازا اصلا نمیدونن کنسول چی هست :eek::blushing:
البته یه چن سالی هست که این وضعیت واقعا خیلی بهتر شده نسبت به قبل (مخصوصا با اومدن کنسول های نسل جدید و البته قبل از اون PS2) و خوشبختانه همین جورم داره بهتر میشه و فروم های نظیر همین فروم بازی سنتر خودمون نقش بزرگی در اطلاع رسانی و جذب PC بازا به سمت کنسولای مختلف اعم از خانگی و دستی داشتن :love:

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
البته Pc‌ داشتن با Pc باز بودن فرق داره! بيشتر گيمر هاي اينجا فقط كنسول ميدونن چيه! نمونش خيلياتون ترجيح ميديد كه بجاي خرج كردن واسه Pc پول بديد كنسول بخريد. پس شما بيشترتون كنسول گيمريد. نه Pc گيمر...

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
البته Pc‌ داشتن با Pc باز بودن فرق داره! بيشتر گيمر هاي اينجا فقط كنسول ميدونن چيه!

فک کنم منظورتون از گیمرهای اینجا گیمرهای همین فروم باشه چون تو کل کشور که بیشتر گیمرها فقط PC میدونن چیه !

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
يعني اينكه ما صبر ميكنيم تا نسخه PC فروشش رو بكنه و بعد نسخه ي كنسول ها رو هم منتشر ميكنيم تا چند برابر هزينه اي كه خرج ساخت اين بازي كردند ( 20 ميليون دلار !!:eek:) بره تو اون جيبشون !! :biggrin1:

20 نه عزيز من 60 مليون دلار:eek::eek::eek::eek:
اين در حاليه كه خرج ساخت بازي gears of war برابر 14 مليون دلار است

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
حتما مال 360 , ps3 هم میاد شک نکنید!چون یه همچین بازی با این گرافیک خفن مگه قراره روی چند درصد از کامپیوتر ها خوب اجرا بشه که اونا برن بازی رو بخرن
اگر به دقت اخبار رو دنبال میکردی میفهمیدی crysis از یه تکنولوژی پیشرفته استفاده میکنه که علاوه بر اینکه روی سیستم های high End فوق العاده از لحاظ بصری گیراست...روی سیستم های معمولی 2 سال پیش هم به راحتی اجرا میشه ;)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اگر به دقت اخبار رو دنبال میکردی میفهمیدی crysis از یه تکنولوژی پیشرفته استفاده میکنه که علاوه بر اینکه روی سیستم های high End فوق العاده از لحاظ بصری گیراست...روی سیستم های معمولی 2 سال پیش هم به راحتی اجرا میشه ;)

پس میشه این نتیجه رو گرفت که این بازی به راحتی میتونه روی X360 & PS3 هم اجرا بشه (البته نه با تمام جزئیات و هم سطح با یه سیستم high End ) و از این بابت هیچ مشکلی واسه اومدن این بازی واسه کنسول ها نیست و اینکه خیلی دوستان میگن کنسول ها توانایی اجرا کردن CRYSIS رو ندارن یه حرف کاملا غلط و بی پایه و اساسه ;)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
فک کنم منظورتون از گیمرهای اینجا گیمرهای همین فروم باشه چون تو کل کشور که بیشتر گیمرها فقط PC میدونن چیه !

خير آقا توي كل كشور رو مثال زدم! تو هر دكاني بري يدونه PS2 حداقل هست تازه خيلي ها هنوز PlayStation‌ بازي ميكنن. اينو كسي ميگه كه 30 تا پيراهن بيشتر از شما پاره كرده...

79% PC گيمرهاي اينجا Casual Gamer هستن (منظور كل ايران). روي اين حرفمم تا 300 سال ديگه محكم مي ايستم.

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
من که دعا میکنم واسه کنسول ها هم بیاد!!!
البته این بازی رو Pc خیلی بیشتر حال میده تا کنسول ( فقط نظر شخصیه );)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
ممطئنا اون چيزي كه روي نسخه ي pc تجربه ميكنيم روي كنسول ها تجربه نميكنيم چه گرافيك چه گيم پلي!
البته Pc‌ داشتن با Pc باز بودن فرق داره! بيشتر گيمر هاي اينجا فقط كنسول ميدونن چيه!

البته سياوش كسي كه گيمر كنسوله هم گيمر حرفه اي به حساب مياد ها حتي شايد بيشتر از pc باز ها!

پ.ن:نميدونم چرا احساس كردم كنسول بازها رو جز ادم حساب نميكني:cheesygri

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
نه عزيز من 60 مليون دلار
والا من يه جا خوندم 20 ميليون حالا نميدونم من اشتباه ميكنم يا شما ....
در ضمن yerli نگفته 360 و ps3 بلكه گفته 360 يا ps3 يعني احتمالا براي يكيشون مياد(كي بيشتر پول مي ده
سوات يرلي : احتمال انتشار Crysis براي PS3 و X360 وجود دارد.
درضمن كي بدش مياد براي كنسولي كه تا الان 11 ميليون فروش داشته بازي نزنه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر