‍Call Of Duty ايراني ( ملاقات با سربازان ايراني خليج فارس)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به نقل از یوروگیمر
تفنگداران دريايي ايران در مقابل دزدان دريايي سومالي در خليج عدن

Call of Duty, Medal of Honor, Battle Filed همگي بازيهاي شوتر اول شخصي هستند غربي كه نشان ميدهند سربازان نظامي امريكا فقط فاسدان و جنايتكاران را نابود ميسازند. و هم اكنون خاورميانه خودش را در اين ژانر نشان ميدهد.

ديدار با سربازان ايراني خليج فارس يك بازي نظامي FPS است كه گيم پلي ان شباهت زيادي به بازي Call Of Duty دارد.اما تفاوت اصلي ان در داستان و نحوه روايت و مفهموم بازي است ، به زودي به غرب هم خواهد امد.

در تریلر بالا ما شاهد محیط هایی هستیم که پیش از این در شوتر های Infinity Ward, Danger Close و DICE است خلق شده بودند،گیم پلی سریع و روان--که در شوتر های اول شخص نظامی بسیار آشنا هستند.ما سربازانی رو میبینیم که همدیگه رو میکشند.ما خیلی زود متوجه یه تفاوت میشویم: از صدا پیشگی گویندگان هالیوودی با صدایی جذاب و معروف خبري نيست بلکه،گویندگانی ایرانی با صدایی جذاب هستند.

Persian Gulf Soldiers به وسيله استديو بازي سازيي در ايران ساخته شده است استديو Amytis Games ،و سخنگو اين استديو H.R. Nikoofar به درباره بازي به Eurogamer توضيحاتي ميدهد : داستان بازي درباره ارتش دريايي (نيروي دريايي) ايران است كه با دزدان دريايي دريايي سومالي در خليج عدن به مبارزه ميپردازند.

"داستان از جايي شروع ميشود كه ادم ربايان و دزدان سومالي يك كشتي تجاري ايراني را مي ربايند ، حال سربازان ايراني كه در خليج فراس حضور دارند ، بايد كشتي را پيدا كنند و رئيس دزدان دريايي سومالي رو يعني 'Sawfish' (اره ماهي) را نيز بازداشت كنند.
خليج دريايي عدن در درياي عربها قرار دارد يعني بين ، يمن و سومالي در حوالي شاخ افريقا قرار دارد ، اين قسمت بخشي از كنال سوئز است كه محل و نقل در انجا انجام ميگريد و دزدان دريايي زياد در ان منطقه حضور دارند ، اهالي بومي ان منطقه به اين قسمت ميگويند : محله دزدان دريايي .

Persian Gulf Soldiers به وسيله موتور ازاد و عمومي Unity Engine ساخته شده است و استديو Amytis Games پاييز امسال در بازارهاي غربي منتشر كند يعني در شبكه Steam بازي را قرار دهد .هنوز مشخص نيست كه بازي به زبان انگليسي چقدر ترجمه شده باشد.

بازي بخش مولتي پلير نيز دارد اما Nikoofar در مورد ان صحبتي انجام نداد ميتوانيد باكس ارت بازي Persian Gulf Soldiers' ببينيد .
http://www.eurogamer.net/articles/2012-06-14-meet-persian-gulf-soldiers-the-iranian-call-of-duty

450x-1

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
یه بار شد بیایین از بازیای داخلی حمایت کنین؟
مشکل ما همینه دیگه!
استارت بازیای ایرانی با گرشاسپ خورده شد و همینجور داره ادامه میده
اقرار میکنم اصلا انتظار همچین پیشرفتی نداشتم و خوشحالم که اشتباه فکر میکردم
در هر صورت حمایت میشه!
مسئله حمایت نیست!همه وقتی ببینن ایرانی ها دارن بازی مسازن میخوان حمایت کنن!ولی الان دیگه لوث شده!
نباید اول کار که با FPS یا RPG شروع کرد!به Super Meat Boy یا Braid نگاه کنید!بازی های بسیار عالی و خلاقانه ای هستند و بودجه ای هم صرفشون نشده!ما میخوایم ره صد ساله رو تو یه شب طی کنیم.استارت رو باید با همین بازی ها زد!:d

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
این که بازی های ایرانی در سطح جهانی هم مطرح می شوند خیلی خوبه. ایم بخاطر تلاش بازیساز ها و حمایت از اون هاست.

تا جایی که من فکر میکنم ، توی اومدن سم فیشر به مرز های ایران هم بی تاثیر نبوده.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مسئله حمایت نیست!همه وقتی ببینن ایرانی ها دارن بازی مسازن میخوان حمایت کنن!ولی الان دیگه لوث شده!
نباید اول کار که با FPS یا RPG شروع کرد!به Super Meat Boy یا Braid نگاه کنید!بازی های بسیار عالی و خلاقانه ای هستند و بودجه ای هم صرفشون نشده!ما میخوایم ره صد ساله رو تو یه شب طی کنیم.استارت رو باید با همین بازی ها زد!:d

حرفتون کاملا درست! ولی باز نگاه کنین ایرانیا استعدادشون رو شون دادن!
درسته که صنعت با بازیای دو بعدش شروع شد ولی باز پیشفرت چشم گیری تو این زمینه داشتن!

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
دیشب این خبر رو من تو Side Mission GameTrailers دیدم همراه با تریلر که گذاشته شده بود. گرافیکش چنگی به دل نمیزنه ولی باز همینکه کشیده شده به سایت های خبری بازی ، امیدوار کننده هستش امیدوارم خوب از آب در بیاد

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,732
نام
وحید
به هر حال من فکر میکنم این بازی ارزش یک بار تموم کردن رو داشته باشه و بعد بتونیم راجع بهش نظر بدیم

snakemgs3

کاربر سایت
Oct 27, 2005
1,482
من تو حکابت بعضیا موندم ، از یه طرف میگن چون از جوونا حمایت نمیشه ، مغزامون فرار می کنن. از یطرف هم اگر حمایت شه ، میگن چرا حمایت میشه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
ای ول. جالب باشه و صداپیشه هاش هم حرفه ای باشن شاید اوریج بخرم. :D

2taba

کاربر سایت
Jun 30, 2009
273
نام
امیرحسین
در مورد مولتی خودشون این رو تو فرومشون نوشتن:
دوستان در خصوص بخش مالتی پلیر خیر نسخه بین المللی هم فاقد مالتی خواهد بود . البته رایزنی هایی صورت گرفته ولی ما در نظر داریم تا روی بخش مالتی وقت کافی بذاریم تا واقعا یک بازی شبکه و آنلاین مناسب و جایگزین رو راهی بازار کنیم .
مطمئن باشید بعد از قطعی شدن زمان حتما اعلام خواهیم کرد.

Killer Queen

کاربر سایت
Apr 28, 2012
586
اينام ديگه مسخره شو دراوردن... تو همه ى بازياى جديدشون بايد يه تيکه به ايران بندازن..

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

pgomid3000

کاربر سایت
Oct 19, 2008
30
GodFather
شما لیست سازندگان رو ببینید مشاهده خواهید کرد که آقای صمیمی هیچ دخلی تو بازی مبارزه در خلیج عدن ندارند و ایشون شرکت دیگری دارند.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,041
نام
سهند
اوه پسر چی میشنوم . یعنی در این حد ؟
مولتی هم داره ؟ یعنی الان بخریم میتونیم مولتی هم بزنیم ؟
هی وای من ، چی کا کردیم ؟ چرا اینجوری شد یه هو ! :)

doostanehsoft

کاربر سایت
May 19, 2011
1,407
نام
Mojtaba
تریلرش رو که دیدم اصلا از گیم پلیش خوشم نیومد.
بازی های FPS ایرانی اصلا جالب نیستن و فوت و فن ساخت چنین بازی هایی رو هم نمی دونن.

lesner

کاربر سایت
May 16, 2011
315

* آقا این چه جریانیه راه افتاده میگن وقتی میخواید از اول شروع کنید باید حتما بازی های پلتفرمر و سوپر میت بوی بسیازید ! من نمی فهمم اصلا بازی سازی چه ربطی به این چیزا داره مثل اینه که بگی خب اول پلتفرمر بسازن بعد که پیشرفت کردن بیان شوتر اول شخص بسازن بعد سوم شخص و همینجوری الی آخر که اون موقع میتونن RPG بسازن ؟!؟!؟!؟ خو چه ربطی داره الان ؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
عزیزم شما که آقای فرشاد صمیمی رو نمی شناسی با این لحن در مورد به ایشون صحبت نکن.شما بهتره اصلا این بازی رو نخری چون کسانی مثل شما هرچی این بازی ها رو نخرن بهتره.بعدشم شما اول بازی کن بعد بیا نظر بده اون موقع چشم نظر شما قبول میشه ولی اینجوری حرف زدن واقعا تاسف داره.برنامه صفر و یک هم بنده خودم یکی از بیننده های ثابتشم شما بهتره قبل از اینکه در مورده به این برنامه اینجوری نظر بدی بشینی 2 قسمت رو کاملا نگاه کنی.[-(

برنامه صفر و یک که خودش جوکه ادمای داخلشم جوک ترن یه چیزی میگین :))

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
این بازی به صورت سوم شخص بود ولی به اول شخص تغییرش دادن !
اگر این بازی همون سوم شخص بود میتونست یکی از بهترین و خاطره انگیزترین بازیهای ایرانی با گرافیک فوق العاده براتون باشه !
ولی با تغییر سبک زیاد بهش امیدوار نیستم ! ولی در کل خوبه !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر